Sulivívó Diákolimpia Női Párbajtőr "A" Kategória 4. Korcsoport
2022. 05. 21.

  -  Engarde Smart

Végeredmény (67 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület 
 1   VARGA   Flóra Luca    CISZTERCI SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM  
 2   VÉCSEY   Katalin    SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM  
 3   HUTÁS   Olga Orsolya    CSIK FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 3   SZILÁRD   Anna    ÚJLAKI MAGYAR-OLASZ KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 5   CSERÉP   Dorina    TAPOLCAI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 6   ZLOTA   Emma Nóra    ELSŐ ÓBUDAI NÉMET NYELVOKTATÓ NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA ERSTE ALTOFENER DEUTSCHE NATIONALITÄTENSCHULE  
 7   TEREBESSY   Kinga Magdolna    BUDAPEST I. KERÜLETI TOLDY FERENC GIMNÁZIUM  
 8   EGRI   Fanni Lilla    CSÁSZÁRI ZRÍNYI ILONA ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 9   KALMÁR   Csenge    BUDAPEST II. KERÜLETI II. RÁKÓCZI FERENC GIMNÁZIUM  
 10   LENGYEL   Luca    SZÉCHENYI KÖRÚTI SPORTISKOLAI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  
 11   RÓZSÁS   Júlia    SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM  
 12   LIPPAI   Diána    PÉCSI JÓKAI MÓR ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 13   RÓNASZÉKI   Izabella Sára    ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM  
 14   OLÁH   Enikő    NAPRAFORGÓ WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  
 15   VARGA   Eszter Judit    BUDAPESTI ZSIDÓ HITKÖZSÉG SCHEIBER SÁNDOR GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 16   BAUMGARTNER   Zsófia    CZUCZOR GERGELY BENCÉS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  
 17   KOZMA   Laura Éva    MISKOLCI HERMAN OTTÓ GIMNÁZIUM  
 18   KONCZEK   Lina Melodi    TAPOLCAI BÁRDOS LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 19   KOVÁCS   Abigél    PILISVÖRÖSVÁRI TEMPLOM TÉRI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 20   MOSOLYGÓ   Sára    VÁROSLIGETI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 21   LEHOCZKY   Csenge Katinka    VERES PÁLNÉ GIMNÁZIUM  
 22   HEGYESI   Tamara    MISKOLC-SZIRMAI REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS ÓVODA  
 23   KOVÁCS   Enikő    VERESEGYHÁZI KATOLIKUS GIMNÁZIUM  
 24   LŐCSE   Hanna    FÉNYI GYULA JEZSUITA GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM ÉS ÓVODA  
 25   PÁPAI   Barbara    SZOLNOKI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  
 26   SCHÄFER   Alma    VERESEGYHÁZI KATOLIKUS GIMNÁZIUM  
 27   BOROS   Aisa Lilien    BUDAPEST XV. KERÜLETI DÓZSA GYÖRGY GIMNÁZIUM ÉS TÁNCMŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM  
 28   PORKOLÁB   Evelin    BUDAPEST XIII. KERÜLETI PANNÓNIA NÉMET NEMZETISÉGI KÉTNYELVŰ ÉS ANGOL NYELVET OKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 29   MUTSY   Franciska Paula    MINDSZENTY JÓZSEF RÓMAI KATOLIKUS ÓVODA ÉS NYELVOKTATÓ NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 30   BARCSIK   Csenge    SZÉCHENYI KÖRÚTI SPORTISKOLAI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  
 31   BOLYA   Boglárka Andrea    SYLVESTER JÁNOS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM ÉS TECHNIKUM  
 32   KRISTON   Emma    FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 33   TERHES   Hanna    FÉNYI GYULA JEZSUITA GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM ÉS ÓVODA  
 34   FARKAS   Liliána    SYLVESTER JÁNOS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM ÉS TECHNIKUM  
 35   TÖRÖK   Flóra    CISZTERCI SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM  
 36   FODOR   Bianka Réka    PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM  
 37   KARDOS   Lilla    MAGYAR-KÍNAI KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 38   KÁMVÁS   Linda    BUDAPEST XXI. KERÜLETI SZÉCHENYI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ÉS KÉTTANNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 39   TAKÁCS-BORKUTI   Nóra    AVASI GIMNÁZIUM  
 40   KÉKESI   Zselyke    BAÁR-MADAS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM  
 41   SIMON   Júlia    BOZZAY PÁL ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 42   SZABÓ   Emma    KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR REFORMÁTUS GIMNÁZIUM  
 43   PONGRÁCZ   Kitti Dóra    ÓBUDAI ÁRPÁD GIMNÁZIUM  
 44   NAGY   Emma    CZUCZOR GERGELY BENCÉS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  
 45   FEJÉRVÁRI   Réka    PÉTERFY SÁNDOR EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM  
 46   FARKAS   Laura    KOCH VALÉRIA GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA, KOLLÉGIUM ÉS PEDAGÓGIAI INTÉZET  
 47   VÁGRÉTI   Zóra    ERZSÉBETVÁROSI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS MŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM  
 48   KOVÁCS   Hanna Zsófia    ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 49   JUHÁSZ   Jana    PÉCSI LEŐWEY KLÁRA GIMNÁZIUM  
 49   LEHOCZKY   Zsófia Anna    CSIK FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 51   TÚRÓCZY   Patrícia    JANKAY TIBOR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 52   KOVÁCS   Petra    SZÉCHENYI KÖRÚTI SPORTISKOLAI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  
 53   GARAMVÖLGYI   Grácia Mira    CISZTERCI SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM  
 54   NAGY   Darinka Dóra    FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 55   OSMANAJ   Admira    BERZSENYI DÁNIEL GIMNÁZIUM  
 56   KULCSÁR   Nelli    ÉRDI VÖRÖSMARTY MIHÁLY GIMNÁZIUM  
 56   PRINCZ   Hanna Korinna    PILISBOROSJENŐI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  
 58   ILLYÉS   Réka    BUDAPEST II. KERÜLETI MÓRICZ ZSIGMOND GIMNÁZIUM  
 59   BONYHAI   Mirtill    SZENT IMRE KATOLIKUS GIMNÁZIUM, KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA, KOLLÉGIUM, ÓVODA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  
 59   JURKOVICH   Petra    ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 61   NAGY   Sára    VERES PÁLNÉ GIMNÁZIUM  
 62   SCHÜTT   Liliána    MAGYAR-KÍNAI KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 63   MOLNÁR   Izabella Eszter    SZENT ANGÉLA FERENCES ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 64   HARMAT   Eszter Hajnal    SZENT JÓZSEF KATOLIKUS ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 65   BELLÉR   Viktória Szilvia    AVASI GIMNÁZIUM  
 66   KÉRI   Lili    BAPTISTA SZERETETSZOLGÁLAT EJSZ KÖLCSEY FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA  
 67   MATAJSZ   Fanni Sára    SZAJOLI KÖLCSEY FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA  

 
Document engarde-service - 2022. 05. 21. 14:41:16
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető