Sulivívó Diákolimpia Női Párbajtőr "A" Kategória 5. Korcsoport
2022. 05. 21.

  -  Engarde Smart

Végeredmény (62 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   Állapot 
 1   WIMMER   Dorina Emma    BUDAPEST VI. KERÜLETI KÖLCSEY FERENC GIMNÁZIUM     
 2   NAGY   Blanka Virág    DEBRECENI EGYETEM KOSSUTH LAJOS GYAKORLÓ GIMNÁZIUMA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA     
 3   HAJDU   Emma    BUDAPEST VI. KERÜLETI KÖLCSEY FERENC GIMNÁZIUM     
 3   IMRE   Luca Mária    CISZTERCI REND NAGY LAJOS GIMNÁZIUMA ÉS KOLLÉGIUMA     
 5   JAKOBI   Júlia    CISZTERCI REND NAGY LAJOS GIMNÁZIUMA ÉS KOLLÉGIUMA     
 6   NÉBALD   Franciska Zita    ELTE APÁCZAI CSERE JÁNOS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 7   BORBÉLY   Fanni Míra    BOLDOG ADOLF KOLPING KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS SPORTGIMNÁZIUM     
 8   SZALMA   Sára    BATSÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 9   BUCZKÓ   Gréta Mária    VARGA KATALIN GIMNÁZIUM     
 10   PÁTRI   Maja    KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM     
 11   NAGY   Emma Dorottya    FÖLDES FERENC GIMNÁZIUM     
 12   KISS   Emma Júlia    BUDAPESTI GAZDASÁGI SZC BUDAI GIMNÁZIUM ÉS SZAKGIMNÁZIUM     
 13   TARSOLY   Borbála    KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM     
 14   KOVÁCS   Emese    BÉKÉSCSABAI ANDRÁSSY GYULA GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 15   JUHÁSZ   Eszter    DUNAKESZI RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM     
 16   SZAKMÁRY   Janka    GÖDÖLLŐI TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM     
 17   HERENDI   Gréta    AVASI GIMNÁZIUM     
 18   DOMA   Boglárka    PÉCSI LEŐWEY KLÁRA GIMNÁZIUM     
 19   SZABÓ   Panna Éva    TÓTH ÁRPÁD GIMNÁZIUM     
 20   SZEKERES   Blanka    DEBRECENI FAZEKAS MIHÁLY GIMNÁZIUM     
 21   TAKÁCS   Dra Fruzsina    I.KERÜLETI TOLDI FERENC GIMNÁZIUM     
 22   BERÉNYI   Rebeka    SVETITS KATOLIKUS ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 23   ALMÁSI   Szonja    CSIK FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 24   FRANKÓ   Kata Bella    Österreichische Schule Budapest     
 25   BOGDÁN   Orsolya    FRÁTER GYÖRGY KATOLIKUS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 26   KOVÁCS   Bianka    BATSÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 27   RÓBERT   Viktória Katalin    BUDAPESTI FAZEKAS MIHÁLY GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 28   KLENYÁN   Dorka    BÉKÁSMEGYERI VERES PÉTER GIMNÁZIUM     
 29   DÉKÁNY   Viktória    GYULAI ERKEL FERENC GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 30   CSÉRI   Sára    KESZTHELYI VAJDA JÁNOS GIMNÁZIUM     
 31   HÉDER   Hanna Jázmin    TATABÁNYAI SZC BÁNKI DONÁT-PÉCH ANTAL TECHNIKUM     
 32   KOCSMÁR   Janka    PATRONA HUNGARIAE ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 33   FEHÉR   Sára    ÚJBUDAI JÓZSEF ATTILA GIMNÁZIUM     
 34   ILLÉS   Fanni Flóra    BRITANNICA ANGOLNYELVŰ NEMZETKÖZI ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 35   KONKOLY   Evelin    BATSÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 36   KISS   Lujza    BUDAPEST VI. KERÜLETI KÖLCSEY FERENC GIMNÁZIUM     
 37   VÁSÁRHELYI   Éva    TÓTH ÁRPÁD GIMNÁZIUM     
 38   KOVÁCS   Enikő Zsófia    SZÉKESFEHÉRVÁRI VASVÁRI PÁL GIMNÁZIUM     
 39   KARDOSS   Hanga Márta    BERZSENYI DÁNIEL GIMNÁZIUM     
 40   DOMA   Zsófia    PÉCSI LEŐWEY KLÁRA GIMNÁZIUM     
 41   HAJDU   Laura Nóra    CSIK FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 42   FEDORA   Nóra Napsugár    DEBRECENI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM DÓCZY GIMNÁZIUMA     
 43   SIPOS   Panni Mandula    BUDAPEST VI. KERÜLETI KÖLCSEY FERENC GIMNÁZIUM     
 44   SPISSÁK   Lilla    SZEGEDI DEÁK FERENC GIMNÁZIUM     
 45   BOKOR   Kíra    BUDAPEST VIII. KERÜLETI VÖRÖSMARTY MIHÁLY GIMNÁZIUM     
 46   GAJDOS   Panni    TÓTH ÁRPÁD GIMNÁZIUM     
 47   MACHLIK   Míra    PÉCSI JANUS PANNONIUS GIMNÁZIUM     
 48   DEBRECZENI-KIS   Virág    ÚJPESTI BRÓDY IMRE GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 49   LÁNG   Zsófia    ÁRPÁD-HÁZI SZENT ERZSÉBET GIMNÁZIUM, ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 50   TEKULA   Míra Zsuzsanna    BUDAPESTI WARD MÁRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ZENEMŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM     
 51   PUSKÁS   Viktória    MAGYARORSZÁGI NÉMETEK ÁLTALÁNOS MŰVELŐDÉSI KÖZPONTJA     
 52   SZEKÉR   Rebeka    KAPOSVÁRI MUNKÁCSY MIHÁLY GIMNÁZIUM     
 53   ODROBINA   Zsófia    PÉCSI LEŐWEY KLÁRA GIMNÁZIUM     
 54   HANYECZ   Regina    FÉNYI GYULA JEZSUITA GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM ÉS ÓVODA     
 55   CSOBOT   Gyopár Anna    KECSKEMÉTI KATONA JÓZSEF GIMNÁZIUM     
 56   BATA   Ilona Réka    SZOLNOKI SZÉCHENYI ISTVÁN GIMNÁZIUM ÉS MŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM     
 57   GÉMESI   Julianna Orsolya    VÁCI SZC PETŐFI SÁNDOR MŰSZAKI TECHNIKUM, GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 58   CZECZON   Dorka    SZENT ANGÉLA FERENCES ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 59   GÉCZI   Ágnes Ilona    PROHÁSZKA OTTOKÁR ORSOLYITA GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA     
 60   KANKA   Eszter    RÉVAI MIKLÓS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM    DNF 
 61   ENDRŐDY   Sarolta    CZUCZOR GERGELY BENCÉS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
    BOKOR   Míra    BUDAPEST VIII. KERÜLETI VÖRÖSMARTY MIHÁLY GIMNÁZIUM    DNS 

 
Document engarde-service - 2022. 05. 21. 15:14:45
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető