Sulivívó Diákolimpia Férfi Párbajtőr "B" kategória 2. Korcsoport

  -  Engarde Smart

Overall ranking (62 fencers)

 Rank   Name   First name   Club   Status 
 1   NYÍRI   Wei Bo    BUDAPESTI FAZEKAS MIHÁLY GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 2   LENKEI   Márton    BUDAPEST XVII. KERÜLETI KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 3   HALÁSZ   Ábel    GYŐRÚJBARÁTI II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 3   LAKATOS   Tamás    BAKÁTS TÉRI ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 5   KOHUT   Péter Pál    KECSKEMÉTI SZÉCHENYIVÁROSI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 6   BÉKEFI   Ádám    DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 7   OROSZ   Ervin    GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 8   TASNÁDI   Levente    SOLYMÁRI HUNYADI MÁTYÁS NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 9   BALLAI   Titusz Károly    RICHTER JÁNOS ZENEMŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
 10   KALOCSAI   Balázs    SZENTISTVÁNTELEPI ÁTALÁNOS ISKOLA BUDAKALÁSZ     
 11   BARANYAI   Márton    GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 11   FELKER   Kristóf István    BUDAPEST XVII. KERÜLETI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 13   ROVÁCS   Milán    FESZTY ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 14   CARRÉ   Noah    ESZTERGOMI JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 15   PINTÉR   Patrik    BUDAFOK - TÉTÉNYI BAROSS GÁBOR ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 16   LADÁNYI   Artúr Levente    DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 17   KRISZT   Erik    SZÉKESFEHÉRVÁRI II. RÁKÓCZI FERENC MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 18   HOLNTHONER   Alex András    DR. BÉRES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 19   VARGA   Simon    BÁBOLNAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 20   VARGA   Lázár    SZÉKESFEHÉRVÁRI KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 21   LÓZAI   Koppány Csanád    DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 22   HERNER   Domos    BUDAPEST XVII. KERÜLETI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 23   NAGY   Benedek    GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 24   PETHEŐ-TULI   Mózes    SZÉKESFEHÉRVÁRI ISTVÁN KIRÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 25   HORVÁTH   Áron Mór    BÉKE UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 26   GAÁL   Krisztián    KISBÉRI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 27   VÁRNAI   Márk    SZENTISTVÁNTELEPI ÁTALÁNOS ISKOLA BUDAKALÁSZ     
 28   FARAGÓ   Balázs    MARTONVÁSÁRI BEETHOVEN ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 28   NAGY   Levente    ÓBUDAI HARRER PÁL ANGOL NYELVET EMELT SZINTEN OKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 30   DOPSA   Dominik    BERCSÉNYI MIKLÓS KATOLIKUS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA     
 30   NÉMETH   Marcell    SZÉKESFEHÉRVÁRI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 32   MOLNÁR   Gábor    BAKONYSÁRKÁNYI FEKETE ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 33   KERESZTHIDI   Márton    PATAKPART ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 34   ERDELICS   Tamás Imre    DEBRECENI DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 35   PUSKÁS   Zétény    BÁTASZÉKI KANIZSAI DOROTTYA ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 36   SZEREDI   Dominik    SZÉKESFEHÉRVÁRI KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 37   VENDÉG   Bálint    SZÉKESFEHÉRVÁRI KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 38   BIERBAUER   Csanád    BAKONYSÁRKÁNYI FEKETE ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 39   BALI   Gergő    NYIRÁDI ERZSÉBET KIRÁLYNÉ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 40   KARVAJI   Rudolf    TÁRKÁNYI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 41   BORSOS   Ádám    ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 42   NÉMETH   Zoltán    BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA     
 43   KULIK   Balázs    BERCSÉNYI MIKLÓS KATOLIKUS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA     
 44   CSUPOR   Balázs    BAKONYSÁRKÁNYI FEKETE ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 44   DANKA   Milán    JANKAY TIBOR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 46   NÉMETH   Krisztián Zsolt    KISBÉRI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 47   TÓTH   Bertalan    BAKONYSÁRKÁNYI FEKETE ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 48   BALÁZS   Bogdán Gábor    RÓZSAKERTI DEMJÉN ISTVÁN REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 49   FARKAS   András    KOMÁROMI PETŐFI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 49   SCHVITZ   Benett Rajnald    FELSŐVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 51   HORVÁTH   Botond    SZÉKESFEHÉRVÁRI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 52   NAGY   Márton    GYŐRÚJBARÁTI II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 53   GÁTI   Balázs Csaba    SOLYMÁRI HUNYADI MÁTYÁS NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 54   FÁSI   Péter Gyula    TÁRKÁNYI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 55   LÁSZLÓ   Vilmos Ferenc    DEBRECENI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA     
 56   HELLER   Krisztián Szilárd    BAKONYSÁRKÁNYI FEKETE ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 57   GERGELY   Márton    MARIANUM NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 58   NAGY   Noel    FESZTY ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 59   HLAVÁCS   Máté    BAKONYSÁRKÁNYI FEKETE ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 60   SZŰCS   Dávid    DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
    GAÁL   Patrik József    OLADI ÁLTALÁNOS ISKOLA    DNS 
    MOHÁCSI   Máté    Budapest III. Ker Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk    DNS 

 
Document engarde-service - 2022. 05. 20. 16:50:21
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently