Sulivívó Diákolimpia Férfi Párbajtőr "B" kategória 3. Korcsoport

  -  Engarde Smart

Overall ranking (51 fencers)

 Rank   Name   First name   Club 
 1   VARRÓ-FARKAS   Levente    DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 2   STUM   Rezső Benedek    PÉTERFY SÁNDOR EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM  
 3   ABARGEL   Mihály    DIÁKSZEMPONT ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 3   ENDRŐDY   Benedek    APOR VILMOS RÓMAI KATOLIKUS ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  
 5   BIRÓ   Szilárd    SZOBOSZLÓI ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 6   TÓTH   István Károly    KECSKEMÉTI KATONA JÓZSEF GIMNÁZIUM  
 7   NÉMETH   Zétény Zsolt    VAJDA PÉTER ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS ÉS SPORTISKOLA  
 8   KIS   Kende Gáspár    FÓTI SZABAD WALDORF ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 9   VUKOV   Mátyás Áron    RÓZSAKERTI DEMJÉN ISTVÁN REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 10   ZAHORÁN   Soma    JANKAY TIBOR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 11   PŐTYŐ   Miklós Csaba    MARIANUM NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 12   MÉSZÁROS   Bálint    BUDAPEST XVII. KERÜLETI BALASSI BÁLINT NYOLCÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM  
 13   MARTON   Tamás László    ÚJPESTI KARINTHY FRIGYES MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 14   TÓTH   Milán    MISKOLCI HERMAN OTTÓ GIMNÁZIUM  
 15   KIRÁLY   Zalán    CISZTERCI SZENT MARGIT ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM  
 16   KISS   Péter    GYERMEKHÁZ ISKOLA  
 17   JAKAB   Botond    BUDAPEST III. KERÜLETI KERÉK ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 18   WONKE   Gáspár    RÓZSAKERTI DEMJÉN ISTVÁN REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 19   KOVÁCS-VITÉZ   Levente    DEBRECENI HUNYADI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 20   VARGA   Bálint    GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 21   GALLY-KOVÁCS   Levente    BUDAPEST XVII. KERÜLETI GREGOR JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 21   GYEPESSY   Domonkos    ÚJPESTI KARINTHY FRIGYES MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 23   LÉHNER   Zalán    TÓPARTI GIMNÁZIUM ÉS MŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM  
 24   MAJOR   Mózes Miklós    ESZTERGOMI JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 24   MISNYOVSZKI   Milán    KÁLVIN TÉRI REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 26   KÁROLYI   Bercel    SZENT II. JÁNOS PÁL ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 27   KISS   Barnabás    SASHALMI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  
 28   DORN   Bendegúz    CISZTERCI SZENT MARGIT ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM  
 29   NÁDOR   Zsigmond János    ALBERTFALVI DON BOSCO KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA  
 30   SZENTKIRÁLYI   Tóth Hunor    SZENT ANDRÁS KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA  
 31   MAGASHEGYI   Bulcsú    GYERMEKHÁZ ISKOLA  
 32   MITRÓ   Milán Zoltán    ÚJPESTI KARINTHY FRIGYES MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 33   GYENES   András    BUDAPEST III. KERÜLETI KERÉK ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 34   BOBOS   Zalán    GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 35   SZKALICZKI   Péter    JANKAY TIBOR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 36   SKARKA   Balázs    GYERMEKHÁZ ISKOLA  
 37   PAP   Olivér    ELSŐ ÓBUDAI NÉMET NYELVOKTATÓ NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA ERSTE ALTOFENER DEUTSCHE NATIONALITÄTENSCHULE  
 38   MISKEI   Máté Ádám    IBOLYA UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 39   GÖRCSÖS   Gergő    PATAKPART ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 40   LIPPAI-DESITS   Márton    PAIS DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 41   DEZSÉNYI   Mátyás    SOLYMÁRI HUNYADI MÁTYÁS NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  
 42   FETZER   Tamás    SZEKSZÁRDI BAKA ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 42   MÁTÉS   Péter    SZÉKESFEHÉRVÁRI TELEKI BLANKA GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 44   GONDA   Ábel    KECSKEMÉTI BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM  
 45   SZEGHŐ   Ádám    PILISSZENTIVÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  
 46   KOTOV   Krisztián    DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 47   RIMELY   Dénes    ALBERTFALVI DON BOSCO KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA  
 48   VARGA   Sólyom Nimród    GYERMEKHÁZ ISKOLA  
 49   GERENCSÉR   Zalán    MARIANUM NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 49   MARKOS   Bence József    DEBRECENI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA  
 51   KAPÁS   Gergő    GÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  

 
Document engarde-service - 2022. 05. 20. 16:51:37
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently