Sulivívó Diákolimpia Lány Párbajtőr "B" kategória 3. korcsoport
2022.05.20.

  -  Engarde Smart

Végeredmény (37 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   Állapot 
 1   SÁRVÁRI   Rita    DEBRECENI EGYETEM KOSSUTH LAJOS GYAKORLÓ GIMNÁZIUMA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA     
 2   KAKAS   Emma Gréta    ÚJPESTI KARINTHY FRIGYES MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 3   BŐHM   Villő Mária    KODÁLY ZOLTÁN MAGYAR KÓRUSISKOLA KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS SZAKGIMNÁZIUM     
 3   KÁLDY   Petra    GYŐRÚJBARÁTI II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 5   AL-HAMATI   Jázmin    DEBRECENI EGYETEM KOSSUTH LAJOS GYAKORLÓ GIMNÁZIUMA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA     
 6   KÁPOSZTÁR-SZABOLCSI   Réka    SIMÁNDY JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 7   TÓTH-OBORNI   Dorottya    ALBERTFALVI DON BOSCO KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA     
 8   ŐZ   Bianka    BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA     
 9   JUHÁSZ   Boglárka    DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 10   MEZŐ   Eliza Blanka    DEBRECENI EGYETEM KOSSUTH LAJOS GYAKORLÓ GIMNÁZIUMA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA     
 11   SZAKMÁRY   Leila Dorka    FODROS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 12   NAGY   Katalin    BUDAPEST III. KERÜLETI KERÉK ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 13   KONKOLY   Kinga    ÚJPESTI KARINTHY FRIGYES MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 14   SZABÓ   Lívia    FÓTI GARAY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 15   HERCZEG   Dóra    RÓZSAKERTI DEMJÉN ISTVÁN REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 16   SAMU   Lilla    GÖDÖLLŐI ERKEL FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 17   OROVA   Lilla    NIKOLA TESLA SZERB TANÍTÁSI NYELVŰ ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM ÉS KÖNYVTÁR     
 18   KÖTELES   Noémi    DEBRECENI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA     
 19   APKÓ   Julianna    BUDAPEST XVII. KERÜLETI BALASSI BÁLINT NYOLCÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM     
 20   BÁNHIDY   Emma Karola    MINDSZENTY JÓZSEF KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA     
 21   FEKETE   Fruzsina Gréta    DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 22   CSONKA   Johanna    KENDERFÖLD-SOMÁGI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 23   TATÁR   Csilla    BETHLEN GÁBOR REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA     
 24   SZABÓ   Luca Emma    BÉKÁSMEGYERI VERES PÉTER GIMNÁZIUM     
 25   ZSOLDOS   Nóra    BUDAPEST II. KERÜLETI PITYPANG UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 26   NAGY   Borbála    GYŐRÚJBARÁTI II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 27   TAMÁSI   Luca    SZEKSZÁRDI DIENES VALÉRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 28   KISS   Virág Ágnes    PREMONTREI SZENT NORBERT GIMNÁZIUM, EGYHÁZZENEI SZAKGIMNÁZIUM, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
 29   NÉMETH   Kovács Iringó Kendra    PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM ILLYÉS GYULA GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS GYAKORLÓÓVODA     
 30   BILKEI-GORZÓ   Franciska Blanka    BUDENZ JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 31   GÉMES-NYITRAI   Izabella    SZEKSZÁRDI GARAY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 32   SZABÓ   Hanna    BOCSKAI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
 33   KERÜLŐ   Szonja Mónika    MINDSZENTY JÓZSEF KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA     
 34   FORICSEK   Laura    ÚJLAK UTCAI ÁLTALÁNOS, NÉMET NEMZETISÉGI ÉS MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ISKOLA     
 35   KATONA   Róza    KECSKEMÉTI KODÁLY ZOLTÁN ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, SZAKGIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 36   DRAGOJLOVICS MILESA       NIKOLA TESLA SZERB TANÍTÁSI NYELVŰ ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM ÉS KÖNYVTÁR     
    CSISZÁR   Dalma    FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA    DNS 

 
Document engarde-service - 2022. 05. 20. 17:29:46
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető