Sulivívó Diákolimpia Lány Párbajtőr "B" kategória 4. korcsoport
2022.05.20.

  -  Engarde Smart

Végeredmény (23 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   Állapot 
 1   MIKLÓSIK   Bianka    JANKAY TIBOR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 2   TÓTTH   Réka Natália    BUDAPESTI FAZEKAS MIHÁLY GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 3   DESICS   Lola    BUDAPESTI FAZEKAS MIHÁLY GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 3   FARKAS   Petra    DEBRECENI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM DÓCZY GIMNÁZIUMA     
 5   JUHÁSZ   Adrienn    DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 6   KŐRÖSI   Anna Petra    SZENT ISTVÁN KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 7   SERRA-PÁKA   Dorottya Anna    DEBRECENI GÖNCZY PÁL ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 8   KÁNTOR   Dóra Jázmin    CZUCZOR GERGELY BENCÉS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 9   ALBERT   Sára    DEÁK TÉRI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM     
 10   DANICS   Dóra    MARTONVÁSÁRI BEETHOVEN ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 11   TEMESI   Sára Szederke    ERZSÉBETVÁROSI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS MŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM     
 12   KÁDÁR   Bodza Zsófia    DEBRECENI BENEDEK ELEK ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 13   FEJÉRVÁRI   Réka    PÉTERFY SÁNDOR EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
 14   BETÓNIA   Emese Viktória    BAPTISTA SZERETETSZOLGÁLAT EJSZ KÖLCSEY FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA     
 15   CSIGÓ   Hanna Fruzsina    NÉMETH LÁSZLÓ GIMNÁZIUM     
 16   SIKLÓSI   Gréta    ÚJPESTI KARINTHY FRIGYES MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 17   GERGELY   Anna Luca    KECSKEMÉTI KODÁLY ZOLTÁN ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, SZAKGIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 18   NÉMETH   Zsanna    CZUCZOR GERGELY BENCÉS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 19   BORDÁS   Katalin Júlia    CSILLAGÖSVÉNY WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
    HUTÁS   Olga Orsolya    CSIK FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    DNS 
    MUTSY   Franciska Paula    MINDSZENTY JÓZSEF RÓMAI KATOLIKUS ÓVODA ÉS NYELVOKTATÓ NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA    DNS 
    OSMANAJ   Admira    BERZSENYI DÁNIEL GIMNÁZIUM    DNS 
    SZEKERES   Abigél    DEBRECENI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA    DNS 

 
Document engarde-service - 2022. 05. 20. 17:07:20
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető