Puchar Ziem Pó³nocnych m³odzik

Overall ranking

 Rank   Name   First name   Club 
 1   GORCZYCA   Tomasz   UKS ATENA GDAÑSK 
 2   GINDA   Piotr   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAÑ 
 3   WONIAK   Igor   AZS AWF POZNAÑ 
 3   £OPATNIUK   Krzysztof   UKS ATENA GDAÑSK 
 5   LEWICKI   Tymon   D' ARTAGNAN URSYNÓW 
 6   TOMECZEK   Kamil   UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 
 7   OLSZEWSKI   Miko³aj   BUDOWLANI TORUÑ 
 8   RADAJEWSKI   Marcin   IKS LESZNO 
 9   PACHOLCZYK   Szymon   IKS LESZNO 
 9   SACHARCZUK   Bartosz   FUNDACJA GDAÑSKA SZKO£A FLORETU. 
 11   SOWA   Piotr   WKS KOLEJARZ WROC£AW 
 12   WIECZOREK   Micha³   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAÑ 
 13   GAWENDA   Patryk   FUNDACJA GDAÑSKA SZKO£A FLORETU. 
 14   NOWAK   Jan   POLONIA 1912 LESZNO 
 15   WIKTOR   Jan   FUNDACJA GDAÑSKA SZKO£A FLORETU. 
 16   KRAWCZYÑSKI   Melchior   WROC£AWIANIE 
 17   MACH   Oskar   FUNDACJA GDAÑSKA SZKO£A FLORETU. 
 18   KULPACZYÑSKI   £ukasz   UKS ATENA GDAÑSK 
 19   PISAREWICZ   Szymon   UKS ATENA GDAÑSK 
 20   ANDRZEJEWSKI   Adam   IKS LESZNO 
 21   PIOSIK   Dawid   IKS LESZNO 
 22   SZCZOTKO   Bartosz   UKS ATENA GDAÑSK 
 23   WACIÑSKI   Gracjan   IKS LESZNO 
 24   BEM   Antoni   AZS AWF POZNAÑ 
 25   MAÆKOWIAK   Maksymilian   IKS LESZNO 
 26   WILKE   Oskar   FUNDACJA GDAÑSKA SZKO£A FLORETU. 
 27   PRAJZNER   Miko³aj   WKS KOLEJARZ WROC£AW 
 28   KRUSZONA   Bartosz   WROC£AWIANIE 
 29   LANGA   Emil   FUNDACJA GDAÑSKA SZKO£A FLORETU. 
 30   MAKA£OWSKI   Adam   IKS LESZNO 
 31   KUL   Micha³   UKS ATENA GDAÑSK 
 32   WACIÑSKI   Tobiasz   IKS LESZNO 
 33   KALKOWSKI   Ludwik   WKS KOLEJARZ WROC£AW 
 34   DURAJ   Idzi   UKS ATENA GDAÑSK 
 34   KSI¥¯EK   Jan   UKS ATENA GDAÑSK 
 34   WINKHOF   Filip   IKS LESZNO 
 37   ZAPÓR   Ksawery   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAÑ 
 38   NOAK   Jan   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAÑ 
 39   BEDNER   Filip   MKS KUSY SZCZECIN 
 40   GWIAZDOWSKI   Olaf   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAÑ 
 41   PAKU£A   Micha³   UKS ATENA GDAÑSK 
 42   GMUREK   Marcin   D' ARTAGNAN URSYNÓW 
 43   PUCKOWSKI   Szymon   UKS ATENA GDAÑSK 
 44   KRAWCZYÑSKI   Pawe³   WROC£AWIANIE 
 45   HOFFMANN   Stanis³aw   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAÑ 
 46   DUDZIÑSKI   Damian   UKS 35 BIELAWY TORUÑ 
 47   LEDZIÑSKI   Ziemowit   MKS KUSY SZCZECIN 
 48   KUMIÑSKI   Aleksander   D' ARTAGNAN URSYNÓW 
 49   KOWALSKI   Tymon   UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 
 50   JEGLIÑSKI   Dawid   UKS ATENA GDAÑSK 
 51   JAWORSKI   Eryk   UKS ATENA GDAÑSK 
 51   KRAPIUNITSKI   Ivan   GRODNO 
 53   THRUN   Tristan   UKS ATENA GDAÑSK 
 54   ROBACKI   Borys   MKS KUSY SZCZECIN 
 55   KARAWACKI   Olaf   UKS ATENA GDAÑSK 
 56   ¯YMANT   Miko³aj   UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 
 57   TERECH   Aleksander   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAÑ 
 58   TOMYLAK   £ukasz   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAÑ 
 59   LANGOWSKI   Damian   UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 
 60   PA£ASZ   Szymon   UKS ATENA GDAÑSK 
 61   CHALECKI   Natan   D' ARTAGNAN URSYNÓW 
 61   HAMERSKI   Aleksander   MKS KUSY SZCZECIN 
 63   BIELICKI   Daniel   D' ARTAGNAN URSYNÓW 

 
Document engarde-service - 2018-04-08 17:35:58
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently