Puchar Ziem Pó³nocnych dzieci

Overall ranking

 Rank   Name   First name   Club 
 1   GORCZYCA   Jakub   UKS ATENA GDAÑSK 
 2   KRUSZONA   Adam   WROC£AWIANIE 
 3   CENDROWSKI   Marceli   WKS KOLEJARZ WROC£AW 
 3   RUT   Wiktor   UKS ATENA GDAÑSK 
 5   LENIEWSKI   Maksymilian   UKS ATENA GDAÑSK 
 6   KARDY   Alex   UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 
 7   LI¯   Franciszek   POLONIA 1912 LESZNO 
 8   MAZUR   Maciej   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAÑ 
 9   SZUFLITA   Adam   UKS ATENA GDAÑSK 
 10   SOWA   Jan   WKS KOLEJARZ WROC£AW 
 11   JANCZAK   Aleksander   FUNDACJA GDAÑSKA SZKO£A FLORETU. 
 12   NIEPOKULCZYCKI   Jegor   D' ARTAGNAN URSYNÓW 
 13   BIEÑKOWSKI   Aleksander   UKS 35 BIELAWY TORUÑ 
 14   G£OWIÑSKI   Szymon   UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 
 15   GINTER   Cezary   IKS LESZNO 
 16   NAROLEWSKI   Jakub   MKS KUSY SZCZECIN 
 17   WYSZYÑSKI   Jan   UKS ATENA GDAÑSK 
 18   CYGNAR   Filip   UKS ATENA GDAÑSK 
 19   D£UGOKÊCKI   Ludomir   MKS KUSY SZCZECIN 
 20   HRYNIEWIECKI   Filip   WROC£AWIANIE 
 21   GAJC   Jan   D' ARTAGNAN URSYNÓW 
 22   ¯O£NOWSKI   Mateusz   UKS 35 BIELAWY TORUÑ 
 23   LEWANDOWSKI   Franciszek   D' ARTAGNAN URSYNÓW 
 24   DRZEWSKI   Patryk   NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 
 25   GÓRNY   Hubert   FUNDACJA GDAÑSKA SZKO£A FLORETU. 
 26   ZIELIÑSKI   Mi³osz   UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 
 27   DURAJ   Szczepan   UKS ATENA GDAÑSK 
 28   TRUSZCZYÑSKI   Dominik   UKS 35 BIELAWY TORUÑ 
 29   ZIELIÑSKI   Konstanty   UKS ATENA GDAÑSK 
 30   TURBO   Daniel   MKS KUSY SZCZECIN 
 31   MARKOWSKI   Maksymilian   FUNDACJA GDAÑSKA SZKO£A FLORETU. 
 32   WONIAK   Eryk   AZS AWF POZNAÑ 
 33   JAKUBOWSKI   Filip   AZS AWF POZNAÑ 
 34   DOROSZKIEWICZ   Maksymilian   FUNDACJA GDAÑSKA SZKO£A FLORETU. 
 35   ROSIAK   Filip   D' ARTAGNAN URSYNÓW 
 36   KAROÑSKI   Kajetan   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAÑ 
 37   SAWICKI   Patryk   UKS 35 BIELAWY TORUÑ 
 38   SEMRAU   Szymon   UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 
 39   MARCZYK   Grzegorz   WROC£AWIANIE 
 40   PUCKOWSKI   Mateusz   FUNDACJA GDAÑSKA SZKO£A FLORETU. 
 41   JARMO£OWSKI   Maksymilian   UKS ATENA GDAÑSK 
 42   PALIGA   Kacper   UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 
 43   GULIÑSKI   Cyprian   BUDOWLANI TORUÑ 
 44   KOBIERSKI   Bartosz   D' ARTAGNAN URSYNÓW 
 45   WOROPAY-HORDZIEJEWICZ   Lubomir   MKS KUSY SZCZECIN 
 46   KRAWCZYÑSKI   Mateusz   WROC£AWIANIE 
 47   ¯OK   Bartosz   POLONIA 1912 LESZNO 
 48   KOSI£A   Jakub   FUNDACJA GDAÑSKA SZKO£A FLORETU. 
 49   KLEK   Jonasz   MKS KUSY SZCZECIN 
 50   PA£UBICKI   Miko³aj   UKS ATENA GDAÑSK 
 51   NOWAK   Nikodem   UKS ATENA GDAÑSK 

 
Document engarde-service - 2018-04-08 17:38:08
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently