Boys' Mount-Haes Foil
Public Schools' Fencing Championships
Crystal Palace National Sports Centre
Wednesday 13/03/2019

Overall ranking

 Rank   Name   First name   Club 
 1   LIM   Leo    ETON COLL  
 2   CUPPER   Alexander    MILLFIELD  
 3   HAUTEQUERE   Francois    HARROW  
 3   ROBBINS   Charlie    WYCLIFFE COLL  
 5   PROSSOR   Woser    SEVENOAKS  
 6   KING   Kit    HIGHGATE  
 7   FUSCHILLO   Rocco    TONBRIDGE  
 8   MACLENNAN   Benjamin    ABINGDON  
 9   KISS   Dominic    BURY GRAMMAR BOYS  
 10   CHENG   Frederick    RGS GUILDFORD  
 11   LAW   Zed    RGS GUILDFORD  
 12   COONEY   Jacob    HAMPTON  
 13   LEE   Christopher    WELLINGTON COLL  
 14   LESLIE   Jacob    BRENTWOOD  
 15   ZARRAD   Reda    RGS HIGH WYCOMBE  
 16   YOUNG   Reece    BISHOP CHALLONER  
 17   KEOGH   George    ST EDMUND'S COLL  
 18   SELVAN   Kieran    WINCHESTER COLL  
 19   BARTER   Ethan    ST BENEDICT'S EALING  
 20   CAMPBELL-OKOLO   Omari    WHITGIFT  
 21   AMORE   Julian    ST. PAUL'S  
 22   UNDERHILL   Ethan    MILLFIELD  
 23   HO   Hadrian    HARROW  
 24   HARPER-JONES   James    RGS GUILDFORD  
 25   SHERMELDINE   Dexter    ST BENEDICT'S EALING  
 26   JARVIS   Sebastian    ELTHAM COLL  
 27   ELSWORTH   Joshua    BRENTWOOD  
 28   PARTRIDGE-HICKS   Griffin    ETON COLL  
 29   BALOGH   Samuel    ST BENEDICT'S EALING  
 30   MITCHAM   Oscar    WINCHESTER COLL  
 31   SIGURDSSON   Isak    METHODIST COLL BELFAST  
 32   PORTER   Adam    WINCHESTER COLL  
 33   VAUGHAN   Christopher    ST BENEDICT'S EALING  
 34   FIELD   Inigo    WESTMINSTER  
 35   MISTRY   Rishikesh    RGS GUILDFORD  
 36   WOOD   Archie    ABINGDON  
 37   COLLIVET   Chris    ELIZABETH COLL  
 38   PATHMANATHAN   Kavinan    BRENTWOOD  
 39   JONES   Ludovico    ELTHAM COLL  
 40   MARTIN   David    ROYAL BELFAST AI  
 41   ANDERSON   Calum    BRENTWOOD  
 42   HOLDEN   Sam    RGS HIGH WYCOMBE  
 43   KOVAL   Gleb    WINCHESTER COLL  
 44   BAHNS   Theo    HIGHGATE  
 45   ISLAM-MEDEAUX   Adam    BISHOP CHALLONER  
 46   CHOI   Inha    RADLEY COLL  
 46   PITT   Jack    RGS WORCESTER  
 48   LAKE   Joshua    BEDFORD MODERN  
 49   LIU   Kevin    TONBRIDGE  
 50   MULLINS   Benedict    HIGHGATE  
 51   ZEE   Tristan    SEVENOAKS  
 52   DING   Albert    CHARTERHOUSE  
 53   TOIT   Atyeo    HIGHGATE  
 54   LAMBERT   Sam    WESTMINSTER  
 55   CLEMENT   James    RGS HIGH WYCOMBE  
 56   YBARRA   Javier    WESTMINSTER  
 57   OREKHOV   Arseniy    MILLFIELD  
 57   POGGI   Pablo    ALLEYN'S  
 59   SHANKAR   Akarsh    WESTMINSTER  
 60   SKORDOS   Avgoustinos    CHARTERHOUSE  
 61   SALAS   Kyrian    HIGHGATE  
 62   PAN   Yuqi    WESTMINSTER  
 63   NIKOLAEV   Christopher    ABINGDON  
 64   AHMED   Rami    ST BENEDICT'S EALING  
 64   HODKINSON   Oliver    ROYAL BELFAST AI  
 64   MALIK   Ali    RGS HIGH WYCOMBE  
 64   SHAH   Faraz    ELTHAM COLL  
 68   BALU   Zak    BRENTWOOD  
 68   CROSS   Daniel    CHARTERHOUSE  
 70   DURANDET   Raphael    WESTMINSTER  
 70   PROUD   Jamie    WESTMINSTER  
 70   ROBERTSON   Finley    HIGHGATE  
 73   DEFRIES   Arthur    WESTMINSTER  
 73   WELCH   Matthew    ELIZABETH COLL  
 75   HADEN   Hughie    ALLEYN'S  
 76   CHAGANTY   Pranav    RGS HIGH WYCOMBE  
 77   WARNER   Nicholas    RGS HIGH WYCOMBE  
 78   WORMALD   George    WESTMINSTER  
 79   WOOLSEY   Jack    ROYAL BELFAST AI  
 80   THARUMARASA   Maathavan    WESTMINSTER  
 81   ENSKAT   William    TONBRIDGE  
 81   SEIDENBERG   Philippe    ST BENEDICT'S EALING  
 83   ISMAIL-AHLUWALIA   Rayn    CHIGWELL  
 84   MONTGOMERY   Reuben    ELIZABETH COLL  
 85   HANCOCK   Lucas    RGS WORCESTER  
 85   PARIKIAN   Oliver    ALLEYN'S  
 87   MCCOMBIE   Finn    WHITGIFT  
 88   BEVERTON-SMITH   Alex    TONBRIDGE  
 88   GOTHARD   Sebastian    RGS HIGH WYCOMBE  
 88   RUSH   Jolyon    TONBRIDGE  
 91   ELLIOTT   Theo    HAMPTON  
 91   GOW   Gabriel    HIGHGATE  

 
Document engarde-escrime - 13/03/2019 17:42:57
This document is refreshed every 3 minutes, you can refresh it yourself more frequently