SAF Pokalen

Ranking of poules, round No 2

 Rank   Name   First name   Country   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   KIRPU   Erika    EST   1,000   23   27   qualifier 
 2   EMBRICH   Irina    EST   1,000   21   30   qualifier 
 3   LEHIS   Katrina    EST   1,000   17   30   qualifier 
 4   MCGEEVER   Jennifer    GBR   1,000   13   25   qualifier 
 5   KUUSK   Kristina    EST   1,000   12   23   qualifier 
 6   KOCK   Catharina    FIN   1,000   8   25   qualifier 
 7   KIRSCHEN   Julia    GER   0,833   15   23   qualifier 
 8   BARVESTAD   Kinka    SWE   0,833   13   29   qualifier 
 9   NDOLO   Alexandra    GER   0,833   13   26   qualifier 
 10   SMITH   Katrina    GBR   0,833   12   27   qualifier 
 11   PAJU   Nelli    EST   0,800   10   24   qualifier 
 12   ZUIKOVA   Julia    EST   0,667   9   28   qualifier 
 13   STEPHAN   Susanne    GER   0,667   7   22   qualifier 
 14   LEJON   Viktoria    SWE   0,667   4   27   qualifier 
 15   KLAFSTAD   Pia    NOR   0,667   0   22   qualifier 
 16   BELJAJEVA   Julia    EST   0,600   10   23   qualifier 
 17   RUBLEVSKA   Jelena    LAT   0,600   8   20   qualifier 
 18   VAGGO   Emma    SWE   0,600   6   23   qualifier 
 19   HAARLEM   Sophie    SWE   0,600   1   18   qualifier 
 20   AVENA   Alexandra    MEX   0,600   -1   19   qualifier 
 21   BOTTOMS   Lindsay    GBR   0,500   5   27   qualifier 
 22   LARSSON   Sofie    SWE   0,500   -1   21   qualifier 
 23   KASTENSSON   Adele    SWE   0,500   -3   21   qualifier 
 24   MORVIK   Anne Marit    NOR   0,500   -4   21   qualifier 
 25   DENHAM   Antonia    GBR   0,500   -5   20   qualifier 
 26   HOOGE   Karin Louise    DEN   0,400   1   22   qualifier 
 27   DAVIES   Rosie    GBR   0,400   -1   20   qualifier 
 28   MUMM   Emelie    SWE   0,400   -3   16   qualifier 
 29   WESSLEN   Elin    SWE   0,400   -8   12   qualifier 
 30   KOCK   Michaela    FIN   0,333   -2   22   qualifier 
 31   PENTTINEN   Anna-Riikka    FIN   0,333   -7   18   qualifier 
 32   VESTERGARD   Jannica    SWE   0,333   -8   17   qualifier 
 33   LUMME   Terhi    FIN   0,333   -9   17   qualifier 
 34   WIIK   Erica    SWE   0,333   -11   17   qualifier 
 35   YOUNG   Katrina    GBR   0,200   -7   17   qualifier 
 36   GOSSER-DUNCAN   Katja    SWE   0,200   -9   15   qualifier 
 37   KARLSSON   Ebba    SWE   0,200   -10   13   eliminated 
 38   WENNE   Emma    SWE   0,167   -9   17   eliminated 
 39   NAHTMAN   Evelina    SWE   0,167   -10   16   eliminated 
 40   RODRIGUES   Maria Rita    BRA   0,167   -11   16   eliminated 
 41   MAYLE   Rebecca    GBR   0,167   -11   15   eliminated 
 42   AKERSTROM   Sara    SWE   0,167   -12   15   eliminated 
 43   HEDIN   Caroline    SWE   0,000   -15   10   eliminated 
 43   SHEARMAN   Carolyn    GBR   0,000   -15   10   eliminated 
 45   FREDRIKSSON   Lovisa    SWE   0,000   -18   12   eliminated 
 45   LUOMI   Nathalie    FIN   0,000   -18   12   eliminated 

 
Document engarde-service - 2013-01-13 15:25:54
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently