Diákolimpia 2018
Női Párbajtőr
III. korcsoport

Csoportok rangsorolása, 1. forduló

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   SELMECI   Bernadett   ÚJBUDAI BOCSKAI ISTVÁN ÁLT ISK   1.000   14   20   továbbjutó 
 2   KULCSAI   Lili   SZTE JUHÁSZ GYULA GYAK ÁLT ISK   1.000   12   25   továbbjutó 
 3   NAGY   Eszter   DIADAL ÚTI ÁLT ISK   1.000   10   25   továbbjutó 
 4   VARGA   Dorottya Lili   HRISZTO BOTEV NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLT ISK   1.000   6   20   továbbjutó 
 5   FEHÉR   Dóra   VESZPRÉMI RÓZSA ÚTI ÁLT ISK   0.800   13   24   továbbjutó 
 6   BORS   Kata   GYŐRÚJBARÁTI II. RÁKÓCZI FERENC ÁLT. ISK   0.800   6   24   továbbjutó 
 7   SOÓS   Anna   KAZINCZY FERENC GIMN. ÉS KOLL.   0.800   6   23   továbbjutó 
 8   VARJÚ   Orsolya   SZENT ERZSÉBET KATOLIKUS ÁLT ISK   0.600   4   23   továbbjutó 
 9   TÖRÖK   Fanni   PILISVÖRÖSVÁRI NÉMET NEMZ. ÁLT ISK   0.600   3   23   továbbjutó 
 10   BALSAI   Nóra   DIADAL ÚTI ÁLT ISK   0.600   -2   20   továbbjutó 
 11   BIRKÁS   Lili   VADRÓZSA WALDORF ÁLT ISK   0.500   4   17   továbbjutó 
 12   KISS   Sára   KAZINCZY FERENC GIMN. ÉS KOLL.   0.500   4   14   továbbjutó 
 13   SAMU   Laura   DÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLT ISK   0.500   1   18   továbbjutó 
 14   NAGY   Evelin   SZT MIHÁLY GÖRÖG KAT. ÓVODA ÉS ÁLT ISK   0.500   1   17   továbbjutó 
 15   HAKLITS HADASA   Hajnalka   ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLT ISK   0.500   1   16   továbbjutó 
 16   ZEKE   Panna   HRISZTO BOTEV NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLT ISK   0.500   0   16   továbbjutó 
 17   NAGY   Borbála   SIMONYI ZSIGMOND ÉNEK-ZENEI ÉS TESTN. ÁLT ISK   0.500   0   13   továbbjutó 
 18   MARIK   Zsófia   TERÉZVÁROSI MAGY-ANG KÉT TAN NYELV ÁLT ISK   0.500   -2   15   továbbjutó 
 19   HALÁSZ   Hella   GYŐRÚJBARÁTI II. RÁKÓCZI FERENC ÁLT. ISK   0.500   -3   12   továbbjutó 
 20   PATAKI   Viktória   CSÁSZÁRI ZRÍNYI ILONA ÁLT ISK   0.500   -6   11   továbbjutó 
 21   MEDOVARSZKI   Emma   SZEGEDI ZRÍNYI ILONA ÁLT ISK   0.400   -1   21   továbbjutó 
 22   KÁLDY   Laura   GYŐRÚJBARÁTI II. RÁKÓCZI FERENC ÁLT. ISK   0.400   -3   17   továbbjutó 
 23   BALOGH   Lili Nóra   SZTE JUHÁSZ GYULA GYAK ÁLT ISK   0.400   -5   18   továbbjutó 
 24   BOZSÉR   Laura   SZŐNYI BENJÁMIN REFORMÁTUS ÁLT ISK   0.400   -8   14   továbbjutó 
 25   MIKECZ   Anna Sára   SZTE GYAKORLÓ GIMN. ÉS ÁLT ISK   0.250   -4   15   továbbjutó 
 26   ŐSZ   Réka Sára   BAKONYSÁRKÁNYI FEKETE ISTVÁN ÁLT ISK   0.250   -4   14   továbbjutó 
 27   UHRIN   Petra   JANKAY TIBOR KÉT TAN. NYELVŰ ÁLT ISK   0.200   -2   19   továbbjutó 
 28   GÖMÖRI   Gréta   TERÉZVÁROSI MAGY-ANG KÉT TAN NYELV ÁLT ISK   0.200   -5   17   továbbjutó 
 29   BARANYAI   Borbála   ÚJBUDAI BOCSKAI ISTVÁN ÁLT ISK   0.200   -6   16   továbbjutó 
 30   ECK   Rebeka   ÁRPÁD-HÁZI SZT ERZSÉBET GIMN   0.200   -7   17   továbbjutó 
 30   MÓRÓ   Evelin   MINDSZENTHY JÓZSEF KATOLIKUS ÁLT ISK   0.200   -7   17   továbbjutó 
 32   SZABÓ   Réka   MAGYAR MŰHELY ÁLT MŰV. KP.   0.200   -8   15   továbbjutó 
 33   SÓSKUTI   Csnge Gizella   PILISVÖRÖSVÁRI NÉMET NEMZ. ÁLT ISK   0.000   -12   8   továbbjutó 

 
Document engarde-service - 2018.04.13. 13:04:09
Az oldal automatikus frissítési ideje perc, manuálisan gyakrabban frissíthető