Diákolimpia 2018
Női Párbajtőr
III. korcsoport

Csoportok, 1. forduló

  Csoport szám 1 - Pást szám 13 GY/M AT-KT AT
UHRIN Petra  JANKAY TIBOR KÉT TAN. NYELVŰ ÁLT ISK    4 V 3 4 3 0.200 -2 19
VARJÚ Orsolya  SZENT ERZSÉBET KATOLIKUS ÁLT ISK  V   4 4 V V 0.600 4 23
BALSAI Nóra  DIADAL ÚTI ÁLT ISK  1 V   V V 4 0.600 -2 20
BORS Kata  GYŐRÚJBARÁTI II. RÁKÓCZI FERENC ÁLT. ISK  V V 4   V V 0.800 6 24
BALOGH Lili Nóra  SZTE JUHÁSZ GYULA GYAK ÁLT ISK  V 2 4 2   V 0.400 -5 18
MEDOVARSZKI Emma  SZEGEDI ZRÍNYI ILONA ÁLT ISK  V 3 V 4 4   0.400 -1 21

 

  Csoport szám 2 - Pást szám 14 GY/M AT-KT AT
HALÁSZ Hella  GYŐRÚJBARÁTI II. RÁKÓCZI FERENC ÁLT. ISK    2 V4 V3 3 0.500 -3 12
NAGY Evelin  SZT MIHÁLY GÖRÖG KAT. ÓVODA ÉS ÁLT ISK  V   3 4 V 0.500 1 17
ZEKE Panna  HRISZTO BOTEV NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLT ISK  3 V   3 V 0.500 0 16
HAKLITS HADASA Hajnalka  ÁSZÁRI JÁSZAI MARI ÁLT ISK  2 V V   4 0.500 1 16
SAMU Laura  DÖDÖLLŐI DAMJANICH JÁNOS ÁLT ISK  V 4 4 V   0.500 1 18

 

  Csoport szám 3 - Pást szám 15 GY/M AT-KT AT
ŐSZ Réka Sára  BAKONYSÁRKÁNYI FEKETE ISTVÁN ÁLT ISK    4 4 1 V 0.250 -4 14
VARGA Dorottya Lili  HRISZTO BOTEV NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLT ISK  V   V V V 1.000 6 20
MIKECZ Anna Sára  SZTE GYAKORLÓ GIMN. ÉS ÁLT ISK  V 4   2 4 0.250 -4 15
BIRKÁS Lili  VADRÓZSA WALDORF ÁLT ISK  V 4 V   3 0.500 4 17
MARIK Zsófia  TERÉZVÁROSI MAGY-ANG KÉT TAN NYELV ÁLT ISK  3 2 V V   0.500 -2 15

 

  Csoport szám 4 - Pást szám 16 GY/M AT-KT AT
SÓSKUTI Csnge Gizella  PILISVÖRÖSVÁRI NÉMET NEMZ. ÁLT ISK    1 2 4 1 0.000 -12 8
SELMECI Bernadett  ÚJBUDAI BOCSKAI ISTVÁN ÁLT ISK  V   V V V 1.000 14 20
NAGY Borbála  SIMONYI ZSIGMOND ÉNEK-ZENEI ÉS TESTN. ÁLT ISK  V 3   V 0 0.500 0 13
PATAKI Viktória  CSÁSZÁRI ZRÍNYI ILONA ÁLT ISK  V 1 1   V4 0.500 -6 11
KISS Sára  KAZINCZY FERENC GIMN. ÉS KOLL.  V 1 V 3   0.500 4 14

 

  Csoport szám 5 - Pást szám 17 GY/M AT-KT AT
BARANYAI Borbála  ÚJBUDAI BOCSKAI ISTVÁN ÁLT ISK    V 1 4 4 2 0.200 -6 16
SZABÓ Réka  MAGYAR MŰHELY ÁLT MŰV. KP.  2   2 2 V 4 0.200 -8 15
KULCSAI Lili  SZTE JUHÁSZ GYULA GYAK ÁLT ISK  V V   V V V 1.000 12 25
TÖRÖK Fanni  PILISVÖRÖSVÁRI NÉMET NEMZ. ÁLT ISK  V V 4   V 4 0.600 3 23
ECK Rebeka  ÁRPÁD-HÁZI SZT ERZSÉBET GIMN  V 3 3 4   2 0.200 -7 17
SOÓS Anna  KAZINCZY FERENC GIMN. ÉS KOLL.  V V 3 V V   0.800 6 23

 

  Csoport szám 6 - Pást szám 18 GY/M AT-KT AT
KÁLDY Laura  GYŐRÚJBARÁTI II. RÁKÓCZI FERENC ÁLT. ISK    V 4 V 2 1 0.400 -3 17
BOZSÉR Laura  SZŐNYI BENJÁMIN REFORMÁTUS ÁLT ISK  2   2 V V 0 0.400 -8 14
NAGY Eszter  DIADAL ÚTI ÁLT ISK  V V   V V V 1.000 10 25
MÓRÓ Evelin  MINDSZENTHY JÓZSEF KATOLIKUS ÁLT ISK  3 3 3   V 3 0.200 -7 17
GÖMÖRI Gréta  TERÉZVÁROSI MAGY-ANG KÉT TAN NYELV ÁLT ISK  V 4 2 4   2 0.200 -5 17
FEHÉR Dóra  VESZPRÉMI RÓZSA ÚTI ÁLT ISK  V V 4 V V   0.800 13 24

 
Document engarde-service - 2018.04.13. 13:04:03
Az oldal automatikus frissítési ideje perc, manuálisan gyakrabban frissíthető