Diákolimpia A-kat Kard Egyéni II.kcs
2018. 04. 14.

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület 
 1   CSOBA   Botond   TAMÁSI ÁRTON ÁLT.ISK. GIM. 
 2   SZALAI   Zalán   VESZPRÉMI BÁTHORY ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZNEVELÉSI TÍPUSÚ SPORTISKOLA 
 3   CZÉGÉNY   Kornél   MINDSZENTY JÓZSEF RÓMAI KATOLIKUS ÓVODA ÉS NYELVOKTATÓ NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 3   MIKUSKA   Péter Ádám   VÁROSLIGETI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 5   BERKESZI   Dániel   BUDAPEST III. KERÜLETI KRÚDY GYULA ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 6   FABÓ   Ákos Viktor   VÁROSMAJORI GIMNÁZIUM ÉS KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 7   FARSANG   Bernát Balázs   PROHÁSZKA OTTOKÁR KATOLIKUS GIMNÁZIUM 
 8   KALMÁR   Barnabás Péter   BUDAÖRSI 1. SZÁMÚ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 9   KERTÉSZ   Bálint   SZILÁGYI ERZSÉBET KERESZTÉNY ÁLTALÁNOS ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
 10   SZEPESSY   Áron   BUDAPEST III. KERÜLETI KRÚDY GYULA ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 11   BÍRÓ   Barnabás   PANNONIA SACRA KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 12   BOTH   Péter Márk   OSZTRÁK-MAGYAR EURÓPAISKOLA 
 13   NEMES   Máté   KARDOS ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS SZAKGIMNÁZIUM 
 14   KULCSÁR-SZABÓ   Gergely   BUDAVÁRI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 15   KOVÁCS   Lőrinc Imre   BUDAKESZI SZÉCHENYI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 16   BANDER   László   HEVESI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 17   MONORI   Mátyás György   BUDAVÁRI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 18   SOMLAI   Gellért   VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 19   MAJOR   Milán   SZTÁRAI MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA, ÓVODA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
 20   MÓDOS   Ferenc   SZENT GELLÉRT KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM 
 21   KALOCSAI   Gergely   NYÍREGYHÁZI BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 22   ERDÉLYI   Ákos   KESZTÖLCI KINCSES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 23   NAGY   Zsombor   KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR-PÉTERFY SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 24   CSIZI   Lőrinc   ÁRPÁD-HÁZI SZENT ERZSÉBET GIMNÁZIUM, ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 25   BÁN   Sebestyén   PÁDUAI SZENT ANTAL ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
 26   JOBB   Zalán   SÁRVÁRI GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 27   MIHALIK   Szilárd   OROSHÁZI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 28   RÉPÁSI   Gellért István   VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
    DÉNES   Benedek Marcell   ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA 

 
Document engarde-service - 2018. 04. 14. 18:02:58
Az oldal automatikus frissítési ideje perc, manuálisan gyakrabban frissíthető