Diákolimpia A-kat Férfi Kard Egyéni III. kcs
2018. 04. 14.

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület 
 1   DALLOS   Benedek   ÓBUDAI HARRER PÁL ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 2   FÜLÖP   Zsombor László   BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 3   BÍRÓ   Huba   VÁROSMAJORI GIMNÁZIUM ÉS KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 3   TFIRST   Balázs   BUDAPEST XVI. KERÜLETI KÖLCSEY FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 5   SZÁNTÓ   Dávid   NYÍREGYHÁZI APÁCZAI CSERE JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
 6   BODÓCS   Tamás   BUDAPESTI FAZEKAS MIHÁLY GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM 
 7   KAISER   Móric Tamás   ÚJPESTI SZIGETI JÓZSEF UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 8   CSERVENY   Bálint Viktor   BUDAPEST XVI. KERÜLETI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 9   GODÓ   Frigyes András   HEVESI JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
 10   HERKÓ   Domonkos   VÁROSMAJORI GIMNÁZIUM ÉS KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 11   BRUNHES   Maxence David   MINDSZENTY JÓZSEF RÓMAI KATOLIKUS ÓVODA ÉS NYELVOKTATÓ NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 12   TÓTH   Regős Bence   BATTHYÁNY LAJOS GIMNÁZIUM 
 13   PAPP   Zsadány   ERZSÉBETVÁROSI KÉTTANNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA, SZAKGIMNÁZIUM ÉS SZAKKÖZÉPISKOLA 
 14   BEDŐ   Bátor   SZIGETSZENTMIKLÓSI BATTHYÁNY KÁZMÉR GIMNÁZIUM 
 15   BÍRÓ   Domonkos   PANNONIA SACRA KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 16   CSABA   Zsigmond   PREMONTREI SZENT NORBERT GIMNÁZIUM, EGYHÁZZENEI SZAKGIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM 
 17   SCHUSTER   Vencel   BUDAPEST XIV. KERÜLETI JÓKAI MÓR ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 18   VAJDA   Oszkár Zsigmond   SASHEGYI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM 
 19   FARKAS   Mátyás Kurszán   ÉRDI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 20   POP   Luca Gabriel   BÁLINT MÁRTON ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA 
 21   LABANCZ   Andos Apipom   BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 22   MÁRCZIS   Márk   BUDAPEST XVI. KERÜLETI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 23   TATAI   Bulcsú Gyula   ELTE GYERTYÁNFFY ISTVÁN GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 24   MÓRÓ   Barnabás   ELTE APÁCZAI CSERE JÁNOS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM 
 25   MISSURAI   Jonatán   BORNEMISZA PÉTER GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA, ÓVODA ÉS SPORTISKOLA 
 26   PIETSCH   Botond Tibor   ÚJBUDAI GROSICS GYULA SPORT ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 27   MELEGH   Ákos Martin   GAZDAGRÉT - TÖRÖKUGRATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 28   WILSON-TILLINGER   Liam Mark   SZILVÁSI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 29   MEZEY   Zalán   THOMAS MANN GYMNASIUM-DEUTSCHE SCHULE BUDAPEST, BUDAPESTI NÉMET ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM 
 30   SZIGETHY   Mátyás   SZÉKÁCS JÓZSEF EVANGÉLIKUS ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM 
 31   SZŰCS   Emánuel   BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 32   HASZNOS   Márton Manó   BÁLINT MÁRTON ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA 
 33   NAGY   Benedek   VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 34   KOVÁCS   Barnabás   KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR-PÉTERFY SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 35   KUN   Ábel   NÉRI SZENT FÜLÖP KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 36   VARGA   Csanád   SZENT IMRE KATOLIKUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, KOLLÉGIUM, ÓVODA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
 37   MÁRIA   Ádám   VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 38   VÍGH   Botond   BENKŐ ISTVÁN REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM 
 39   SÉLLEI   Ferenc Levente   OROSHÁZI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 40   BÁNFI   Botond Barnabás   OROSHÁZI REFORMÁTUS KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 41   SZÁNTÓ   Ádám   NYÍREGYHÁZI APÁCZAI CSERE JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
 42   VECSENYI-KISS   Dániel   VÁROSMAJORI GIMNÁZIUM ÉS KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 43   KRICSFALUSSY   András   VIRÁNYOS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 44   NEMES   Marcell   ROZGONYI ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 45   GÁL   Csongor   KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR-PÉTERFY SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 46   BRÓSZ-JAKÓ   Boldizsár Zsigmond   BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM 
 46   BUZA   Gergő   OROSHÁZI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 48   IHÁSZ   Ábel   NAGYKOVÁCSI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 49   DÉTÁRI   Szabolcs   ÚJ BUDAI ALMA MATER ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS ÓVODA 
 49   LOVELL   Tamás   PATRONA HUNGARIAE ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
 51   BALOG   Botond   OROSHÁZI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 51   KÜRTÖSI   Zsigmond   CSANÁDI ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA, SPORTISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA 
 53   PAP   Balázs   SZILVÁSI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 54   PAP   Márk   OROSHÁZI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 55   SÖVEGJÁRTÓ   Bernát Kristóf   PATRONA HUNGARIAE ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
 56   SZÁVÓ   Tamás   FARKASRÉTI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 57   KENDIK   Mihály   BAÁR-MADAS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM 
 57   LÁSZLÓ   Dezső Levente   ÚJPESTI SZŰCS SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 59   MAJZIK   Márton Levente   ÚJPESTI SZŰCS SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 60   KOCSIS   Márton Ákos   VÁROSMAJORI GIMNÁZIUM ÉS KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 61   DARVAS   Szabolcs   BUDAPEST II. KERÜLETI PITYPANG UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 62   GASSER   Tamás   VITÉZ JÁNOS KATOLIKUS NYELVOKTATÓ NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 63   ORDAS   Ádám   SZILVÁSI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
    KRAMLIK   Péter István   NÉRI SZENT FÜLÖP KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
    KÖRÖSÉNYI   Sámuel   GAZDAGRÉT - CSÍKIHEGYEK ÁLTALÁNOS ISKOLA 

 
Document engarde-service - 2018. 04. 14. 18:08:07
Az oldal automatikus frissítési ideje perc, manuálisan gyakrabban frissíthető