Diákolimpia A-kat Férfi Kard Egyéni III. kcs
2018. 04. 14.

Csoportok, 1. forduló

  Csoport szám 1 - 09:00 - Pást szám 63 GY/M AT-KT AT
MEZEY Zalán  THOMAS MANN GYMNASIUM-DEUTSCHE SCHULE BUDAPEST, BUDAPESTI NÉMET ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM    V 3 2 V 0.500 2 15
MAJZIK Márton Levente  ÚJPESTI SZŰCS SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA  1   1 1 2 0.000 -15 5
FÜLÖP Zsombor László  BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V   V V 1.000 14 20
SZIGETHY Mátyás  SZÉKÁCS JÓZSEF EVANGÉLIKUS ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  V V 1   3 0.500 1 14
KOVÁCS Barnabás  KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR-PÉTERFY SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA  2 V 1 V   0.500 -2 13

 

  Csoport szám 2 - 09:00 - Pást szám 64 GY/M AT-KT AT
SZÁNTÓ Ádám  NYÍREGYHÁZI APÁCZAI CSERE JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA    2 0 V V 0 0.400 -7 12
TÓTH Regős Bence  BATTHYÁNY LAJOS GIMNÁZIUM  V   V V V 1 0.800 10 21
BEDŐ Bátor  SZIGETSZENTMIKLÓSI BATTHYÁNY KÁZMÉR GIMNÁZIUM  V 2   V V 3 0.600 7 20
PAP Márk  OROSHÁZI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA  1 1 1   V 2 0.200 -14 10
KENDIK Mihály  BAÁR-MADAS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM  3 1 2 4   1 0.000 -14 11
BÍRÓ Huba  VÁROSMAJORI GIMNÁZIUM ÉS KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V V V V   1.000 18 25

 

  Csoport szám 3 - 09:00 - Pást szám 65 GY/M AT-KT AT
MELEGH Ákos Martin  GAZDAGRÉT - TÖRÖKUGRATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA    V V V 1 4 0.600 5 20
BALOG Botond  OROSHÁZI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA  3   V 0 1 1 0.200 -12 10
DARVAS Szabolcs  BUDAPEST II. KERÜLETI PITYPANG UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA  1 2   1 1 1 0.000 -19 6
VARGA Csanád  SZENT IMRE KATOLIKUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, KOLLÉGIUM, ÓVODA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  1 V V   3 2 0.400 0 16
HERKÓ Domonkos  VÁROSMAJORI GIMNÁZIUM ÉS KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V V V   3 0.800 12 23
DALLOS Benedek  ÓBUDAI HARRER PÁL ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V V V V   1.000 14 25

 

  Csoport szám 4 - 09:00 - Pást szám 66 GY/M AT-KT AT
LÁSZLÓ Dezső Levente  ÚJPESTI SZŰCS SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA    3 0 3 4 1 0.000 -14 11
TFIRST Balázs  BUDAPEST XVI. KERÜLETI KÖLCSEY FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA  V   V V V V 1.000 17 25
SÉLLEI Ferenc Levente  OROSHÁZI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA  V 0   V 3 0 0.400 -4 13
IHÁSZ Ábel  NAGYKOVÁCSI ÁLTALÁNOS ISKOLA  V 1 2   3 1 0.200 -11 12
NAGY Benedek  VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA  V 1 V V   1 0.600 -3 17
POP Luca Gabriel  BÁLINT MÁRTON ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA  V 3 V V V   0.800 15 23

 

  Csoport szám 5 - 09:00 - Pást szám 67 GY/M AT-KT AT
GODÓ Frigyes András  HEVESI JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA    V V V V V 1.000 21 25
KOCSIS Márton Ákos  VÁROSMAJORI GIMNÁZIUM ÉS KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA  0   1 4 2 1 0.000 -17 8
MÁRCZIS Márk  BUDAPEST XVI. KERÜLETI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  1 V   V V V 0.800 7 21
BÁNFI Botond Barnabás  OROSHÁZI REFORMÁTUS KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  0 V 2   V 2 0.400 -7 14
KÜRTÖSI Zsigmond  CSANÁDI ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA, SPORTISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA  1 V 2 2   0 0.200 -12 10
PAPP Zsadány  ERZSÉBETVÁROSI KÉTTANNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA, SZAKGIMNÁZIUM ÉS SZAKKÖZÉPISKOLA  2 V 4 V V   0.600 8 21

 

  Csoport szám 6 GY/M AT-KT AT
SZŰCS Emánuel  BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA    V 3 3 4 V 0.400 2 20
ORDAS Ádám  SZILVÁSI ÁLTALÁNOS ISKOLA  0   0 0 1 2 0.000 -22 3
BÍRÓ Domonkos  PANNONIA SACRA KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V   1 4 V 0.600 6 20
SZÁNTÓ Dávid  NYÍREGYHÁZI APÁCZAI CSERE JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  V V V   V V 1.000 20 25
TATAI Bulcsú Gyula  ELTE GYERTYÁNFFY ISTVÁN GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V V 1   V 0.800 5 21
DÉTÁRI Szabolcs  ÚJ BUDAI ALMA MATER ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS ÓVODA  3 V 1 0 2   0.200 -11 11

 

  Csoport szám 7 GY/M AT-KT AT
KAISER Móric Tamás  ÚJPESTI SZIGETI JÓZSEF UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA    V 2 V V V 0.800 14 22
PAP Balázs  SZILVÁSI ÁLTALÁNOS ISKOLA  0   1 V 1 3 0.200 -13 10
LABANCZ Andos Apipom  BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V   3 V V 0.800 9 23
BUZA Gergő  OROSHÁZI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA  1 3 V   3 2 0.200 -9 14
CSABA Zsigmond  PREMONTREI SZENT NORBERT GIMNÁZIUM, EGYHÁZZENEI SZAKGIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  0 V 3 V   V 0.600 2 18
MÁRIA Ádám  VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA  2 V 3 V 2   0.400 -3 17

 

  Csoport szám 8 GY/M AT-KT AT
GASSER Tamás  VITÉZ JÁNOS KATOLIKUS NYELVOKTATÓ NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA    2 2 0 0 0 0.000 -21 4
WILSON-TILLINGER Liam Mark  SZILVÁSI ÁLTALÁNOS ISKOLA  V   V 2 4 V 0.600 4 21
LOVELL Tamás  PATRONA HUNGARIAE ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  V 1   2 2 1 0.200 -11 11
MISSURAI Jonatán  BORNEMISZA PÉTER GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA, ÓVODA ÉS SPORTISKOLA  V V V   3 4 0.600 8 22
VAJDA Oszkár Zsigmond  SASHEGYI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  V V V V   V 1.000 14 25
PIETSCH Botond Tibor  ÚJBUDAI GROSICS GYULA SPORT ÁLTALÁNOS ISKOLA  V 4 V V 2   0.600 6 21

 

  Csoport szám 9 GY/M AT-KT AT
BRUNHES Maxence David  MINDSZENTY JÓZSEF RÓMAI KATOLIKUS ÓVODA ÉS NYELVOKTATÓ NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA    V 2 V V V 0.800 11 22
GÁL Csongor  KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR-PÉTERFY SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA  2   1 V 3 3 0.200 -6 14
SCHUSTER Vencel  BUDAPEST XIV. KERÜLETI JÓKAI MÓR ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V   V V V 1.000 16 25
VECSENYI-KISS Dániel  VÁROSMAJORI GIMNÁZIUM ÉS KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA  0 0 1   V V 0.400 -11 11
NEMES Marcell  ROZGONYI ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA  2 V 4 3   3 0.200 -6 17
VÍGH Botond  BENKŐ ISTVÁN REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  2 V 1 4 V   0.400 -4 17

 

  Csoport szám 10 GY/M AT-KT AT
KRAMLIK Péter István  NÉRI SZENT FÜLÖP KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA    A A A A A abandon
KÖRÖSÉNYI Sámuel  GAZDAGRÉT - CSÍKIHEGYEK ÁLTALÁNOS ISKOLA  A   A A A A abandon
SZÁVÓ Tamás  FARKASRÉTI ÁLTALÁNOS ISKOLA  X X   0 3 0 0.000 -12 3
MÓRÓ Barnabás  ELTE APÁCZAI CSERE JÁNOS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  X X V   V 3 0.667 8 13
KRICSFALUSSY András  VIRÁNYOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  X X V 0   1 0.333 -7 6
FARKAS Mátyás Kurszán  ÉRDI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA  X X V V V   1.000 11 15

 

  Csoport szám 11 GY/M AT-KT AT
SÖVEGJÁRTÓ Bernát Kristóf  PATRONA HUNGARIAE ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA    0 0 V 1 0 0.200 -17 6
BODÓCS Tamás  BUDAPESTI FAZEKAS MIHÁLY GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  V   V V V V 1.000 16 25
KUN Ábel  NÉRI SZENT FÜLÖP KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA  V 3   V 2 2 0.400 2 17
BRÓSZ-JAKÓ Boldizsár Zsigmond  BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM  3 2 0   V 4 0.200 -9 14
HASZNOS Márton Manó  BÁLINT MÁRTON ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA  V 2 V 3   2 0.400 -1 17
CSERVENY Bálint Viktor  BUDAPEST XVI. KERÜLETI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  V 2 V V V   0.800 9 22

 
Document engarde-service - 2018. 04. 14. 18:08:19
Az oldal automatikus frissítési ideje perc, manuálisan gyakrabban frissíthető