Diákolimpia A-kat Férfi Kard Egyéni III. kcs
2018. 04. 14.

      Tábla 64

    Tábla 64     Tábla 32   Tábla 16
   1   GODÓ Frigyes András   HEVESI JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA   
          GODÓ Frigyes András 
64                                
            GODÓ Frigyes András 
   33   SZŰCS Emánuel   BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/1
          SZŰCS Emánuel      
32   KOVÁCS Barnabás   KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR-PÉTERFY SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/6     
              CSERVENY Bálint Viktor 
   17   CSERVENY Bálint Viktor   BUDAPEST XVI. KERÜLETI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA         10/9
          CSERVENY Bálint Viktor      
48   IHÁSZ Ábel   NAGYKOVÁCSI ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/3     
            CSERVENY Bálint Viktor 
   49   DÉTÁRI Szabolcs   ÚJ BUDAI ALMA MATER ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS ÓVODA       10/5
          LABANCZ Andos Apipom 
16   LABANCZ Andos Apipom   BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/6
 
   9   FÜLÖP Zsombor László   BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          FÜLÖP Zsombor László 
56   SZÁVÓ Tamás   FARKASRÉTI ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/1
            FÜLÖP Zsombor László 
   41   SZÁNTÓ Ádám   NYÍREGYHÁZI APÁCZAI CSERE JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA       10/2
          PIETSCH Botond Tibor      
24   PIETSCH Botond Tibor   ÚJBUDAI GROSICS GYULA SPORT ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/5     
              FÜLÖP Zsombor László 
   25   BÍRÓ Domonkos   PANNONIA SACRA KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA         10/2
          BÍRÓ Domonkos      
40   BÁNFI Botond Barnabás   OROSHÁZI REFORMÁTUS KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/4     
            BÍRÓ Domonkos 
   57   KENDIK Mihály   BAÁR-MADAS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM       10/6
          VAJDA Oszkár Zsigmond 
 VAJDA Oszkár Zsigmond   SASHEGYI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  10/2
 
   5   SCHUSTER Vencel   BUDAPEST XIV. KERÜLETI JÓKAI MÓR ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          SCHUSTER Vencel 
60   KOCSIS Márton Ákos   VÁROSMAJORI GIMNÁZIUM ÉS KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/0
            CSABA Zsigmond 
   37   MÁRIA Ádám   VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/7
          CSABA Zsigmond      
28   CSABA Zsigmond   PREMONTREI SZENT NORBERT GIMNÁZIUM, EGYHÁZZENEI SZAKGIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  10/5     
              KAISER Móric Tamás 
   21   MISSURAI Jonatán   BORNEMISZA PÉTER GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA, ÓVODA ÉS SPORTISKOLA         10/8
          MISSURAI Jonatán      
44   NEMES Marcell   ROZGONYI ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/0     
            KAISER Móric Tamás 
   53   PAP Balázs   SZILVÁSI ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/4
          KAISER Móric Tamás 
12   KAISER Móric Tamás   ÚJPESTI SZIGETI JÓZSEF UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/2
 
   13   HERKÓ Domonkos   VÁROSMAJORI GIMNÁZIUM ÉS KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          HERKÓ Domonkos 
52   KÜRTÖSI Zsigmond   CSANÁDI ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA, SPORTISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA  10/3
            HERKÓ Domonkos 
   45   GÁL Csongor   KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR-PÉTERFY SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/8
          MÓRÓ Barnabás      
20   MÓRÓ Barnabás   ELTE APÁCZAI CSERE JÁNOS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  10/2     
              TFIRST Balázs 
   29   NAGY Benedek   VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA         10/4
          HASZNOS Márton Manó      
36   HASZNOS Márton Manó   BÁLINT MÁRTON ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA  10/6     
            TFIRST Balázs 
   61   DARVAS Szabolcs   BUDAPEST II. KERÜLETI PITYPANG UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/5
          TFIRST Balázs 
 TFIRST Balázs   BUDAPEST XVI. KERÜLETI KÖLCSEY FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/0
 
   3   BÍRÓ Huba   VÁROSMAJORI GIMNÁZIUM ÉS KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          BÍRÓ Huba 
62   GASSER Tamás   VITÉZ JÁNOS KATOLIKUS NYELVOKTATÓ NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/2
            BÍRÓ Huba 
   35   VARGA Csanád   SZENT IMRE KATOLIKUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, KOLLÉGIUM, ÓVODA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA       10/2
          MEZEY Zalán      
30   MEZEY Zalán   THOMAS MANN GYMNASIUM-DEUTSCHE SCHULE BUDAPEST, BUDAPESTI NÉMET ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  10/3     
              BÍRÓ Huba 
   19   TATAI Bulcsú Gyula   ELTE GYERTYÁNFFY ISTVÁN GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA         10/1
          TATAI Bulcsú Gyula      
46   BRÓSZ-JAKÓ Boldizsár Zsigmond   BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM  10/4     
            BRUNHES Maxence David 
   51   BALOG Botond   OROSHÁZI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/7
          BRUNHES Maxence David 
14   BRUNHES Maxence David   MINDSZENTY JÓZSEF RÓMAI KATOLIKUS ÓVODA ÉS NYELVOKTATÓ NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/0
 
   11   POP Luca Gabriel   BÁLINT MÁRTON ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA 
          POP Luca Gabriel 
54   PAP Márk   OROSHÁZI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/2
            PAPP Zsadány 
   43   KRICSFALUSSY András   VIRÁNYOS ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/3
          PAPP Zsadány      
22   PAPP Zsadány   ERZSÉBETVÁROSI KÉTTANNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA, SZAKGIMNÁZIUM ÉS SZAKKÖZÉPISKOLA  10/3     
              BODÓCS Tamás 
   27   WILSON-TILLINGER Liam Mark   SZILVÁSI ÁLTALÁNOS ISKOLA         10/6
          WILSON-TILLINGER Liam Mark      
38   VÍGH Botond   BENKŐ ISTVÁN REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  10/2     
            BODÓCS Tamás 
   59   MAJZIK Márton Levente   ÚJPESTI SZŰCS SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/5
          BODÓCS Tamás 
 BODÓCS Tamás   BUDAPESTI FAZEKAS MIHÁLY GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  10/1
 
   7   DALLOS Benedek   ÓBUDAI HARRER PÁL ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          DALLOS Benedek 
58   LÁSZLÓ Dezső Levente   ÚJPESTI SZŰCS SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/1
            DALLOS Benedek 
   39   SÉLLEI Ferenc Levente   OROSHÁZI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/4
          MELEGH Ákos Martin      
26   MELEGH Ákos Martin   GAZDAGRÉT - TÖRÖKUGRATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/3     
              DALLOS Benedek 
   23   BEDŐ Bátor   SZIGETSZENTMIKLÓSI BATTHYÁNY KÁZMÉR GIMNÁZIUM         10/7
          BEDŐ Bátor      
42   VECSENYI-KISS Dániel   VÁROSMAJORI GIMNÁZIUM ÉS KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/5     
            BEDŐ Bátor 
   55   SÖVEGJÁRTÓ Bernát Kristóf   PATRONA HUNGARIAE ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA       10/3
          FARKAS Mátyás Kurszán 
10   FARKAS Mátyás Kurszán   ÉRDI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/0
 
   15   TÓTH Regős Bence   BATTHYÁNY LAJOS GIMNÁZIUM 
          TÓTH Regős Bence 
50   LOVELL Tamás   PATRONA HUNGARIAE ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  10/3
            TÓTH Regős Bence 
   47   BUZA Gergő   OROSHÁZI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/8
          MÁRCZIS Márk      
18   MÁRCZIS Márk   BUDAPEST XVI. KERÜLETI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  visszalépett     
              SZÁNTÓ Dávid 
   31   SZIGETHY Mátyás   SZÉKÁCS JÓZSEF EVANGÉLIKUS ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM         10/5
          SZIGETHY Mátyás      
34   KUN Ábel   NÉRI SZENT FÜLÖP KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA  10/3     
            SZÁNTÓ Dávid 
   63   ORDAS Ádám   SZILVÁSI ÁLTALÁNOS ISKOLA       10/2
          SZÁNTÓ Dávid 
 SZÁNTÓ Dávid   NYÍREGYHÁZI APÁCZAI CSERE JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  10/2

 
Document engarde-service - 2018. 04. 14. 18:08:38
Az oldal automatikus frissítési ideje perc, manuálisan gyakrabban frissíthető