Diákolimpia A-kat Férfi Kard Egyéni III. kcs
2018. 04. 14.

Vívó (jelen - 65)

 Rh.   Név   Kereszt név   Egyesület 
 1   FÜLÖP   Zsombor László   BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 2   BÍRÓ   Huba   VÁROSMAJORI GIMNÁZIUM ÉS KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 3   DALLOS   Benedek   ÓBUDAI HARRER PÁL ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 4   TFIRST   Balázs   BUDAPEST XVI. KERÜLETI KÖLCSEY FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 6   GODÓ   Frigyes András   HEVESI JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
 7   SZÁNTÓ   Dávid   NYÍREGYHÁZI APÁCZAI CSERE JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
 8   KAISER   Móric Tamás   ÚJPESTI SZIGETI JÓZSEF UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 9   BRUNHES   Maxence David   MINDSZENTY JÓZSEF RÓMAI KATOLIKUS ÓVODA ÉS NYELVOKTATÓ NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 9   VAJDA   Oszkár Zsigmond   SASHEGYI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM 
 11   MÓRÓ   Barnabás   ELTE APÁCZAI CSERE JÁNOS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM 
 12   BODÓCS   Tamás   BUDAPESTI FAZEKAS MIHÁLY GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM 
 13   CSERVENY   Bálint Viktor   BUDAPEST XVI. KERÜLETI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 14   FARKAS   Mátyás Kurszán   ÉRDI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 15   MISSURAI   Jonatán   BORNEMISZA PÉTER GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA, ÓVODA ÉS SPORTISKOLA 
 15   SCHUSTER   Vencel   BUDAPEST XIV. KERÜLETI JÓKAI MÓR ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 19   BÍRÓ   Domonkos   PANNONIA SACRA KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 19   LABANCZ   Andos Apipom   BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 21   MÁRCZIS   Márk   BUDAPEST XVI. KERÜLETI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 23   POP   Luca Gabriel   BÁLINT MÁRTON ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA 
 25   VARGA   Csanád   SZENT IMRE KATOLIKUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, KOLLÉGIUM, ÓVODA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
 26   BEDŐ   Bátor   SZIGETSZENTMIKLÓSI BATTHYÁNY KÁZMÉR GIMNÁZIUM 
 29   SZIGETHY   Mátyás   SZÉKÁCS JÓZSEF EVANGÉLIKUS ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM 
 32   HERKÓ   Domonkos   VÁROSMAJORI GIMNÁZIUM ÉS KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 32   MEZEY   Zalán   THOMAS MANN GYMNASIUM-DEUTSCHE SCHULE BUDAPEST, BUDAPESTI NÉMET ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM 
 32   TÓTH   Regős Bence   BATTHYÁNY LAJOS GIMNÁZIUM 
 37   NAGY   Benedek   VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 37   PAPP   Zsadány   ERZSÉBETVÁROSI KÉTTANNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA, SZAKGIMNÁZIUM ÉS SZAKKÖZÉPISKOLA 
 39   CSABA   Zsigmond   PREMONTREI SZENT NORBERT GIMNÁZIUM, EGYHÁZZENEI SZAKGIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM 
 39   PIETSCH   Botond Tibor   ÚJBUDAI GROSICS GYULA SPORT ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 39   TATAI   Bulcsú Gyula   ELTE GYERTYÁNFFY ISTVÁN GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 42   KÖRÖSÉNYI   Sámuel   GAZDAGRÉT - CSÍKIHEGYEK ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 42   VÍGH   Botond   BENKŐ ISTVÁN REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM 
 44   HASZNOS   Márton Manó   BÁLINT MÁRTON ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA 
 49   KUN   Ábel   NÉRI SZENT FÜLÖP KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 53   KRICSFALUSSY   András   VIRÁNYOS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 53   VECSENYI-KISS   Dániel   VÁROSMAJORI GIMNÁZIUM ÉS KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 53   WILSON-TILLINGER   Liam Mark   SZILVÁSI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 66   LÁSZLÓ   Dezső Levente   ÚJPESTI SZŰCS SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 66   BALOG   Botond   OROSHÁZI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 66   BÁNFI   Botond Barnabás   OROSHÁZI REFORMÁTUS KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 66   DÉTÁRI   Szabolcs   ÚJ BUDAI ALMA MATER ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS ÓVODA 
 66   KENDIK   Mihály   BAÁR-MADAS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM 
 66   KOVÁCS   Barnabás   KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR-PÉTERFY SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 66   MAJZIK   Márton Levente   ÚJPESTI SZŰCS SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 66   MÁRIA   Ádám   VESZPRÉMI DÓZSA GYÖRGY NÉMET NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 66   MELEGH   Ákos Martin   GAZDAGRÉT - TÖRÖKUGRATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 66   PAP   Márk   OROSHÁZI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
 66   SÉLLEI   Ferenc Levente   OROSHÁZI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
    BRÓSZ-JAKÓ   Boldizsár Zsigmond   BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM 
    BUZA   Gergő   OROSHÁZI VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
    DARVAS   Szabolcs   BUDAPEST II. KERÜLETI PITYPANG UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
    GÁL   Csongor   KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR-PÉTERFY SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA 
    GASSER   Tamás   VITÉZ JÁNOS KATOLIKUS NYELVOKTATÓ NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
    IHÁSZ   Ábel   NAGYKOVÁCSI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
    KOCSIS   Márton Ákos   VÁROSMAJORI GIMNÁZIUM ÉS KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA 
    KRAMLIK   Péter István   NÉRI SZENT FÜLÖP KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
    KÜRTÖSI   Zsigmond   CSANÁDI ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA, SPORTISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA 
    LOVELL   Tamás   PATRONA HUNGARIAE ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
    NEMES   Marcell   ROZGONYI ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
    ORDAS   Ádám   SZILVÁSI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
    PAP   Balázs   SZILVÁSI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
    SÖVEGJÁRTÓ   Bernát Kristóf   PATRONA HUNGARIAE ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
    SZÁNTÓ   Ádám   NYÍREGYHÁZI APÁCZAI CSERE JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA 
    SZÁVÓ   Tamás   FARKASRÉTI ÁLTALÁNOS ISKOLA 
    SZŰCS   Emánuel   BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA 

 
Document engarde-service - 2018. 04. 14. 18:07:59
Az oldal automatikus frissítési ideje perc, manuálisan gyakrabban frissíthető