Sulivívó Diákolimpia Országos Döntő
Férfi Tőr A kategória
II. korcsoport (2007 - 2008)
Budapest, 2018. április 14.

Csoportok, 1. forduló

  Csoport szám 1 - 09:00 - Pást szám 40 GY/M AT-KT AT
GRÓSZ Roland Bence  BUDAPEST XIII. KERÜLETI CSATA UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA    V V V3 1 0.750 7 14
CSENKI Zsombor  GYULAI IMPLOM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA  1   V V 1 0.500 0 12
BÁLINT Ákos  SZŐNYI BENJAMIN REFORMÁTUS ISKOLA  1 0   2 0 0.000 -17 3
SZABÓ Bence  PETŐFI SÁNDOR ÉS DÓZSA GYÖRGY MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  0 2 V   2 0.250 -6 9
ZSÖGÖN Andor Kolos  SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM GYAKORLÓ GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V V V   1.000 16 20

 

  Csoport szám 2 - 09:00 - Pást szám 41 GY/M AT-KT AT
BODOR Áron Péter  KISPESTI PANNÓNIA ÁLTALÁNOS ISKOLA    2 V V V V 0.800 11 22
BADÁR Krisztián  BOCSKAI ISTVÁN REFORMÁTUS OKTATÁSI KÖZPONT - ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, SZAKGIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM  V   V V V V 1.000 21 25
ZELEI Máté  NÉRI SZENT FÜLÖP KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA  0 1   2 1 4 0.000 -17 8
SZEMÁN Máté Balázs  PATRONA HUNGARIAE ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, KOLLÉGIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  2 0 V   V V 0.600 4 17
ALMÁSSY Keve  GYULAI IMPLOM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA  1 0 V 1   2 0.200 -12 9
NAGY-SZTANCSIK Ádám  SZENT JÓZSEF KERTVÁROSI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA  3 1 V 0 V   0.400 -7 14

 

  Csoport szám 3 - 09:00 - Pást szám 42 GY/M AT-KT AT
BÁLINT Nándor  FÖLDVÁRY GÁBOR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0 4 0 V 0 0.200 -12 9
KIRÁLY Szabolcs  BOCSKAI ISTVÁN REFORMÁTUS OKTATÁSI KÖZPONT - ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, SZAKGIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM  V   V V V 2 0.800 10 22
ÁDÁM Bendegúz Balázs  SZÍNI KÁROLY MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  V 3   2 2 2 0.200 -10 14
SZABÓ Ferenc  BUDAPEST III. KERÜLETI KRÚDY GYULA ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  V 2 V   V 1 0.600 6 18
FÖLK Balázs Ákos  MINDSZENTI ÁLTALÁNOS ISKOLA  1 2 V 0   2 0.200 -12 10
BÁNYIK Nátánael Ruben  DUNAHARASZTI HUNYADI JÁNOS NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V V V V   1.000 18 25

 

  Csoport szám 4 - 09:00 - Pást szám 43 GY/M AT-KT AT
TÓTH Márton  KŐBÁNYAI KADA MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA    V 3 2 V V 0.600 4 20
ANTAL Máté  SZEKSZÁRDI BABITS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA  3   0 2 2 V 0.200 -8 12
GORKA-KERESKÉNYI Álmos  BUDAPEST V. KERÜLETI HILD JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V   3 V V 0.800 13 23
HEGYES Dávid Péter  SZABAD WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  V V V   V V 1.000 18 25
BÁLINT-VÁRSZEGI Kristóf  KISPESTI GÁBOR ÁRON ÁLTALÁNOS ISKOLA  2 V 0 0   3 0.200 -12 10
SZEKERES Hunor  NYÍREGYHÁZI KODÁLY ZOLTÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA  1 0 2 0 V   0.200 -15 8

 

  Csoport szám 5 - 09:00 - Pást szám 44 GY/M AT-KT AT
SÁFIÁN Áron  GYULAI IMPLOM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA    V 0 2 1 V 0.400 -5 13
PAKSA Dániel  MINDSZENTY JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  3   0 1 2 1 0.000 -18 7
OROVECZ Gergely László  BUDAPEST XIII. KERÜLETI CSATA UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V   V V V 1.000 19 25
BÁN Sebestyén  PÁDUAI SZENT ANTAL ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  V V 3   V V 0.800 14 23
KÖMÖZ Patrik  VÁROSLIGETI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V 2 1   V 0.600 4 18
MAKKAI Zsombor Áron  BOCSKAI ISTVÁN REFORMÁTUS OKTATÁSI KÖZPONT - ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, SZAKGIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM  0 V 1 0 1   0.200 -14 7

 

  Csoport szám 6 - 09:00 - Pást szám 45 GY/M AT-KT AT
SZABÓ Bálint  PETŐFI SÁNDOR ÉS DÓZSA GYÖRGY MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    3 0 V V 2 0.400 -4 15
BIHARI Marcell  HALÁSZTELKI HUNYADI MÁTYÁS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  V4   1 V V V 0.800 5 20
CSIK Ádám  BUDAPEST IX. KERÜLETI WEÖRES SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  V V   V V V 1.000 19 25
NÉMETH Soma Vajk  BOCSKAI ISTVÁN REFORMÁTUS OKTATÁSI KÖZPONT - ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, SZAKGIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM  1 0 0   0 1 0.000 -23 2
BERECZ Barnabás  REMÉNYSÉG KATOLIKUS ÁLT. ISK.  4 3 1 V   V 0.400 2 18
ILLICH Csanád  NICOLAE BĂLCESCU ROMÁN GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM  V 4 4 V 1   0.400 1 19

 

  Csoport szám 7 - 09:00 - Pást szám 46 GY/M AT-KT AT
BEBESI Kolos Norbert  BOCSKAI ISTVÁN REFORMÁTUS OKTATÁSI KÖZPONT - ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, SZAKGIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM    0 V V V V 0.800 6 20
SOMMER Marcel  ZUGLÓI MUNKÁCSY MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  V   V V V V 1.000 22 25
VILÁGHY Szilárd  MINDSZENTY JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  4 2   4 V V 0.400 2 20
TÓTH Tamás  HALÁSZTELKI HUNYADI MÁTYÁS ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  1 0 V   3 V 0.400 -9 14
ASZTALOS Botond  SZEKSZÁRDI DIENES VALÉRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA  2 0 0 V   V 0.400 -8 12
MADURA János Lóránt  NYÍREGYHÁZI EGYETEM EÖTVÖS JÓZSEF GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  2 1 3 4 2   0.000 -13 12

 
Document engarde-service - 2018.04.14. 11:15:37
Az oldal automatikus frissítési ideje perc, manuálisan gyakrabban frissíthető