Kadet Női Tőr Országos Bajnokság
Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok
2019. 11. 30.

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   KALOCSAI   Luca    TÖREKVÉS    1.000   23   25   továbbjutó 
 2   KOVÁCS   Réka    TÖREKVÉS    1.000   19   24   továbbjutó 
 3   FENYVESI   Viktória    TÖREKVÉS    1.000   18   25   továbbjutó 
 4   FROMMER   Eva Rebeka    UTE    1.000   16   25   továbbjutó 
 5   ZSOLDOSI   Emília    FTC    1.000   14   25   továbbjutó 
 6   WOLF   Eszter    CSOMORKÁNY    0.833   15   27   továbbjutó 
 7   NÁZER   Lili    UTE    0.800   11   22   továbbjutó 
 8   KOVÁCS   Aletta    FTC    0.800   11   20   továbbjutó 
 9   MAROSI   Gréta    TÖREKVÉS    0.800   9   21   továbbjutó 
 10   POLONYI   Petra Dóra    HALÁSZTELKI BSE    0.800   8   22   továbbjutó 
 11   PAPP   Jázmin    CSOMORKÁNY    0.800   7   21   továbbjutó 
 12   BADÁR   Szonja Nikoletta    HALÁSZTELKI BSE    0.800   6   22   továbbjutó 
 13   TERJÉK   Timea    BHSE    0.667   11   24   továbbjutó 
 14   SZEDER   Anna    TÖREKVÉS    0.667   8   23   továbbjutó 
 15   DRIGÁN   Dorottya    BHSE    0.667   7   25   továbbjutó 
 16   KOLLÁR   Anna    TÖREKVÉS    0.600   8   21   továbbjutó 
 17   BARTUS   Claudia    HALÁSZTELKI BSE    0.600   7   18   továbbjutó 
 18   GOÓG   Anna    TÖREKVÉS    0.600   6   19   továbbjutó 
 19   BITTSÁNSZKY   Franciska    BHSE    0.600   5   19   továbbjutó 
 20   SZURMAI   Laura    UTE    0.600   3   19   továbbjutó 
 21   NÁDASDY   Anna    HALÁSZTELKI BSE    0.600   2   18   továbbjutó 
 22   KARDOSS   Hanga    BHSE    0.600   -1   17   továbbjutó 
 23   BALOGH   Virág Luca    FTC    0.600   -3   16   továbbjutó 
 24   MOLNÁR   Réka    CSOMORKÁNY    0.400   3   20   továbbjutó 
 25   BÁN   Réka    BELVÁROSI VÍVÓ SE    0.400   2   19   továbbjutó 
 26   DANGULY   Borbála    BHSE    0.400   -2   17   továbbjutó 
 27   SZILASI   Réka    GYŐR    0.400   -3   16   továbbjutó 
 28   CSATÁDI   Petra    BHSE    0.400   -8   13   továbbjutó 
 29   TÓTH   Anna    TÖREKVÉS    0.333   -7   18   továbbjutó 
 30   MAHOVSZKIJ   Szilvia    HALÁSZTELKI BSE    0.333   -11   14   továbbjutó 
 31   GYARMATI   Dorka    BHSE    0.200   -8   15   továbbjutó 
 32   MÜLLER   Hanna    FTC    0.200   -8   14   továbbjutó 
 32   TÓTH   Léna Sára    HALÁSZTELKI BSE    0.200   -8   14   továbbjutó 
 34   TABAJDI   Hanka Bíbor    BHSE    0.200   -11   13   továbbjutó 
 35   LÁSZLÓ   Hanna    HALÁSZTELKI BSE    0.200   -13   9   kieső 
 36   BUKOR   Petra    BHSE    0.200   -14   7   kieső 
 37   IVANCSÓ   Zsófi Luca    ÉVISZ DSE    0.200   -16   7   kieső 
 38   SPERKA   Jázmin    BHSE    0.000   -13   12   kieső 
 39   BERCZELI   Maja    FTC    0.000   -15   10   kieső 
 40   GALAMBOS   Nóra    TÖREKVÉS    0.000   -18   7   kieső 
 40   TAKÁCS   Noémi    TÖREKVÉS    0.000   -18   7   kieső 
 42   SZÉCSI   Blanka    FTC    0.000   -19   6   kieső 
 43   BAJÁKY   Bernadett    HALÁSZTELKI BSE    0.000   -23   7   kieső 

 
Document engarde-service - 2019. 11. 30. 14:25:11
?docu_actualise0?, manuálisan gyakrabban frissíthető