Junior Férfi Tõr Országos Bajnokság
Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok
Budapest, 2019. január 26.

Engarde Smart indítása >> (?faible_itinerance?)

Csoportok rangsorolása, 1. forduló

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   SZEMES   Gergõ    FTC    1.000   26   30   továbbjutó 
 2   MIHÁLYI   Andor    TÖREKVÉS    1.000   24   30   továbbjutó 
 3   MENDREY   Tamás    UTE    1.000   22   30   továbbjutó 
 4   MAIOR   Mátyás    TÖREKVÉS    0.833   16   26   továbbjutó 
 5   MADURA   Máté    FTC    0.833   15   29   továbbjutó 
 6   KOROM   Erik    TÖREKVÉS    0.833   13   26   továbbjutó 
 7   BAGDÁNY   Albert    SZIGETSZENTMIKLÓSI TE    0.833   12   26   továbbjutó 
 8   HORVÁTH   Soma    FTC    0.800   10   23   továbbjutó 
 9   MACHEK   Vincze    BHSE    0.800   5   24   továbbjutó 
 10   SUHA   Ádám    FTC    0.667   10   24   továbbjutó 
 11   NAGY   Szilárd    TÖREKVÉS    0.667   8   23   továbbjutó 
 12   SZÁNTAY   Benedek    BHSE    0.667   7   28   továbbjutó 
 13   TÓTH   Bence    TÖREKVÉS    0.667   6   27   továbbjutó 
 14   KORENY   Mihály    BHSE    0.667   6   24   továbbjutó 
 15   TÓTH   Gergely    TÖREKVÉS    0.667   6   23   továbbjutó 
 16   BEKE   Vince    TÖREKVÉS    0.600   8   21   továbbjutó 
 17   ZSIGMOND   Dániel    BELVÁROSI VÍVÓ SE    0.600   4   21   továbbjutó 
 18   MOLNÁR   Martin    TUS    0.500   1   19   továbbjutó 
 19   NEDELJKOVIC   Mateja    UTE    0.500   0   24   továbbjutó 
 20   SZALAI   Domonkos    TÖREKVÉS    0.500   -1   21   továbbjutó 
 21   GÁL   Botond    FTC    0.500   -2   21   továbbjutó 
 22   TAKÁCS   Kornél    BHSE    0.500   -3   20   továbbjutó 
 23   NAGY   Roland    BHSE    0.500   -3   19   továbbjutó 
 24   HANZL   András József    TUS    0.500   -7   18   továbbjutó 
 25   TÖLGYESI   Ödön Bálint    FTC    0.333   -4   20   továbbjutó 
 26   ZSOLNAI   Botond    TÖREKVÉS    0.333   -4   19   továbbjutó 
 27   RAKONCZAI   Csaba    BHSE    0.333   -5   19   továbbjutó 
 28   FARKAS   Mátyás    TÖREKVÉS    0.333   -7   18   továbbjutó 
 29   BENYUS   Attila    TÖREKVÉS    0.333   -9   17   továbbjutó 
 29   MAKK   Domonkos    TÖREKVÉS    0.333   -9   17   továbbjutó 
 31   KUBA   Vencel    SZTE-VK    0.333   -9   16   továbbjutó 
 32   NAGY   Soma    SZTE-VK    0.333   -10   16   továbbjutó 
 33   KOVÁCS   Gergely    TÖREKVÉS    0.333   -11   16   kiesõ 
 34   MAKK   Balázs    TÖREKVÉS    0.200   -10   14   kiesõ 
 35   BABANICS   Gergely    BHSE    0.167   -10   17   kiesõ 
 36   TABAJDI   Zsombor    BHSE    0.167   -12   17   kiesõ 
 37   BÁNYIK   Benjámin    HALÁSZTELKI BIKE    0.167   -12   14   kiesõ 
 38   SÓS   Levente    CSOMORKÁNY    0.167   -21   8   kiesõ 
 39   KOVÁCS   Márton    SZENT GYÖRGY VE    0.000   -14   16   kiesõ 
 40   VID   Attila    FTC    0.000   -17   8   kiesõ 
 41   HORVÁTH   Keán    FTC    0.000   -19   11   kiesõ 

 
Document engarde-escrime - 2019.01.26. 9:45:06
Az oldal automatikus frissítési ideje 3 perc, manuálisan gyakrabban frissíthetõ