Junior Női Párbajtőr Országos Bajnokság
Budapest, 2019. 01. 25-26.

Launch Engarde Smart >> (finer access to data, small use of mobile data)

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   MUHARI   Eszter    BHSE    1.000   23   30   qualifier 
 2   PETRI   Renáta    AVA    1.000   20   30   qualifier 
 3   KÁLMÁN   Gyöngyvér    INTERFENCING DSC    1.000   16   25   qualifier 
 4   ANDRÁSFI   Júlia    BVSC    1.000   12   29   qualifier 
 5   CSOKNYAI   Lilla    VASAS    1.000   12   25   qualifier 
 5   WETZKER   Laura    VASAS    1.000   12   25   qualifier 
 7   DÉKÁNY   Kinga    AVA    0.833   16   29   qualifier 
 8   BÜKI   Lili    OMS-TATA    0.833   13   29   qualifier 
 8   GÁLFALVY   Nóra    VASAS    0.833   13   29   qualifier 
 10   KÁLMÁN   Zille    INTERFENCING DSC    0.833   12   28   qualifier 
 11   FEKETE   Bosziljka    VASAS    0.833   11   28   qualifier 
 12   KARDOS   Edina    VASAS    0.833   11   27   qualifier 
 13   LIPTHAY   Hanna    VASAS    0.833   8   27   qualifier 
 14   MAJCHER   Emese    BVSC    0.833   8   26   qualifier 
 14   TURCSÁK   Bianka    BVSC    0.833   8   26   qualifier 
 16   DEMETER   Diána    BVSC    0.833   8   25   qualifier 
 17   GNÁM   Tamara    TSC    0.800   13   23   qualifier 
 18   EGERSZEGI   Alexandra    DVE    0.800   10   21   qualifier 
 19   FEKETE   Laura Judit    BHSE    0.800   7   24   qualifier 
 20   CSEH   Ida    VASAS    0.800   7   20   qualifier 
 21   TOMBORY   Liza    PTE-PEAC    0.800   6   24   qualifier 
 22   SZABÓ   Eszter    BVSC    0.800   5   22   qualifier 
 23   BORSODY   Emma    BVSC    0.800   4   23   qualifier 
 24   KOLLÁR   Kincső    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    0.667   10   25   qualifier 
 25   LEBOR   Hannah    BVSC    0.667   7   26   qualifier 
 26   KAZÁR   Dóra    AVA    0.667   7   25   qualifier 
 27   SALAMON   Réka    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    0.667   6   24   qualifier 
 28   TÓTHMÁTYÁS   Zsófia    VASAS    0.667   6   23   qualifier 
 29   MISKÓ   Dorina    MTK    0.667   5   24   qualifier 
 30   KOVÁCS   Mira    MTK    0.667   4   25   qualifier 
 30   SZABÓ   Viktória    SZOMBATHELY    0.667   4   25   qualifier 
 32   BALOGH   Bella    VASAS    0.667   3   23   qualifier 
 33   PALÁGYI   Luca    FLESS    0.600   6   23   qualifier 
 34   SZARVAS   Rita    FLESS    0.600   5   23   qualifier 
 35   BOROS   Berta    BVSC    0.600   4   23   qualifier 
 36   DEBRECZENI   Noémi    FLESS    0.600   3   22   qualifier 
 37   TÓTH   Jázmin    BVSC    0.600   3   20   qualifier 
 38   RÁCZ   Odett    AVA    0.600   2   22   qualifier 
 39   KOLCZONAY   Borbála    FLESS    0.600   1   18   qualifier 
 40   MAGDA   Jázmin Linett    PTE-PEAC    0.600   -2   20   qualifier 
 41   KÖPÖCZI   Alexandra    DVE    0.500   6   26   qualifier 
 42   KISS   Emma    ÉTC    0.500   2   23   qualifier 
 43   PÁLINKÁS   Anett    BHSE    0.500   -2   21   qualifier 
 44   SZŐKE   Napsugár    BHSE    0.500   -3   22   qualifier 
 45   SZABÓ   Kitti    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.500   -3   21   qualifier 
 46   PRUZSINA   Panna    TSC    0.400   3   21   qualifier 
 47   TANTMAN   Evelin    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    0.400   2   24   qualifier 
 48   GÁLFALVY   Réka    VASAS    0.400   0   21   qualifier 
 49   DEMÉNY   Kata    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    0.400   -1   19   qualifier 
 50   MÁTHÉ   Csenge Olívia    BHSE    0.400   -2   17   qualifier 
 51   KIS   Evelin    DVE    0.400   -4   17   qualifier 
 51   KULCSÁR   Hedvig    VASAS    0.400   -4   17   qualifier 
 51   SCHAREK   Angéla    VASAS    0.400   -4   17   qualifier 
 54   ZSÓTÉR   Lilla    VERESEGYHÁZ    0.400   -6   17   qualifier 
 55   MIKLÓS   Fanni Izabel    PTE-PEAC    0.400   -6   16   qualifier 
 56   TURBUCZ   Anna    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    0.333   0   26   qualifier 
 57   KISS   Panna    BVSC    0.333   -1   22   qualifier 
 58   TERJÉK   Borbála    BHSE    0.333   -4   21   qualifier 
 59   BOGNÁR   Adél    FLESS    0.333   -5   23   qualifier 
 60   ESZES   Noémi    BHSE    0.333   -5   21   qualifier 
 61   BADACSONYI   Klaudia    BHSE    0.333   -6   18   qualifier 
 62   RÓNA   Alíz    VASAS    0.333   -8   19   qualifier 
 63   KEPES   Anna    VASAS    0.333   -8   17   qualifier 
 64   NYÍRI   Anna    KRVSE    0.333   -10   18   qualifier 
 65   CSŐSZ   Zsanett    KRVSE    0.333   -12   16   eliminated 
 66   WIMMER   Dorina    MTK    0.200   -2   21   eliminated 
 67   BARSI   Vivien    BHSE    0.200   -3   18   eliminated 
 68   NAGY   Rebeka    BHSE    0.200   -6   17   eliminated 
 69   BÖDECS   Pálma    OMS-TATA    0.167   -6   23   eliminated 
 70   KÁLÓZI   Anna    VERESEGYHÁZ    0.167   -7   19   eliminated 
 71   KRNÁCS   Anna    AVA    0.167   -9   20   eliminated 
 72   DALLOS   Lilla Martina    BHSE    0.167   -12   17   eliminated 
 72   GASZNER   Kata Márta    FLESS    0.167   -12   17   eliminated 
 74   FREI   Adél Hanna    PTE-PEAC    0.167   -12   15   eliminated 
 75   NAGY   Kitti    INTERFENCING DSC    0.167   -15   14   eliminated 
 76   FAZEKAS   Anna    KRVSE    0.167   -17   12   eliminated 
 77   REMÉNYI   Réka    BÉKESSY DEBRECEN    0.000   -12   13   eliminated 
 77   STEINER   Zsófia Anna    NKESE    0.000   -12   13   eliminated 
 79   VARGA   Luca    OMS-TATA    0.000   -15   15   eliminated 
 80   SZAKMÁRY   Janka    VERESEGYHÁZ    0.000   -15   13   eliminated 
 81   VÁRDAI   Maja    KRVSE    0.000   -16   14   eliminated 
 82   GAJDÁR   Eszter    BVSC    0.000   -18   7   eliminated 
 83   KŐHEGYI   Anni    FLESS    0.000   -19   6   eliminated 
 84   BÍRÓ   Kata Sarolta    NKESE    0.000   -20   10   eliminated 
 85   VARGA   Bianka    MTK    0.000   -20   5   eliminated 

 
Document engarde-escrime - 2019.01.25. 18:33:31
This document is refreshed every 3 minutes, you can refresh it yourself more frequently