Felnõtt Férfi Tõr Válogató
Magyar Kupa 1. forduló
Budapest
2019. szeptember, 28.

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   DÓSA   Dániel    TÖREKVÉS    1.000   22   30   továbbjutó 
 2   MIHÁLYI   Andor    TÖREKVÉS    1.000   20   30   továbbjutó 
 2   TÓTH   Gergely    TÖREKVÉS    1.000   20   30   továbbjutó 
 4   NEDELJKOVIC   Mateja    UTE    1.000   18   30   továbbjutó 
 5   MAIOR   Mátyás    TÖREKVÉS    0.833   15   29   továbbjutó 
 6   HORVÁTH   Soma    FTC    0.833   14   27   továbbjutó 
 7   BEKE   Vince    TÖREKVÉS    0.833   12   27   továbbjutó 
 8   KOVÁCS   Gergely    TÖREKVÉS    0.833   9   26   továbbjutó 
 9   BALOGH   Boldizsár    UTE    0.833   6   27   továbbjutó 
 10   KALIYEV   Tamirlan    TUS    0.667   11   27   továbbjutó 
 10   MÉSZÁROS   Tamás    UTE    0.667   11   27   továbbjutó 
 12   SZEMES   Gergõ    FTC    0.667   10   27   továbbjutó 
 13   MACHEK   Vincze    BHSE    0.667   8   23   továbbjutó 
 14   KOROM   Erik    TÖREKVÉS    0.667   7   24   továbbjutó 
 15   NAGY   Balázs    TÖREKVÉS    0.667   6   24   továbbjutó 
 16   GÁL   Botond    FTC    0.667   6   23   továbbjutó 
 17   BENYUS   Attila    TÖREKVÉS    0.667   3   25   továbbjutó 
 18   NAGY   Szilárd    TÖREKVÉS    0.500   4   23   továbbjutó 
 19   BELLOVICZ   Gábor    BHSE    0.500   1   23   továbbjutó 
 19   MOLNÁR   Martin    TUS    0.500   1   23   továbbjutó 
 21   SÁGHY   Ervin    BUDAKALÁSZ    0.500   -4   20   továbbjutó 
 22   NAGY   Roland    BHSE    0.500   -6   18   továbbjutó 
 22   SÁRMÁNY   Zoltán    SVK    0.500   -6   18   továbbjutó 
 24   KÁLI   András    BUDAKALÁSZ    0.500   -7   17   továbbjutó 
 25   LISZKAI   Tamás    BHSE    0.333   3   25   továbbjutó 
 26   TÓTH   Bence    TÖREKVÉS    0.333   -2   22   továbbjutó 
 27   SZÁNTAY   Benedek    BHSE    0.333   -4   20   továbbjutó 
 28   HÁRI   Máté    BUDAKALÁSZ    0.333   -4   18   továbbjutó 
 29   ÖRSI   Dániel    BUDAKALÁSZ    0.333   -6   17   továbbjutó 
 30   GERZANICS   Márk    BUDAKALÁSZ    0.333   -8   19   továbbjutó 
 31   KRALIK   Andrej    SVK    0.333   -9   18   továbbjutó 
 32   PÓRFY   Tamás    MTK    0.333   -10   17   továbbjutó 
 33   TAKÁCS   Kornél    BHSE    0.167   -10   17   kiesõ 
 34   KORENY   Mihály    BHSE    0.167   -10   16   kiesõ 
 35   NAGY   Bence Balázs    MAFC    0.167   -11   16   kiesõ 
 36   MADURA   Máté    FTC    0.167   -13   15   kiesõ 
 37   BABANICS   Gergely    BHSE    0.167   -13   13   kiesõ 
 37   SÁPI   Ferenc    CSOMORKÁNY    0.167   -13   13   kiesõ 
 39   DR. TÖRÖK   Tamás Pál    UTE    0.167   -16   13   kiesõ 
 40   HANZL   András József    TUS    0.167   -16   12   kiesõ 
 41   BÁNYIK   Benjámin    HALÁSZTELKI BSE    0.000   -19   11   kiesõ 
 42   DR VÁRADI   Márton    UTE    0.000   -20   10   kiesõ 

 
Document engarde-service - 2019.09.28. 10:19:11
?docu_actualise0?, manuálisan gyakrabban frissíthetõ