Felnõtt Nõi Tõr Válogató
Magyar Kupa 1. forduló
Budapest
2019. szeptember 28.

  -  Engarde Smart

Csoportok

Csoport szám 1 - 13:00 - Pást 16 - Versenybíró : DELI Dóra BHSE

 Csoport szám 1  GY/M AT-KT AT
BITTSÁNSZKY Franciska  BHSE    A A A A A A DNF
KREISS Fanni  UTE  X   V V V V V 1,000 20 25
KOVACEVIC Marija  SRB  X 1   V 4 V 3 0,400 -2 18
KORNYA Sára  BHSE  X 1 4   3 3 V 0,200 -5 16
KÓKAI Csilla  MTK  X 1 V V   V V 0,800 4 21
ZÁSZKALICZKY Piroska  GEAC  X 1 1 V 1   3 0,200 -12 11
TÖLGYESI Zsófia Réka  FTC  X 1 V 1 4 V   0,400 -5 16

 

Csoport szám 2 - 13:00 - Pást 17 - Versenybíró : TAKÁTS Attila , SZABADOS Gábor FTC

 Csoport szám 2  GY/M AT-KT AT
NAGY Anasztázia  UTE    V 0 V 3 1 1 0,333 -8 15
SZAPANIDU Szófia Athina  FTC  0   3 V 0 1 1 0,167 -17 10
KONDRICZ Kata  BHSE  V V   V V 3 V 0,833 11 28
NAGY Timea  UTE  3 2 2   1 2 0 0,000 -20 10
HORVÁTH Lilla  TUS  V V 3 V   2 V 0,667 10 25
PÖLTZ Anna  MTK  V V V V V   V 1,000 18 30
FENYVESI Viktória  TÖREKVÉS  V V 4 V 1 3   0,500 6 23

 

Csoport szám 3 - 13:00 - Pást 19 - Versenybíró : NÉMETH Gábor BHSE, KREISS Tamás UTE

 Csoport szám 3  GY/M AT-KT AT
LUPKOVICS Dóra  BHSE    V V V V 2 2 0,667 6 24
CSÖMÖSZ Melánia  GEAC  0   0 4 0 1 1 0,000 -24 6
ZSOLDOSI Karolina  FTC  4 V   V V V 1 0,667 9 25
CSATÁDI Petra  BHSE  3 V 0   2 1 2 0,167 -16 13
MÁTÉ Anna  MTK  1 V 2 V   4 1 0,333 -4 18
BERNÁT Andrea  UTE  V V 4 V V   3 0,667 10 27
HAJAS Nóra  TÖREKVÉS  V V V V V V4   1,000 19 29

 

Csoport szám 4 - 13:00 - Pást 20 - Versenybíró : BAKÓ Tamás SZTE-VK

 Csoport szám 4  GY/M AT-KT AT
ORAVETZ Barbara  BHSE    1 1 V 3 2 V 0,333 -11 17
CSEH Anna Mária  UTE  V   2 V 0 V V 0,667 5 22
NEKIFOR Erika  TÖREKVÉS  V V   V 3 V 2 0,667 7 25
DICZHÁZI Rita  BHSE  4 2 3   2 2 0 0,000 -17 13
MOHAMED Aida  UTE  V V V V   V V 1,000 19 30
WOLF Eszter  CSOMORKÁNY  V 2 2 V 2   V 0,500 -2 21
JESZENSZKY Szilvia  FTC  4 2 V V 1 4   0,333 -1 21

 

Csoport szám 5 - 13:00 - Pást 21 - Versenybíró : VARGA Katalin BHSE, KREISS Péter UTE

 Csoport szám 5  GY/M AT-KT AT
PASCHEK Dorottya  BHSE    1 4 V 0 V 1 0,333 -9 16
ZÁMBÓ-GÓLYA Fruzsina  UTE  V   V V 1 V V 0,833 14 26
ABOU JABOUDE Rita  LBN  V 0   1 4 0 2 0,167 -17 12
DRIGÁN Dorottya  BHSE  4 0 V   1 3 V 0,333 -7 18
PÁSZTOR Flóra  TÖREKVÉS  V V V V   V V 1,000 22 30
OROSHÁZI Csilla  CSOMORKÁNY  1 4 V V 0   V 0,500 1 20
FEKETE Hanga Barbara  FTC  V 2 V 4 2 1   0,333 -4 19

 

Csoport szám 6 - 13:00 - Pást 23 - Versenybíró : SZABADOS Kristóf FTC

 Csoport szám 6  GY/M AT-KT AT
SZÁNTAY Anna  BHSE    V V 2 2 1 0,400 -5 15
WALLERSTEIN Panna  BHSE  1   2 0 0 0 0,000 -22 3
NÁZER Lili  UTE  4 V   0 2 4 0,200 -7 15
MESTERI Viktória  UTE  V V V   4 1 0,600 8 20
HANZL Lilla Zsófia  TUS  V V V V   1 0,800 8 21
TÓTH Janka  TÖREKVÉS  V V V V V   1,000 18 25

 
Document engarde-service - 2019.09.28. 13:58:24
?docu_actualise0?, manuálisan gyakrabban frissíthetõ