Junior Női Kard Magyar Kupa Válogató
2019. október 20.

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   BATTAI   Sugár Katinka    INTERFENCING DSC    1.000   27   30   továbbjutó 
 2   NAGY   Valentína    BHSE    1.000   19   30   továbbjutó 
 3   SZŰCS   Luca    BVSC    1.000   18   25   továbbjutó 
 4   BÁTHORY   Kata    VASAS    1.000   16   25   továbbjutó 
 5   FENYŐSI   Zita    VASAS    1.000   13   25   továbbjutó 
 6   MISSURAI   Pálma    GEAC    1.000   12   25   továbbjutó 
 7   BOGNÁR   Liza    VASAS    0.833   11   26   továbbjutó 
 8   BEVIZ   Dorottya    GEAC    0.800   13   23   továbbjutó 
 9   PÁPAI   Viktória Zoé    UTE    0.800   11   22   továbbjutó 
 10   KESZEI   Kira    BHSE    0.800   10   23   továbbjutó 
 10   TÓTH   Liliána Tamara    INTERFENCING DSC    0.800   10   23   továbbjutó 
 12   KOÓS   Gréta    KÁRPÁTI    0.800   8   22   továbbjutó 
 13   WLADIMÍR   Véda Anna    INTERFENCING DSC    0.667   4   24   továbbjutó 
 14   BOROS   Luca    UTE    0.667   4   22   továbbjutó 
 15   BATA   Édua    GEAC    0.667   1   21   továbbjutó 
 16   SPIESZ   Anna    VASAS    0.600   7   20   továbbjutó 
 17   BRASSAI   Dorottya    BVSC    0.600   5   19   továbbjutó 
 18   PÓTZ-NAGY   Fanni    BVSC    0.600   3   20   továbbjutó 
 19   PINTÉR   Dorottya    BHSE    0.600   3   19   továbbjutó 
 20   KOVÁCS   Zsanett    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.600   3   17   továbbjutó 
 21   SZAKÁCS   Zsuzsanna Panna    UTE    0.600   1   21   továbbjutó 
 22   SOÓS   Dorottya    VASAS    0.500   1   23   továbbjutó 
 23   LANTOS   Eszter    BVSC    0.500   0   22   továbbjutó 
 24   DOMONKOS   Emese    KÁRPÁTI    0.400   0   18   továbbjutó 
 25   CSAPODI   Orsolya    VASAS    0.400   -1   19   továbbjutó 
 25   JUHÁSZ   Anna    BHSE    0.400   -1   19   továbbjutó 
 27   PÉNZES   Zsófia    UTE    0.400   -3   20   továbbjutó 
 28   NAGY   Anna Luca    UTE    0.400   -5   13   továbbjutó 
 29   MASA   Csenge Anna    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.400   -7   15   továbbjutó 
 30   FEKETE   Ágnes    INTERFENCING DSC    0.400   -8   13   továbbjutó 
 31   NYULASI   Emma    UTE    0.333   -4   22   továbbjutó 
 32   KELEMEN   Adél    UTE    0.333   -9   18   továbbjutó 
 33   SZANISZLÓ   Dorottya    UTE    0.200   -3   17   kieső 
 34   JANKOVICS   Anna    BVSC    0.200   -9   15   kieső 
 35   HALÁSZ   Panna    NYVSC KK    0.200   -15   9   kieső 
 36   NYÍRI   Villő    NYVSC KK    0.167   -10   15   kieső 
 37   RUZICSKA   Réka    KVSE    0.167   -11   14   kieső 
 38   RÁCSOK   Zita    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.167   -13   16   kieső 
 39   NÉMETH EKE   Lilla    NYVSC KK    0.000   -11   14   kieső 
 40   TAMÁSSY   Nóra    VASAS    0.000   -14   11   kieső 
 41   KOVÁTS   Katalin    BELVÁROSI VÍVÓ SE    0.000   -15   10   kieső 
 42   WEÖRES   Zita    DDSE    0.000   -18   7   kieső 
 43   HÁRS   Alíz    BHSE    0.000   -20   10   kieső 
 44   APRÓ   Boglárka    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.000   -23   2   kieső 

 
Document engarde-service - 2019. 10. 20. 13:40:19
?docu_actualise0?, manuálisan gyakrabban frissíthető