Junior Női Kard Magyar Kupa Válogató
2019. október 20.

  -  Engarde Smart

Csoportok

Csoport szám 1 - 12:30 - Pást 5 - Versenybíró : PUY Sebestyén MTK

 Csoport szám 1  GY/M AT-KT AT
BATTAI Sugár Katinka  INTERFENCING DSC    V V V V V V 1.000 27 30
LANTOS Eszter  BVSC  1   4 V V 2 V 0.500 0 22
BATA Édua  GEAC  0 V   V V 1 V 0.667 1 21
NYÍRI Villő  NYVSC KK  0 2 2   V 2 4 0.167 -10 15
HÁRS Alíz  BHSE  0 1 4 0   2 3 0.000 -20 10
BOGNÁR Liza  VASAS  1 V V V V   V 0.833 11 26
KELEMEN Adél  UTE  1 4 0 V V 3   0.333 -9 18

 

Csoport szám 2 - 12:30 - Pást 6

 Csoport szám 2  GY/M AT-KT AT
BOROS Luca  UTE    V V V V 0 2 0.667 4 22
RUZICSKA Réka  KVSE  1   V 3 0 4 1 0.167 -11 14
RÁCSOK Zita  TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE  2 0   V 4 4 1 0.167 -13 16
NYULASI Emma  UTE  2 V 4   3 V 3 0.333 -4 22
SOÓS Dorottya  VASAS  3 V V V   2 3 0.500 1 23
WLADIMÍR Véda Anna  INTERFENCING DSC  V V V 3 V   1 0.667 4 24
NAGY Valentína  BHSE  V V V V V V   1.000 19 30

 

Csoport szám 3 - 12:30 - Pást 7 - Versenybíró : NOSEDA Tamás DVSZ

 Csoport szám 3  GY/M AT-KT AT
NÉMETH EKE Lilla  NYVSC KK    1 3 4 4 2 0.000 -11 14
BÁTHORY Kata  VASAS  V   V V V V 1.000 16 25
MASA Csenge Anna  TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE  V 1   3 V 1 0.400 -7 15
SZAKÁCS Zsuzsanna Panna  UTE  V 2 V   V 4 0.600 1 21
JANKOVICS Anna  BVSC  V 2 4 3   1 0.200 -9 15
KESZEI Kira  BHSE  V 3 V V V   0.800 10 23

 

Csoport szám 4 - 12:30 - Pást 8 - Versenybíró : FODOR Kende METROPOLIS

 Csoport szám 4  GY/M AT-KT AT
PÓTZ-NAGY Fanni  BVSC    3 V V V 2 0.600 3 20
FENYŐSI Zita  VASAS  V   V V V V 1.000 13 25
SZANISZLÓ Dorottya  UTE  2 3   V 3 4 0.200 -3 17
APRÓ Boglárka  TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE  1 1 0   0 0 0.000 -23 2
DOMONKOS Emese  KÁRPÁTI  4 2 V V   2 0.400 0 18
TÓTH Liliána Tamara  INTERFENCING DSC  V 3 V V V   0.800 10 23

 

Csoport szám 5 - 12:30 - Pást 9 - Versenybíró : BALÁZS Boldizsár TFSE

 Csoport szám 5  GY/M AT-KT AT
KOÓS Gréta  KÁRPÁTI    2 V V V V 0.800 8 22
MISSURAI Pálma  GEAC  V   V V V V 1.000 12 25
KOVÁTS Katalin  BELVÁROSI VÍVÓ SE  1 3   4 1 1 0.000 -15 10
PÉNZES Zsófia  UTE  3 3 V   4 V 0.400 -3 20
CSAPODI Orsolya  VASAS  3 2 V V   4 0.400 -1 19
JUHÁSZ Anna  BHSE  2 3 V 4 V   0.400 -1 19

 

Csoport szám 6 - 12:30 - Pást 10 - Versenybíró : VALKAI Ferenc GEAC

 Csoport szám 6  GY/M AT-KT AT
BRASSAI Dorottya  BVSC    V 1 3 V V 0.600 5 19
PÁPAI Viktória Zoé  UTE  2   V V V V 0.800 11 22
SPIESZ Anna  VASAS  V 2   V V 3 0.600 7 20
FEKETE Ágnes  INTERFENCING DSC  V 1 1   V 1 0.400 -8 13
WEÖRES Zita  DDSE  0 1 1 3   2 0.000 -18 7
PINTÉR Dorottya  BHSE  2 2 V V V   0.600 3 19

 

Csoport szám 7 - 12:30 - Pást 11 - Versenybíró : PIECS Adrienn NTE 1866

 Csoport szám 7  GY/M AT-KT AT
SZŰCS Luca  BVSC    V V V V V 1.000 18 25
BEVIZ Dorottya  GEAC  3   V V V V 0.800 13 23
TAMÁSSY Nóra  VASAS  3 1   1 2 4 0.000 -14 11
KOVÁCS Zsanett  TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE  1 1 V   V V 0.600 3 17
NAGY Anna Luca  UTE  0 1 V 2   V 0.400 -5 13
HALÁSZ Panna  NYVSC KK  0 2 V 1 1   0.200 -15 9

 
Document engarde-service - 2019. 10. 20. 13:40:20
?docu_actualise0?, manuálisan gyakrabban frissíthető