Kadet Női Kard Magyar Kupa Válogató
2019. október 19.

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   KESZEI   Kira    BHSE    1.000   22   30   továbbjutó 
 2   FENYŐSI   Zita    VASAS    1.000   20   30   továbbjutó 
 3   JUHÁSZ   Anna    BHSE    1.000   19   30   továbbjutó 
 4   SPIESZ   Anna    VASAS    1.000   17   25   továbbjutó 
 5   BRASSAI   Dorottya    BVSC    0.833   20   29   továbbjutó 
 6   MISSURAI   Pálma    GEAC    0.833   15   29   továbbjutó 
 7   PÁPAI   Viktória Zoé    UTE    0.833   14   28   továbbjutó 
 8   PINTÉR   Dorottya    BHSE    0.833   14   27   továbbjutó 
 9   CSAPODI   Orsolya    VASAS    0.833   13   25   továbbjutó 
 10   BATA   Édua    GEAC    0.833   12   28   továbbjutó 
 11   BOGNÁR   Liza    VASAS    0.833   7   27   továbbjutó 
 12   NYULASI   Emma    UTE    0.800   11   24   továbbjutó 
 13   KOVÁCS   Zsanett    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.667   15   28   továbbjutó 
 14   FELFÖLDI   Nóra Fruzsina    BVSC    0.667   7   25   továbbjutó 
 15   SZANISZLÓ   Dorottya    UTE    0.667   6   24   továbbjutó 
 16   DOMONKOS   Emese    KÁRPÁTI    0.667   4   27   továbbjutó 
 17   TÓTH   Liliána Tamara    INTERFENCING DSC    0.667   4   26   továbbjutó 
 18   WLADIMÍR   Véda Anna    INTERFENCING DSC    0.600   2   18   továbbjutó 
 19   NYÍRI   Villő    NYVSC KK    0.500   2   22   továbbjutó 
 20   BOROS   Luca    UTE    0.500   -1   21   továbbjutó 
 20   TÓTH   Réka    UTE    0.500   -1   21   továbbjutó 
 22   SÁNTA   Fanni    NTE 1866    0.500   -5   19   továbbjutó 
 23   NGUYEN   Minh Anh Anna    KÁRPÁTI    0.400   -4   15   továbbjutó 
 24   PÉNZES   Zsófia    UTE    0.333   -6   19   továbbjutó 
 25   CSALA   Dorottya    UTE    0.333   -7   20   továbbjutó 
 26   JOBBÁGY   Jázmin Nóra    KÁRPÁTI    0.333   -7   18   továbbjutó 
 26   RÁCSOK   Zita    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.333   -7   18   továbbjutó 
 26   WEÖRES   Zita    DDSE    0.333   -7   18   továbbjutó 
 29   NAGY   Anna Luca    UTE    0.333   -11   14   továbbjutó 
 30   APRÓ   Boglárka    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.333   -12   15   továbbjutó 
 31   ZSOLNAI   Fanni    NTE 1866    0.200   -7   15   továbbjutó 
 32   NÉMETH EKE   Lilla    NYVSC KK    0.167   -6   20   továbbjutó 
 33   MASA   Csenge Anna    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.167   -10   17   kieső 
 34   HÁRS   Alíz    BHSE    0.167   -12   16   kieső 
 35   BALOGH   Imola Réka    BVSC    0.167   -13   15   kieső 
 36   ERDÉLYI   Hédi    BVSC    0.167   -15   13   kieső 
 37   OCSKÓ   Liliána    SZENT GYÖRGY VE    0.167   -16   13   kieső 
 38   HALÁSZ   Panna    NYVSC KK    0.000   -18   12   kieső 
 39   GONDOS   Pálma    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.000   -19   6   kieső 
 40   BAÁN   Petra    SÁRVÁR    0.000   -20   10   kieső 
 40   SZABADOS   Hanna Klára    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.000   -20   10   kieső 

 
Document engarde-service - 2019. 10. 19. 14:20:08
?docu_actualise0?, manuálisan gyakrabban frissíthető