Kadet Női Kard Magyar Kupa Válogató
2019. október 19.

  -  Engarde Smart

Csoportok

Csoport szám 1 - 13:30 - Pást 2 - Versenybíró : NOSEDA Tamás DVSZ, KOSSUTH Bálint UTE

 Csoport szám 1  GY/M AT-KT AT
ERDÉLYI Hédi  BVSC    3 V 4 1 0 0 0.167 -15 13
APRÓ Boglárka  TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE  V   2 1 V 0 2 0.333 -12 15
PÉNZES Zsófia  UTE  3 V   4 V 0 2 0.333 -6 19
DOMONKOS Emese  KÁRPÁTI  V V V   V 4 3 0.667 4 27
NÉMETH EKE Lilla  NYVSC KK  V 4 3 4   3 1 0.167 -6 20
CSAPODI Orsolya  VASAS  V V V V V   0 0.833 13 25
KESZEI Kira  BHSE  V V V V V V   1.000 22 30

 

Csoport szám 2 - 13:30 - Pást 3 - Versenybíró : PIECS Adrienn NTE 1866

 Csoport szám 2  GY/M AT-KT AT
HALÁSZ Panna  NYVSC KK    1 4 1 1 2 3 0.000 -18 12
TÓTH Liliána Tamara  INTERFENCING DSC  V   V 4 V V 2 0.667 4 26
RÁCSOK Zita  TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE  V 3   V 3 1 1 0.333 -7 18
WEÖRES Zita  DDSE  V V 1   3 2 2 0.333 -7 18
BOROS Luca  UTE  V 4 V V   2 0 0.500 -1 21
MISSURAI Pálma  GEAC  V 4 V V V   V 0.833 15 29
PINTÉR Dorottya  BHSE  V V V V V 2   0.833 14 27

 

Csoport szám 3 - 13:30 - Pást 5 - Versenybíró : PÉCH Miklós MTK, NOSEDA Tibor DVSZ

 Csoport szám 3  GY/M AT-KT AT
NYULASI Emma  UTE    V V 4 V V 0.800 11 24
GONDOS Pálma  TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE  2   2 0 1 1 0.000 -19 6
ZSOLNAI Fanni  NTE 1866  4 V   1 3 2 0.200 -7 15
SPIESZ Anna  VASAS  V V V   V V 1.000 17 25
NGUYEN Minh Anh Anna  KÁRPÁTI  1 V V 1   3 0.400 -4 15
WLADIMÍR Véda Anna  INTERFENCING DSC  1 V V 2 V   0.600 2 18

 

Csoport szám 4 - 13:30 - Pást 7 - Versenybíró : PUY Sebestyén MTK, KOZMANOVICS Gábor UTE

 Csoport szám 4  GY/M AT-KT AT
SZANISZLÓ Dorottya  UTE    V 2 V 2 V V 0.667 6 24
BALOGH Imola Réka  BVSC  3   0 4 2 V 1 0.167 -13 15
FENYŐSI Zita  VASAS  V V   V V V V 1.000 20 30
CSALA Dorottya  UTE  2 V 3   2 V 3 0.333 -7 20
BATA Édua  GEAC  V V 3 V   V V 0.833 12 28
SZABADOS Hanna Klára  TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE  1 3 0 3 2   1 0.000 -20 10
NYÍRI Villő  NYVSC KK  2 V 2 V 3 V   0.500 2 22

 

Csoport szám 5 - 13:30 - Pást 9 - Versenybíró : VALKAI Ferenc GEAC, BALÁZS Boldizsár TFSE

 Csoport szám 5  GY/M AT-KT AT
OCSKÓ Liliána  SZENT GYÖRGY VE    V 0 0 3 2 3 0.167 -16 13
TÓTH Réka  UTE  4   1 1 V V V 0.500 -1 21
JUHÁSZ Anna  BHSE  V V   V V V V 1.000 19 30
BRASSAI Dorottya  BVSC  V V 4   V V V 0.833 20 29
JOBBÁGY Jázmin Nóra  KÁRPÁTI  V 3 1 1   V 3 0.333 -7 18
MASA Csenge Anna  TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE  V 3 3 1 2   3 0.167 -10 17
SÁNTA Fanni  NTE 1866  V 1 2 1 V V   0.500 -5 19

 

Csoport szám 6 - 13:30 - Pást 11 - Versenybíró : FODOR Kende METROPOLIS

 Csoport szám 6  GY/M AT-KT AT
NAGY Anna Luca  UTE    0 1 0 V 3 V 0.333 -11 14
FELFÖLDI Nóra Fruzsina  BVSC  V   V 2 V 3 V 0.667 7 25
KOVÁCS Zsanett  TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE  V 4   4 V V V 0.667 15 28
PÁPAI Viktória Zoé  UTE  V V V   V 3 V 0.833 14 28
HÁRS Alíz  BHSE  2 3 0 3   3 V 0.167 -12 16
BOGNÁR Liza  VASAS  V V 2 V V   V 0.833 7 27
BAÁN Petra  SÁRVÁR  3 1 0 0 3 3   0.000 -20 10

 
Document engarde-service - 2019. 10. 19. 14:20:09
?docu_actualise0?, manuálisan gyakrabban frissíthető