Felnõtt - U23 Férfi Párbajtõr Magyar Kupa
Budapest, 2019.04.27.

Launch Engarde Smart >> (finer access to data, small use of mobile data)

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Country   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   LUGONES RUGGERI   Jesus Andres    ARG    1.000   24   30   qualifier 
 2   BERTA   Daniel    HUN    1.000   23   30   qualifier 
 3   PAULOUSKI   Dzianis    BLR    1.000   23   26   qualifier 
 4   KISS   Gergo    HUN    1.000   20   30   qualifier 
 5   REDLI   Andras    HUN    1.000   20   29   qualifier 
 6   NAGY   David    HUN    1.000   19   30   qualifier 
 7   SPANO   Gabriel    AUS    1.000   17   30   qualifier 
 7   SZABO   Bence    HUN    1.000   17   30   qualifier 
 9   NUNEZ   Pablo    CHI    1.000   16   30   qualifier 
 10   BUTA   Levente    HUN    1.000   13   25   qualifier 
 11   HAMILTON-MEIKE   Jonathan    HUN    1.000   12   30   qualifier 
 11   NAGY   Marcell    HUN    1.000   12   30   qualifier 
 13   GUERRIERO   Giorgio    ITA    1.000   11   30   qualifier 
 14   BANYAI   Zsombor    HUN    0.833   18   29   qualifier 
 15   DAGANI   Elia    SUI    0.833   17   29   qualifier 
 16   BAKOS   Balint    HUN    0.833   17   25   qualifier 
 17   BAYARD   Alexis    SUI    0.833   14   29   qualifier 
 17   METRAILLER   Clement    SUI    0.833   14   29   qualifier 
 19   SOMFAI   Peter    HUN    0.833   13   28   qualifier 
 20   SZENYI   Peter    HUN    0.833   13   26   qualifier 
 21   KESZTHELYI   Zsombor    HUN    0.833   12   29   qualifier 
 22   POSTMA   Randy    NED    0.833   12   27   qualifier 
 23   FENYVESI   Csaba    HUN    0.833   11   28   qualifier 
 24   CHO TAEUN   Sandor    HUN    0.833   11   27   qualifier 
 24   MAKRAY   Bence    HUN    0.833   11   27   qualifier 
 26   HATZ   Nick    SUI    0.833   10   26   qualifier 
 27   BENDE   Bence    HUN    0.833   10   25   qualifier 
 28   BALATON   Botond    HUN    0.833   9   29   qualifier 
 29   CHENAUX   Alec    SUI    0.833   9   27   qualifier 
 30   RONA   Milan    HUN    0.833   9   26   qualifier 
 31   PAOLINI   Giacomo    ITA    0.833   8   28   qualifier 
 32   KALICZA   Mihaly    HUN    0.833   7   27   qualifier 
 33   KOCH   Mate Tamas    HUN    0.833   7   26   qualifier 
 34   HOSSZU   Daniel    HUN    0.833   5   26   qualifier 
 35   PETERDI   Andras    HUN    0.800   15   24   qualifier 
 36   BALCAR   Josef    CZE    0.800   11   23   qualifier 
 37   KO   Benedek    HUN    0.800   11   22   qualifier 
 38   SIKLOSI   Gergely    HUN    0.667   16   26   qualifier 
 39   OSWALD   Charles-Eric    SUI    0.667   14   26   qualifier 
 40   KEPPEL   Colin    NED    0.667   12   28   qualifier 
 41   BERTA   Botond    HUN    0.667   11   28   qualifier 
 42   HARDI   Adam    HUN    0.667   11   27   qualifier 
 43   SPONGA   Luca    SUI    0.667   10   25   qualifier 
 44   BARTKO   Levente    HUN    0.667   9   23   qualifier 
 45   ANDRASFI   Tibor    HUN    0.667   8   26   qualifier 
 46   SAROSDI   Soma    HUN    0.667   8   25   qualifier 
 47   SZTANKOVICS   Gyorgy    HUN    0.667   7   25   qualifier 
 47   WEBER   Frederik    SUI    0.667   7   25   qualifier 
 49   DEBNAR   Gergely    HUN    0.667   7   24   qualifier 
 50   SZAKMARY   Nandor    HUN    0.667   6   27   qualifier 
 51   SOUTULLO   Jordi    SUI    0.667   6   25   qualifier 
 52   BALIND   Bence    HUN    0.667   6   23   qualifier 
 52   EGGENSCHWILER   Laurin    SUI    0.667   6   23   qualifier 
 54   BANYAI   Botond    HUN    0.667   5   25   qualifier 
 54   SANTRAC   Danilo    SRB    0.667   5   25   qualifier 
 56   KOLCZONAY   Balazs    HUN    0.667   4   27   qualifier 
 57   UJVARI   Andras    HUN    0.667   4   26   qualifier 
 58   DEÁK   István    HUN    0.667   3   28   qualifier 
 59   MARTINI   Cosimo    ITA    0.667   2   22   qualifier 
 60   KAUKER   Dominik    HUN    0.667   0   20   qualifier 
 61   SOPOLIGA   Michal    SVK    0.667   -1   23   qualifier 
 62   CZIRAKI   Balint    HUN    0.600   3   18   qualifier 
 63   NICKEL   Rolf    CHI    0.600   1   18   qualifier 
 64   PEREI   Botond    HUN    0.600   -1   17   qualifier 
 65   DABIJA   Adrian    ROU    0.500   5   24   qualifier 
 66   MARENCO   Federico    ITA    0.500   4   23   qualifier 
 67   PLAZZERIANO   Gabor    HUN    0.500   2   26   qualifier 
 68   JOSZKIN   Peter    HUN    0.500   2   23   qualifier 
 68   SOLA   Jakov    CRO    0.500   2   23   qualifier 
 70   HIDVEGI   Gergo    HUN    0.500   1   24   qualifier 
 71   COUFAL   Frantisek    CZE    0.500   -1   23   qualifier 
 72   CSERI   Soma    HUN    0.500   -1   22   qualifier 
 72   FUCHS   Bence    HUN    0.500   -1   22   qualifier 
 74   BERECZKI   Richard    HUN    0.500   -2   22   qualifier 
 74   CHASSEUR   Eugenio    ITA    0.500   -2   22   qualifier 
 76   MONZIO COMPAGNONI   Francesco Matyas    ITA    0.500   -3   23   qualifier 
 76   PAVEL   Claudiu Marian    ROU    0.500   -3   23   qualifier 
 78   BRUNOLD   Bruce    SUI    0.500   -3   22   qualifier 
 79   ZENTKO   Matej    SVK    0.500   -3   19   qualifier 
 80   NEMETH   David    HUN    0.500   -3   18   qualifier 
 81   FLORES-HENRIQUEZ   Patrik    HUN    0.500   -4   21   qualifier 
 82   PARTICS   Peter    HUN    0.500   -4   20   qualifier 
 83   MARESCH   Kornel    HUN    0.500   -4   19   qualifier 
 83   ROUBAILO   Niels    NED    0.500   -4   19   qualifier 
 85   BALAJTI   Peter    HUN    0.500   -5   21   qualifier 
 85   CSISZER   Ferenc    HUN    0.500   -5   21   qualifier 
 87   KORMOS   Levente    HUN    0.500   -6   19   qualifier 
 88   CSERE   Bence    HUN    0.400   4   22   qualifier 
 89   WADE   Oliver    GBR    0.333   0   23   qualifier 
 90   GAVRILUT   Daniel    ROU    0.333   -1   23   qualifier 
 90   STUBNYA   Marton    HUN    0.333   -1   23   qualifier 
 92   KOVACS   Kristof    HUN    0.333   -1   21   qualifier 
 93   OSMAN-TOUSON   Maruan    HUN    0.333   -2   23   qualifier 
 94   DUDAS   Balazs    HUN    0.333   -2   22   qualifier 
 94   HALMI   Csongor    HUN    0.333   -2   22   qualifier 
 96   SAMU   Péter    HUN    0.333   -3   19   qualifier 
 97   BANSAGI   Barnabas    HUN    0.333   -4   21   qualifier 
 98   SZAKMARY   Sandor    HUN    0.333   -4   19   qualifier 
 99   KOZMA   Geza    RSA    0.333   -5   22   qualifier 
 99   LENARD   Vince    HUN    0.333   -5   22   qualifier 
 101   RAFFAI   Kristof    HUN    0.333   -5   21   qualifier 
 102   REGELY   Andras    HUN    0.333   -5   20   qualifier 
 103   MARTIC   Nemanja    SRB    0.333   -5   19   qualifier 
 104   KOVACS   Benedek    HUN    0.333   -6   18   qualifier 
 105   GYENES   Andras    HUN    0.333   -7   21   qualifier 
 105   KLOTZ   Hans    SUI    0.333   -7   21   qualifier 
 107   HOVIKYAN   Eduard    ARM    0.333   -7   20   qualifier 
 108   ARANYOS   Gergo    HUN    0.333   -8   20   qualifier 
 109   TOKAJI   Tamas    HUN    0.333   -8   18   qualifier 
 110   KAUTER   Vincent    SUI    0.333   -8   17   qualifier 
 111   VARADI   Roland    HUN    0.333   -9   18   qualifier 
 112   CSISZER ID   Ferenc    HUN    0.333   -9   15   qualifier 
 113   SZOKOL   Balazs    HUN    0.333   -10   18   qualifier 
 114   GONZALEZ   Rodrigo    CHI    0.333   -10   15   qualifier 
 115   KOVÁCS   Alex    HUN    0.333   -11   13   eliminated 
 116   CSERI   Bence    HUN    0.200   -12   12   eliminated 
 117   SZABO   Adam    HUN    0.200   -13   8   eliminated 
 118   KO   Agoston    HUN    0.167   -8   19   eliminated 
 119   HORVATH   Zsombor    HUN    0.167   -8   18   eliminated 
 119   SCHWEIGHARDT   Rajmund    HUN    0.167   -8   18   eliminated 
 121   KOVACS   Daniel    HUN    0.167   -8   17   eliminated 
 122   REGONYEI   Mate    HUN    0.167   -9   20   eliminated 
 123   TÓTH   Marcell    HUN    0.167   -9   19   eliminated 
 124   NICKEL   Heinz    CHI    0.167   -9   18   eliminated 
 125   SZABO   Karol    SVK    0.167   -10   19   eliminated 
 126   CVETIC   Jovan    SRB    0.167   -10   18   eliminated 
 126   MALICS   Marcell    HUN    0.167   -10   18   eliminated 
 128   CSABAI   Mate    HUN    0.167   -11   18   eliminated 
 129   FARKAS   Peter    HUN    0.167   -12   16   eliminated 
 129   HADER   Roland    HUN    0.167   -12   16   eliminated 
 129   VANYI   Levente    HUN    0.167   -12   16   eliminated 
 132   GYURKA   Mark Mano    HUN    0.167   -12   14   eliminated 
 133   KLINGA   Zoltan    HUN    0.167   -13   16   eliminated 
 133   PASZTOR   Balazs    HUN    0.167   -13   16   eliminated 
 135   DWORKIN   Mateo    HUN    0.167   -13   13   eliminated 
 136   BABICZ   Gabor    HUN    0.167   -14   15   eliminated 
 136   NAGY   Balázs    HUN    0.167   -14   15   eliminated 
 138   BALOGH   Szabolcs    HUN    0.167   -14   14   eliminated 
 139   FARKAS   Domos    HUN    0.167   -15   13   eliminated 
 140   KIS   Ivan    HUN    0.167   -17   12   eliminated 
 141   LORINCZ   Viktor    HUN    0.167   -19   10   eliminated 
 142   MERKL   Levente    HUN    0.000   -12   18   eliminated 
 143   FRANK   Csaba    HUN    0.000   -14   16   eliminated 
 143   TEOFILOVIC   Rajko    SRB    0.000   -14   16   eliminated 
 145   BORCSOK   Koppany    HUN    0.000   -15   15   eliminated 
 146   ILLISZ   György    HUN    0.000   -15   10   eliminated 
 147   KOLB   Tamas    HUN    0.000   -17   13   eliminated 
 148   BIEBER   Bendeguz    HUN    0.000   -17   8   eliminated 
 149   SAMARDZIC   Dragoljub    SRB    0.000   -18   12   eliminated 
 149   STEINIGER   Ronald    SVK    0.000   -18   12   eliminated 
 151   BERHENCZ   Akos    HUN    0.000   -22   8   eliminated 
 152   ERDOS   Csaba    HUN    0.000   -24   6   eliminated 

 
Document engarde-service - 2019.04.27. 12:11:56
This document is refreshed every 3 minutes, you can refresh it yourself more frequently