Újonc Nõi Kard Országos Bajnokság
Nagykanizsa
2019. május 25.

Engarde Smart indítása >> (Rendezetebb adatok, kevesebb mobilnet forgalom)

Csoportok rangsorolása, 1. forduló

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   BENDE   Barbara Johanna    VASAS    1.000   26   30   továbbjutó 
 2   KOVÁCS   Zsanett    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    1.000   25   30   továbbjutó 
 3   BOGNÁR   Liza    VASAS    1.000   23   30   továbbjutó 
 4   FELFÖLDI   Nóra Fruzsina    BVSC    1.000   19   30   továbbjutó 
 5   SPIESZ   Anna    VASAS    1.000   18   25   továbbjutó 
 6   SZANISZLÓ   Dorottya    UTE    0.833   17   26   továbbjutó 
 7   NAGY   Anna Luca    UTE    0.833   15   27   továbbjutó 
 8   MASA   Csenge Anna    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.833   14   26   továbbjutó 
 9   NYULASI   Emma    UTE    0.800   7   23   továbbjutó 
 10   TÓTH   Réka    UTE    0.667   12   28   továbbjutó 
 11   DOMONKOS   Emese    KÁRPÁTI    0.667   11   27   továbbjutó 
 12   LÖSCHNIG   Júlia    BVSC    0.667   7   27   továbbjutó 
 13   SZABADOS   Hanna Klára    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.667   7   22   továbbjutó 
 14   MIHÁLY   Tikva    GEAC    0.667   6   24   továbbjutó 
 15   KÓNYA   Csenge    INTERFENCING DSC    0.667   5   23   továbbjutó 
 16   KALMÁR   Csilla Júlia    UTE    0.667   4   24   továbbjutó 
 17   OCSKÓ   Liliána    SZENT LÁSZLÓ    0.667   3   22   továbbjutó 
 18   APRÓ   Boglárka    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.600   4   19   továbbjutó 
 19   TÓTH   Kinga    VASAS    0.500   5   24   továbbjutó 
 20   ERDÉLYI   Hédi    BVSC    0.500   3   22   továbbjutó 
 21   CSONKA   Dorottya Emma    VASAS    0.500   1   20   továbbjutó 
 22   BARÁT   Lili    BVSC    0.500   -1   18   továbbjutó 
 23   VAJDA   Nikolett    UTE    0.500   -4   22   továbbjutó 
 24   KOVÁCS   Borbála    KÁRPÁTI    0.500   -5   19   továbbjutó 
 25   HORVÁTH   Emma    BVSC    0.400   0   18   továbbjutó 
 26   NGUYEN   Minh Anh Anna    KÁRPÁTI    0.333   -1   25   továbbjutó 
 27   SZABÓ   Réka    KVSE    0.333   -3   20   továbbjutó 
 28   KOVÁCS-PETERMAN   Sára    KVSE    0.333   -5   17   továbbjutó 
 29   MÉRÉSZ   Boglárka    VASAS    0.333   -6   20   továbbjutó 
 30   BURÁNY   Boglárka    BHSE    0.333   -10   14   továbbjutó 
 31   BAÁN   Petra    SÁRVÁR    0.333   -12   14   továbbjutó 
 31   CZÉGÉNY   Orsolya    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.333   -12   14   továbbjutó 
 33   JOBBÁGY   Jázmin Nóra    KÁRPÁTI    0.200   -10   13   kiesõ 
 34   NAGY   Eszter Dóra    UTE    0.167   -14   12   kiesõ 
 35   KÓRÓDI   Boglár    TFSE    0.167   -14   11   kiesõ 
 36   BÁNHÁZI   Boglárka    KVSE    0.000   -13   17   kiesõ 
 37   HORVÁTH   Hanna    NTE 1866    0.000   -19   6   kiesõ 
 38   RENKECZ   Véda    UTE    0.000   -22   8   kiesõ 
 39   BÓNA   Hanna    NTE 1866    0.000   -23   7   kiesõ 
 40   KISS   Dorottya    NTE 1866    0.000   -29   1   kiesõ 
 40   MOLNÁR   Enikõ    NTE 1866    0.000   -29   1   kiesõ 

 
Document engarde-service - 2019.05.25. 14:49:34
Az oldal automatikus frissítési ideje 3 perc, manuálisan gyakrabban frissíthetõ