Men´s sabre individual U23 Circuit (MK3)
Budapest
25 January 2020

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Country   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   DECSI   Tamas    HUN    1,000   25   30   qualifier 
 2   NAGY   Kristof    HUN    1,000   22   30   qualifier 
 3   GEMESI   Csanad    HUN    1,000   18   30   qualifier 
 3   TSELYSHEV   Artem    RUS    1,000   18   30   qualifier 
 5   NAGY   Martin    HUN    1,000   16   30   qualifier 
 6   STEPANOV   Mark    RUS    1,000   15   30   qualifier 
 7   KOTI   Lorand    HUN    1,000   13   30   qualifier 
 8   NAGY   Pal    HUN    0,833   19   29   qualifier 
 9   GYORGY   Lehel    HUN    0,833   19   27   qualifier 
 10   RABB   Krisztian    HUN    0,833   16   29   qualifier 
 11   KISEL   Siarhei    BLR    0,833   16   27   qualifier 
 12   SILANTYEV   Nikita    USA    0,833   15   26   qualifier 
 13   TKACHEV   Andrey    RUS    0,833   14   29   qualifier 
 14   FROHLICH   Balint    HUN    0,833   14   28   qualifier 
 15   DAVYDZENKA   Anton    BLR    0,833   13   27   qualifier 
 16   SOROKIN   Dmitriy    RUS    0,833   12   29   qualifier 
 17   ILIASZ   Nicolas    HUN    0,833   12   27   qualifier 
 18   KURYLA   Pavel    BLR    0,833   11   27   qualifier 
 19   GEMESI   Bence    HUN    0,833   10   29   qualifier 
 20   KISHCHENKOV   Mikhail    RUS    0,833   10   27   qualifier 
 21   HABONY   Viktor    HUN    0,833   7   26   qualifier 
 22   KOSSUTH   Balint    HUN    0,667   15   28   qualifier 
 23   HORVATH   Gergo    HUN    0,667   12   28   qualifier 
 24   PETROVSKIY   Oleg    RUS    0,667   11   26   qualifier 
 25   KOVACS   Istvan    HUN    0,667   11   25   qualifier 
 26   GALGOCZY   Tamas    HUN    0,667   10   26   qualifier 
 27   SZABO   Marton    HUN    0,667   10   25   qualifier 
 28   PUY   Sebestyen    HUN    0,667   9   26   qualifier 
 28   VASKO   Andrei    BLR    0,667   9   26   qualifier 
 30   PECH   Miklos    HUN    0,667   9   24   qualifier 
 31   URBAN   Tamas    HUN    0,667   7   24   qualifier 
 32   KIRPICHOU   Kiryl    BLR    0,667   6   24   qualifier 
 33   HUNYADY   Daniel    HUN    0,667   6   22   qualifier 
 34   SHAIMARDANAU   Uladzislau    BLR    0,667   5   25   qualifier 
 35   PINTER   Levente    HUN    0,667   4   24   qualifier 
 36   KHOROV   Mikhail    RUS    0,667   2   24   qualifier 
 37   KOZMANOVICS   Gabor    HUN    0,667   1   23   qualifier 
 38   KAISER   Balazs    HUN    0,500   5   21   qualifier 
 39   NOSEDA   Norbert    HUN    0,500   3   25   qualifier 
 40   NOVIKAU   Artsiom    BLR    0,500   3   24   qualifier 
 41   FEKETE KOVACS   Mate    HUN    0,500   3   22   qualifier 
 42   MALGIN   Ilya    RUS    0,500   2   26   qualifier 
 43   HOWES   Nicholas    GBR    0,500   2   24   qualifier 
 44   PINCHUK   Maksim    BLR    0,500   1   21   qualifier 
 45   HEPKE   Alajos    HUN    0,500   -1   21   qualifier 
 45   SZANTO   Zoltan    HUN    0,500   -1   21   qualifier 
 47   NOSEDA   Szabolcs    HUN    0,500   -1   18   qualifier 
 48   BAAKEN   Matyas    HUN    0,500   -2   22   qualifier 
 49   ZADRAVECZ   Mate    HUN    0,500   -3   22   qualifier 
 50   KOHARI   Tamas    HUN    0,500   -4   20   qualifier 
 51   ARPASI   Botond    HUN    0,500   -6   18   qualifier 
 52   GUALTERO   Samuel    COL    0,500   -8   18   qualifier 
 53   BALAZS   Boldizsar    HUN    0,333   -4   19   qualifier 
 54   PENZES   Zsolt    HUN    0,333   -4   18   qualifier 
 55   CORREA VILA   Luis    COL    0,333   -5   17   qualifier 
 56   PAPP   Mate    HUN    0,333   -6   18   qualifier 
 57   ZAVIRSEK ZORZ   Tei    SLO    0,333   -7   18   qualifier 
 58   GEMESI   Huba    HUN    0,333   -8   19   qualifier 
 59   KECSKEMETI   Aron    HUN    0,333   -9   15   qualifier 
 60   MATTYUS   Sebestyen    HUN    0,167   -4   22   qualifier 
 61   BAAKEN   Solt    HUN    0,167   -7   19   qualifier 
 62   ASHOUR   Omar    EGY    0,167   -9   20   qualifier 
 63   KOVACS   Balazs    HUN    0,167   -9   19   qualifier 
 64   VARGA   Aljaz    SLO    0,167   -10   17   qualifier 
 65   CZAJDER   Gabor    HUN    0,167   -12   17   eliminated 
 66   MIKLOS   Gergely    HUN    0,167   -13   15   eliminated 
 67   POTUCEK   Tomas    CZE    0,167   -13   13   eliminated 
 68   BECKEY   William    AUS    0,167   -13   12   eliminated 
 69   BERAN   Pavel    CZE    0,167   -14   11   eliminated 
 70   BORONDY LONDONO   Andres Camilo    COL    0,167   -16   13   eliminated 
 71   DOLEZAL   Jan    CZE    0,167   -16   12   eliminated 
 72   MAXA   Filip    CZE    0,167   -17   8   eliminated 
 73   MIKES   Matyas    HUN    0,167   -18   11   eliminated 
 74   HOSCHNA   Jan    CZE    0,167   -18   9   eliminated 
 75   TSAO   Jasper    GBR    0,167   -19   10   eliminated 
 76   POTORI   Norbert    HUN    0,167   -19   9   eliminated 
 77   HADERA   Ditmar    CZE    0,000   -18   12   eliminated 
 78   REMSTEDT   Leo Christopher    GER    0,000   -19   11   eliminated 
 79   GROSSO   Marko    HUN    0,000   -20   10   eliminated 
 79   JURKOVICH   Balazs    HUN    0,000   -20   10   eliminated 
 81   REMBECZKI   Zsolt    HUN    0,000   -21   9   eliminated 
 81   VASS   Csaba    HUN    0,000   -21   9   eliminated 
 83   JANURA   Miroslav    CZE    0,000   -23   7   eliminated 
 83   SRP   Sasa    CZE    0,000   -23   7   eliminated 

 
Document engarde-service - 2020. 01. 25. 11:14:13
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently