Diákolimpia Budapet-Pest Megye Regionális Verseny
Férfi Kard 4 kcs A kat 2020. 02. 22.

  -  Engarde Smart

Végeredmény

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   Állapot 
 1   HANZÉLY   Zsombor Kristóf    ELTE GYERTYÁNFFY ISTVÁN GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 2   PÉCH   Kornél    PIARISTA GIMNÁZIUM     
 3   DALLOS   Benedek    ÓBUDAI HARRER PÁL ANGOL NYELVET EMELT SZINTEN OKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 3   FÜLÖP   Zsombor László    BUDAPEST XVI. KERÜLETI SZERB ANTAL GIMNÁZIUM     
 5   FARKAS   Mátyás Kurszán    BÁLINT MÁRTON ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA     
 5   MÁRCZIS   Márk    BUDAPEST XVI. KERÜLETI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 7   PAPP   Zsadány    ERZSÉBETVÁROSI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKGIMNÁZIUM     
 8   SCHUSTER   Vencel    BUDAPEST XIV. KERÜLETI JÓKAI MÓR ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 9   MISSURAI   Jonatán    BORNEMISZA PÉTER GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA, ÓVODA ÉS SPORTISKOLA     
 10   LABANCZ   Andos Apipom    BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 11   HASZNOS   Márton Manó    BÁLINT MÁRTON ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA     
 12   POP   Luca Gabriel    BÁLINT MÁRTON ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA     
 13   BODÓCS   Tamás    BUDAPESTI FAZEKAS MIHÁLY GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 14   BIRÓ   Domonkos    PIARISTA GIMNÁZIUM     
 15   KRICSFALUSSY   András    BUDAPEST I. KERÜLETI TOLDY FERENC GIMNÁZIUM     
 16   VARVASOVSZKY   Bálint    DEÁK TÉRI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM     
 17   SZŰCS   Emánuel    BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 18   HOGYINSZKI   Tamás    DUNAKESZI FAZEKAS MIHÁLY NÉMET NYELVOKTATÓ NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 19   VARGA   Dominik    ÉRDI BOLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 20   CSABA   Zsigmond    PREMONTREI SZENT NORBERT GIMNÁZIUM, EGYHÁZZENEI SZAKGIMNÁZIUM, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
 21   TUBICS   Milán    SASHALMI TANODA ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 22   ILLÉS   Nándor    PROHÁSZKA OTTOKÁR KATOLIKUS GIMNÁZIUM     
 23   VECSENYI-KISS   Dániel    ELTE TREFORT ÁGOSTON GYAKORLÓ GIMNÁZIUM     
 24   GECSE   Béla Örs    BUDAPEST XV. KERÜLETI KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 25   LUO   Han    TERÉZVÁROSI MAGYAR-ANGOL, MAGYAR-NÉMET KÉT TANNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 26   GÁBOR   Gergely Lajos    KESJÁR CSABA ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 27   KRAMLIK   Péter István    NÉRI SZENT FÜLÖP KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 28   VÍGH   Botond    ÚJPESTI KÖNYVES KÁLMÁN GIMNÁZIUM     
 29   WILLBURG   Péter Donát    BERZSENYI DÁNIEL GIMNÁZIUM     
 30   MAJZIK   Márton Levente    ÚJPESTI SZŰCS SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 31   FAZEKAS   Gergely    ELTE TREFORT ÁGOSTON GYAKORLÓ GIMNÁZIUM     
 32   SZABÓ   Barnabás    VERES PÁLNÉ GIMNÁZIUM     
 33   MAKRAI   Gergő    VÁCI RADNÓTI MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 34   IZSÁK   Gábor András    PIARISTA GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 35   VERECZKEI   Ákos    SVÁBHEGYI JÓKAI MÓR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 36   SZÁVÓ   Tamás    ELTE APÁCZAI CSERE JÁNOS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 37   GENZELMANN   Erik    VÁCI RADNÓTI MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 38   LOVELL   Tamás    BUDAPESTI EGYETEMI KATOLIKUS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 39   PSZOTA   Frigyes    SASHALMI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
 40   LUKÁTS   Márk    BUDAPEST XVI. KERÜLETI TÁNCSICS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM     
 41   BOHUS   Bence    SZŐDLIGETI GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 42   TÖRÖK   Áron Ádám    BUDAKESZI SZÉCHENYI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 43   FÖLDESI   Ábel    BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 44   SÖVEGJÁRTÓ   Bernát Kristóf    PIARISTA GIMNÁZIUM     
 45   TÓTH   Barnabás    LÓNYAY UTCAI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 46   FELHŐS   Alexander    AQUINCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 47   KRIASZTER   Ábel    VÁCI JUHÁSZ GYULA ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 48   SZALÓKI   Csongor    VÁCI RADNÓTI MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 49   PINTÉR   Benedek    SZIGETSZENTMIKLÓSI BATTHYÁNY KÁZMÉR GIMNÁZIUM     
 50   CSÁKVÁRI   Balázs    BUDAPESTI EGYETEMI KATOLIKUS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
 51   KENDIK   Mihály    BAÁR-MADAS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
 52   GULYÁS   Nimród    VÁCI ÁRPÁD FEJEDELEM ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 52   MESTERHÁZI   Dénes    BUDAPEST I. KERÜLETI KOSZTOLÁNYI DEZSŐ GIMNÁZIUM     
 54   TÓTPÁL   Zsombor Attila    BUDAPEST II. KERÜLETI PITYPANG UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 55   KOVÁCS   Magor Ábel    PIARISTA GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM     
    KAPITÁNY   Mihály Dávid    LAUDER JAVNE ZSIDÓ KÖZÖSSÉGI ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, KÖZÉPISKOLA ÉS ZENEI ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA    DNF 

 
Document engarde-service - 2020. 02. 22. 11:55:51
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthető