Diákolimpia Budapet-Pest Megye Regionális Verseny
Férfi Kard 4 kcs A kat 2020. 02. 22.

  -  Engarde Smart

Csoportok

Csoport szám 1 - 09:00 - Pást 1

 Csoport szám 1  GY/M AT-KT AT
PSZOTA Frigyes  SASHALMI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA    1 V V 1 0.500 -5 12
MAKRAI Gergő  VÁCI RADNÓTI MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA  V   V V 1 0.750 5 16
CSÁKVÁRI Balázs  BUDAPESTI EGYETEMI KATOLIKUS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  4 2   3 0 0.000 -11 9
BOHUS Bence  SZŐDLIGETI GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA  3 3 V   0 0.250 -7 11
FÜLÖP Zsombor László  BUDAPEST XVI. KERÜLETI SZERB ANTAL GIMNÁZIUM  V V V V   1.000 18 20

 

Csoport szám 2 - 09:00 - Pást 2

 Csoport szám 2  GY/M AT-KT AT
MAJZIK Márton Levente  ÚJPESTI SZŰCS SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA    0 2 2 V 0.250 -6 9
GECSE Béla Örs  BUDAPEST XV. KERÜLETI KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  V   1 3 V 0.500 1 14
HANZÉLY Zsombor Kristóf  ELTE GYERTYÁNFFY ISTVÁN GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V   V V 1.000 16 20
LOVELL Tamás  BUDAPESTI EGYETEMI KATOLIKUS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  V V 0   2 0.500 -3 12
FAZEKAS Gergely  ELTE TREFORT ÁGOSTON GYAKORLÓ GIMNÁZIUM  0 3 1 V   0.250 -8 9

 

Csoport szám 3 - 09:00 - Pást 3

 Csoport szám 3  GY/M AT-KT AT
KRICSFALUSSY András  BUDAPEST I. KERÜLETI TOLDY FERENC GIMNÁZIUM    0 V V V 0.750 4 15
DALLOS Benedek  ÓBUDAI HARRER PÁL ANGOL NYELVET EMELT SZINTEN OKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA  V   V V V 1.000 17 20
VÍGH Botond  ÚJPESTI KÖNYVES KÁLMÁN GIMNÁZIUM  3 1   4 V 0.250 -2 13
SZÁVÓ Tamás  ELTE APÁCZAI CSERE JÁNOS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  3 1 V   V 0.500 -1 14
KOVÁCS Magor Ábel  PIARISTA GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  0 1 0 1   0.000 -18 2

 

Csoport szám 4 - 09:00 - Pást 4

 Csoport szám 4  GY/M AT-KT AT
HOGYINSZKI Tamás  DUNAKESZI FAZEKAS MIHÁLY NÉMET NYELVOKTATÓ NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA    4 V V V 0.750 7 19
SCHUSTER Vencel  BUDAPEST XIV. KERÜLETI JÓKAI MÓR ÁLTALÁNOS ISKOLA  V   V V V 1.000 10 20
PINTÉR Benedek  SZIGETSZENTMIKLÓSI BATTHYÁNY KÁZMÉR GIMNÁZIUM  3 2   4 2 0.000 -9 11
SZALÓKI Csongor  VÁCI RADNÓTI MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA  1 0 V   0 0.250 -13 6
TUBICS Milán  SASHALMI TANODA ÁLTALÁNOS ISKOLA  3 4 V V   0.500 5 17

 

Csoport szám 5 - 09:00 - Pást 5

 Csoport szám 5  GY/M AT-KT AT
KRAMLIK Péter István  NÉRI SZENT FÜLÖP KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA    4 2 V 4 0.250 -1 15
TÖRÖK Áron Ádám  BUDAKESZI SZÉCHENYI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA  V   0 4 2 0.250 -8 11
FARKAS Mátyás Kurszán  BÁLINT MÁRTON ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA  V V   V V 1.000 16 20
SZABÓ Barnabás  VERES PÁLNÉ GIMNÁZIUM  1 V 0   1 0.250 -12 7
BIRÓ Domonkos  PIARISTA GIMNÁZIUM  V V 2 V   0.750 5 17

 

Csoport szám 6 - 09:00 - Pást 6

 Csoport szám 6  GY/M AT-KT AT
GULYÁS Nimród  VÁCI ÁRPÁD FEJEDELEM ÁLTALÁNOS ISKOLA    0 4 0 2 0.000 -14 6
PÉCH Kornél  PIARISTA GIMNÁZIUM  V   V V V 1.000 17 20
FELHŐS Alexander  AQUINCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  V 0   3 0 0.250 -11 8
VERECZKEI Ákos  SVÁBHEGYI JÓKAI MÓR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA  V 1 V   3 0.500 1 14
POP Luca Gabriel  BÁLINT MÁRTON ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA  V 2 V V   0.750 7 17

 

Csoport szám 7 - 09:00 - Pást 7

 Csoport szám 7  GY/M AT-KT AT
MESTERHÁZI Dénes  BUDAPEST I. KERÜLETI KOSZTOLÁNYI DEZSŐ GIMNÁZIUM    2 0 1 3 0.000 -14 6
VARGA Dominik  ÉRDI BOLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  V   2 V V 0.750 7 17
MÁRCZIS Márk  BUDAPEST XVI. KERÜLETI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V   V V 1.000 16 20
GENZELMANN Erik  VÁCI RADNÓTI MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA  V 2 1   V 0.500 -1 13
FÖLDESI Ábel  BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA  V 1 1 3   0.250 -8 10

 

Csoport szám 8 - 09:00 - Pást 8

 Csoport szám 8  GY/M AT-KT AT
PAPP Zsadány  ERZSÉBETVÁROSI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKGIMNÁZIUM    V V V V 1.000 13 20
IZSÁK Gábor András  PIARISTA GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  3   V 4 V 0.500 4 17
ILLÉS Nándor  PROHÁSZKA OTTOKÁR KATOLIKUS GIMNÁZIUM  3 3   V V 0.500 4 16
GÁBOR Gergely Lajos  KESJÁR CSABA ÁLTALÁNOS ISKOLA  0 V 1   V 0.500 -4 11
TÓTPÁL Zsombor Attila  BUDAPEST II. KERÜLETI PITYPANG UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA  1 0 1 1   0.000 -17 3

 

Csoport szám 9 - 09:00 - Pást 9

 Csoport szám 9  GY/M AT-KT AT
SZŰCS Emánuel  BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA    V V 3 V 0.750 9 18
VECSENYI-KISS Dániel  ELTE TREFORT ÁGOSTON GYAKORLÓ GIMNÁZIUM  0   V V 4 0.500 2 14
KRIASZTER Ábel  VÁCI JUHÁSZ GYULA ÁLTALÁNOS ISKOLA  1 1   V 0 0.250 -12 7
WILLBURG Péter Donát  BERZSENYI DÁNIEL GIMNÁZIUM  V 1 4   3 0.250 -5 13
BODÓCS Tamás  BUDAPESTI FAZEKAS MIHÁLY GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  3 V V V   0.750 6 18

 

Csoport szám 10 - 09:00 - Pást 10

 Csoport szám 10  GY/M AT-KT AT
SÖVEGJÁRTÓ Bernát Kristóf  PIARISTA GIMNÁZIUM    1 3 1 V 0.250 -9 10
VARVASOVSZKY Bálint  DEÁK TÉRI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM  V   3 3 V 0.500 5 16
HASZNOS Márton Manó  BÁLINT MÁRTON ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA  V V   4 V 0.750 8 19
MISSURAI Jonatán  BORNEMISZA PÉTER GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA, ÓVODA ÉS SPORTISKOLA  V V V   V 1.000 8 20
KENDIK Mihály  BAÁR-MADAS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM  4 0 0 4   0.000 -12 8

 

 Csoport szám 11  GY/M AT-KT AT
LUO Han  TERÉZVÁROSI MAGYAR-ANGOL, MAGYAR-NÉMET KÉT TANNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    V 3 X 2 V 0.500 0 15
CSABA Zsigmond  PREMONTREI SZENT NORBERT GIMNÁZIUM, EGYHÁZZENEI SZAKGIMNÁZIUM, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM  2   V X V V 0.750 6 17
TÓTH Barnabás  LÓNYAY UTCAI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  V 1   X 1 1 0.250 -10 8
KAPITÁNY Mihály Dávid  LAUDER JAVNE ZSIDÓ KÖZÖSSÉGI ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, KÖZÉPISKOLA ÉS ZENEI ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  A A A   A A DNF
LABANCZ Andos Apipom  BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA  V 4 V X   V 0.750 9 19
LUKÁTS Márk  BUDAPEST XVI. KERÜLETI TÁNCSICS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  3 1 V X 2   0.250 -5 11

 
Document engarde-service - 2020. 02. 22. 9:55:03
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthető