Diákolimpia Budapet-Pest Megye Regionális Verseny
Férfi Kard 4 kcs A kat 2020. 02. 22.

  -  Engarde Smart

Vívó (jelen - 56)

 Rh.   Név   Kereszt név   Egyesület 
 1   FÜLÖP   Zsombor László    BUDAPEST XVI. KERÜLETI SZERB ANTAL GIMNÁZIUM  
 2   HANZÉLY   Zsombor Kristóf    ELTE GYERTYÁNFFY ISTVÁN GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 5   DALLOS   Benedek    ÓBUDAI HARRER PÁL ANGOL NYELVET EMELT SZINTEN OKTATÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 10   SCHUSTER   Vencel    BUDAPEST XIV. KERÜLETI JÓKAI MÓR ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 11   FARKAS   Mátyás Kurszán    BÁLINT MÁRTON ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA  
 12   PÉCH   Kornél    PIARISTA GIMNÁZIUM  
 13   BODÓCS   Tamás    BUDAPESTI FAZEKAS MIHÁLY GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 13   MÁRCZIS   Márk    BUDAPEST XVI. KERÜLETI ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 13   PAPP   Zsadány    ERZSÉBETVÁROSI MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKGIMNÁZIUM  
 17   HASZNOS   Márton Manó    BÁLINT MÁRTON ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA  
 21   CSABA   Zsigmond    PREMONTREI SZENT NORBERT GIMNÁZIUM, EGYHÁZZENEI SZAKGIMNÁZIUM, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM  
 21   LABANCZ   Andos Apipom    BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 21   SZŰCS   Emánuel    BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 21   VARVASOVSZKY   Bálint    DEÁK TÉRI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM  
 26   ILLÉS   Nándor    PROHÁSZKA OTTOKÁR KATOLIKUS GIMNÁZIUM  
 29   BIRÓ   Domonkos    PIARISTA GIMNÁZIUM  
 29   POP   Luca Gabriel    BÁLINT MÁRTON ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZÉPISKOLA  
 29   VARGA   Dominik    ÉRDI BOLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 33   MAJZIK   Márton Levente    ÚJPESTI SZŰCS SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 33   SZÁVÓ   Tamás    ELTE APÁCZAI CSERE JÁNOS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  
 33   TUBICS   Milán    SASHALMI TANODA ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 999   BOHUS   Bence    SZŐDLIGETI GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 999   CSÁKVÁRI   Balázs    BUDAPESTI EGYETEMI KATOLIKUS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  
 999   FAZEKAS   Gergely    ELTE TREFORT ÁGOSTON GYAKORLÓ GIMNÁZIUM  
 999   FELHŐS   Alexander    AQUINCUM ANGOL-MAGYAR KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 999   FÖLDESI   Ábel    BUDAPEST XVI. KERÜLETI LEMHÉNYI DEZSŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 999   GÁBOR   Gergely Lajos    KESJÁR CSABA ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 999   GECSE   Béla Örs    BUDAPEST XV. KERÜLETI KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 999   GENZELMANN   Erik    VÁCI RADNÓTI MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 999   GULYÁS   Nimród    VÁCI ÁRPÁD FEJEDELEM ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 999   HOGYINSZKI   Tamás    DUNAKESZI FAZEKAS MIHÁLY NÉMET NYELVOKTATÓ NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 999   IZSÁK   Gábor András    PIARISTA GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  
 999   KAPITÁNY   Mihály Dávid    LAUDER JAVNE ZSIDÓ KÖZÖSSÉGI ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, KÖZÉPISKOLA ÉS ZENEI ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  
 999   KENDIK   Mihály    BAÁR-MADAS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM  
 999   KOVÁCS   Magor Ábel    PIARISTA GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  
 999   KRAMLIK   Péter István    NÉRI SZENT FÜLÖP KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 999   KRIASZTER   Ábel    VÁCI JUHÁSZ GYULA ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 999   KRICSFALUSSY   András    BUDAPEST I. KERÜLETI TOLDY FERENC GIMNÁZIUM  
 999   LOVELL   Tamás    BUDAPESTI EGYETEMI KATOLIKUS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  
 999   LUKÁTS   Márk    BUDAPEST XVI. KERÜLETI TÁNCSICS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM  
 999   LUO   Han    TERÉZVÁROSI MAGYAR-ANGOL, MAGYAR-NÉMET KÉT TANNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 999   MAKRAI   Gergő    VÁCI RADNÓTI MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 999   MESTERHÁZI   Dénes    BUDAPEST I. KERÜLETI KOSZTOLÁNYI DEZSŐ GIMNÁZIUM  
 999   MISSURAI   Jonatán    BORNEMISZA PÉTER GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA, ÓVODA ÉS SPORTISKOLA  
 999   PINTÉR   Benedek    SZIGETSZENTMIKLÓSI BATTHYÁNY KÁZMÉR GIMNÁZIUM  
 999   PSZOTA   Frigyes    SASHALMI WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  
 999   SÖVEGJÁRTÓ   Bernát Kristóf    PIARISTA GIMNÁZIUM  
 999   SZABÓ   Barnabás    VERES PÁLNÉ GIMNÁZIUM  
 999   SZALÓKI   Csongor    VÁCI RADNÓTI MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 999   TÖRÖK   Áron Ádám    BUDAKESZI SZÉCHENYI ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 999   TÓTH   Barnabás    LÓNYAY UTCAI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  
 999   TÓTPÁL   Zsombor Attila    BUDAPEST II. KERÜLETI PITYPANG UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 999   VECSENYI-KISS   Dániel    ELTE TREFORT ÁGOSTON GYAKORLÓ GIMNÁZIUM  
 999   VERECZKEI   Ákos    SVÁBHEGYI JÓKAI MÓR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 999   VÍGH   Botond    ÚJPESTI KÖNYVES KÁLMÁN GIMNÁZIUM  
 999   WILLBURG   Péter Donát    BERZSENYI DÁNIEL GIMNÁZIUM  

 
Document engarde-service - 2020. 02. 22. 9:54:48
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthető