Diákolimpia 2019/2020 Budapest és Pest Megyei Régió
4. korcsoport Férfi Párbajtőr A kategória

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   BENE   Csongor Miklós    ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   14   25   továbbjutó 
 1   SZILÁRD   Zsigmond    ÚJLAKI ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   14   25   továbbjutó 
 3   SZÁNTÓ   Botond    KISGÖNCÖL WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA    1.000   12   25   továbbjutó 
 4   KAPORNAI   Zsigmond    BAÁR-MADAS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM    1.000   10   25   továbbjutó 
 5   MAGYAR   Máté    ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    1.000   10   20   továbbjutó 
 6   DUNAY   Máté Csobán    VII. KERÜLETI MADÁCH IMRE GIMNÁZIUM    0.800   16   24   továbbjutó 
 7   KARÁCSONY   Ábel    ANDREETTI KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS MŰVÉSZETI ISKOLA    0.800   11   23   továbbjutó 
 8   MARA   Sámuel Fülöp    BERZSENYI DÁNIEL GIMNÁZIUM    0.800   10   24   továbbjutó 
 8   NAGY   Nándor Márton    GÖDÖLLŐI TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM    0.800   10   24   továbbjutó 
 10   BALÁZS   Bence Attila    ÚJPESTI BABITS MIHÁLY GIMNÁZIUM    0.800   10   23   továbbjutó 
 11   KÁNVÁSI   Emil    ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM    0.800   8   23   továbbjutó 
 12   CSŐKE   István    ÚJBUDAI TELEKI BLANKA ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.800   7   22   továbbjutó 
 13   MARTON   Dávid    KŐBÁNYAI SZENT LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.800   7   21   továbbjutó 
 14   PELLE   Domonkos    BUDAPEST XV. KERÜLETI LÁSZLÓ GYULA GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.800   6   21   továbbjutó 
 15   TORDAI   Mihály    BUDAPEST-FASORI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM    0.800   2   22   továbbjutó 
 16   MOLNÁR   Lehel Levente    BUDAPESTI WARD MÁRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ZENEMŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM    0.750   4   15   továbbjutó 
 17   BUDAHÁZY   Bernát    KANDÓ TÉRI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.600   7   19   továbbjutó 
 18   VARGA-LABÓCZKI   Vazul    VÁCI SZC BORONKAY GYÖRGY MŰSZAKI SZAKGIMNÁZIUMA ÉS GIMNÁZIUMA    0.600   6   21   továbbjutó 
 19   HAZAI   Tamás    DR. BÉRES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.600   4   21   továbbjutó 
 20   NÁDHÁZY   Balázs    BUDAPEST I. KERÜLETI SZILÁGYI ERZSÉBET GIMNÁZIUM    0.600   3   21   továbbjutó 
 21   SEBESTYÉN   Ákos    BUDAPEST XIV. KERÜLETI NÉMETH IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.600   2   21   továbbjutó 
 22   VERES   Máté    ÉRDI VÖRÖSMARTY MIHÁLY GIMNÁZIUM    0.600   1   19   továbbjutó 
 23   TÓTH   Levente Zsolt    PODMANICZKY JÁNOS EVANGÉLIKUS ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.600   0   16   továbbjutó 
 24   PARÁDI   Péter    GÖDÖLLŐI REFORMÁTUS LÍCEUM GIMNÁZIUM    0.600   -1   19   továbbjutó 
 25   GYURA   Bálint    BUDAPESTI BAPTISTA SZAKGIMNÁZIUM, GIMNÁZIUM ÉS SPORTISKOLA    0.500   2   17   továbbjutó 
 26   SOMODY   Bonca    BUDAPEST XVI. KERÜLETI SZERB ANTAL GIMNÁZIUM    0.400   1   19   továbbjutó 
 27   RÓNA   Borisz    BUDAPEST I. KERÜLETI TOLDY FERENC GIMNÁZIUM    0.400   -1   18   továbbjutó 
 28   NÁDHÁZY   Gergely    BUDAPEST I. KERÜLETI SZILÁGYI ERZSÉBET GIMNÁZIUM    0.400   -2   20   továbbjutó 
 29   SZOMOLAI   Áron    BUDAPEST XIV. KERÜLETI SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM    0.400   -3   17   továbbjutó 
 30   ANGYAL   András    ELSŐ ÓBUDAI NÉMET NYELVOKTATÓ NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA ERSTE ALTOFENER DEUTSCHE NATIONALITÄTENSCHULE    0.400   -4   16   továbbjutó 
 31   MARSCHALL   Attila    SZENT KORONA ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.400   -5   16   továbbjutó 
 31   ZICHÓ   Péter Barnabás    XÁNTUS JÁNOS KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ GIMNÁZIUM    0.400   -5   16   továbbjutó 
 33   KOVÁCS   Dániel    PILISVÖRÖSVÁRI TEMPLOM TÉRI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.250   -1   13   továbbjutó 
 34   KISS   Marcell    ÉRDI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -3   17   továbbjutó 
 35   SZABÓ   Vilmos Barnabás    SZADAI SZÉKELY BERTALAN ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -5   19   továbbjutó 
 36   PLUHÁR   László Bence    DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -7   17   továbbjutó 
 37   ZSIGÓ   Marcell    BUDAPEST XVII. KERÜLETI KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -8   14   továbbjutó 
 38   PELBÁRT   Patrik    DARUS UTCAI MAGYAR-NÉMET KÉT TANNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -9   14   továbbjutó 
 38   TOLNAI   Sándor    EURÓPA 2000 KÖZÉPISKOLA    0.200   -9   14   továbbjutó 
 40   PALKÓ   Zétény    BUDAPEST XVII. KERÜLETI CZIMRA GYULA ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.200   -11   12   továbbjutó 
 41   HORVÁTH   Márk Marcell    FRIEDRICH SCHILLER GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM    0.000   -10   15   továbbjutó 
 42   PECSENKA   Barnabás Ákos    SYLVESTER JÁNOS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM ÉS SZAKGIMNÁZIUM    0.000   -13   12   továbbjutó 
 43   SEBESTYÉN   Balázs Ádám    ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM    0.000   -13   11   továbbjutó 
 44   TÓTH   Krisztián Márk    BUDAPESTI GAZDASÁGI SZC SZÉCHENYI ISTVÁN KERESKEDELMI SZAKGIMNÁZIUMA    0.000   -14   11   továbbjutó 
 45   VÁRNAGY   Ádám    SZENT MARGIT GIMNÁZIUM    0.000   -15   5   továbbjutó 
 46   KISS   Bálint    ÉRDI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.000   -19   6   továbbjutó 
 46   PESTI   Márton    KANDÓ TÉRI ÁLTALÁNOS ISKOLA    0.000   -19   6   továbbjutó 
    WERMESER   Csongor György    ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA    dnf         DNF 

 
Document engarde-service - 2020. 02. 08. 16:33:17
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthető