Diákolimpia 2019/2020 Budapest és Pest Megyei Régió
4. korcsoport Férfi Párbajtőr A kategória

  -  Engarde Smart

Csoportok

Csoport szám 1 - 15:00 - Pást 1

 Csoport szám 1  GY/M AT-KT AT
SEBESTYÉN Balázs Ádám  ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM    1 3 1 3 3 0.000 -13 11
TÓTH Levente Zsolt  PODMANICZKY JÁNOS EVANGÉLIKUS ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA  V   V4 2 V 0 0.600 0 16
SZOMOLAI Áron  BUDAPEST XIV. KERÜLETI SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM  V 3   1 V 3 0.400 -3 17
SZILÁRD Zsigmond  ÚJLAKI ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V V   V V 1.000 14 25
TOLNAI Sándor  EURÓPA 2000 KÖZÉPISKOLA  V4 2 3 4   1 0.200 -9 14
KARÁCSONY Ábel  ANDREETTI KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS MŰVÉSZETI ISKOLA  V V V 3 V   0.800 11 23

 

Csoport szám 2 - 15:00 - Pást 2

 Csoport szám 2  GY/M AT-KT AT
PELBÁRT Patrik  DARUS UTCAI MAGYAR-NÉMET KÉT TANNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA    V 1 2 2 4 0.200 -9 14
VERES Máté  ÉRDI VÖRÖSMARTY MIHÁLY GIMNÁZIUM  3   V V V 1 0.600 1 19
VARGA-LABÓCZKI Vazul  VÁCI SZC BORONKAY GYÖRGY MŰSZAKI SZAKGIMNÁZIUMA ÉS GIMNÁZIUMA  V 3   V 3 V 0.600 6 21
RÓNA Borisz  BUDAPEST I. KERÜLETI TOLDY FERENC GIMNÁZIUM  V 3 2   V 3 0.400 -1 18
ANGYAL András  ELSŐ ÓBUDAI NÉMET NYELVOKTATÓ NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA ERSTE ALTOFENER DEUTSCHE NATIONALITÄTENSCHULE  V 2 V 2   2 0.400 -4 16
CSŐKE István  ÚJBUDAI TELEKI BLANKA ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V 2 V V   0.800 7 22

 

Csoport szám 3 - 15:00 - Pást 3

 Csoport szám 3  GY/M AT-KT AT
SZÁNTÓ Botond  KISGÖNCÖL WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA    V V V V V 1.000 12 25
BUDAHÁZY Bernát  KANDÓ TÉRI ÁLTALÁNOS ISKOLA  2   V 2 V V 0.600 7 19
PALKÓ Zétény  BUDAPEST XVII. KERÜLETI CZIMRA GYULA ÁLTALÁNOS ISKOLA  1 1   3 2 V 0.200 -11 12
BALÁZS Bence Attila  ÚJPESTI BABITS MIHÁLY GIMNÁZIUM  3 V V   V V 0.800 10 23
ZICHÓ Péter Barnabás  XÁNTUS JÁNOS KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ GIMNÁZIUM  4 1 V 1   V 0.400 -5 16
PECSENKA Barnabás Ákos  SYLVESTER JÁNOS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM ÉS SZAKGIMNÁZIUM  3 0 3 2 4   0.000 -13 12

 

Csoport szám 4 - 15:00 - Pást 4

 Csoport szám 4  GY/M AT-KT AT
KOVÁCS Dániel  PILISVÖRÖSVÁRI TEMPLOM TÉRI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA    4 V 2 2 X 0.250 -1 13
MAGYAR Máté  ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  V   V V V X 1.000 10 20
VÁRNAGY Ádám  SZENT MARGIT GIMNÁZIUM  0 2   3 0 X 0.000 -15 5
GYURA Bálint  BUDAPESTI BAPTISTA SZAKGIMNÁZIUM, GIMNÁZIUM ÉS SPORTISKOLA  V 3 V   4 X 0.500 2 17
MOLNÁR Lehel Levente  BUDAPESTI WARD MÁRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ZENEMŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM  V4 1 V V   X 0.750 4 15
WERMESER Csongor György  ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA  A A A A A   DNF

 

Csoport szám 5 - 15:00 - Pást 5

 Csoport szám 5  GY/M AT-KT AT
NÁDHÁZY Gergely  BUDAPEST I. KERÜLETI SZILÁGYI ERZSÉBET GIMNÁZIUM    V 4 4 2 V 0.400 -2 20
HORVÁTH Márk Marcell  FRIEDRICH SCHILLER GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  4   2 4 1 4 0.000 -10 15
PARÁDI Péter  GÖDÖLLŐI REFORMÁTUS LÍCEUM GIMNÁZIUM  V V   2 2 V 0.600 -1 19
KAPORNAI Zsigmond  BAÁR-MADAS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM  V V V   V V 1.000 10 25
NAGY Nándor Márton  GÖDÖLLŐI TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM  V V V 4   V 0.800 10 24
PLUHÁR László Bence  DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA  3 V 4 1 4   0.200 -7 17

 

Csoport szám 6 - 15:00 - Pást 6

 Csoport szám 6  GY/M AT-KT AT
KISS Marcell  ÉRDI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA    2 3 3 4 V 0.200 -3 17
MARTON Dávid  KŐBÁNYAI SZENT LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA  V   V 1 V V 0.800 7 21
HAZAI Tamás  DR. BÉRES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA  V 4   V 2 V 0.600 4 21
KÁNVÁSI Emil  ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM  V V 3   V V 0.800 8 23
NÁDHÁZY Balázs  BUDAPEST I. KERÜLETI SZILÁGYI ERZSÉBET GIMNÁZIUM  V 2 V 4   V 0.600 3 21
PESTI Márton  KANDÓ TÉRI ÁLTALÁNOS ISKOLA  0 1 1 2 2   0.000 -19 6

 

Csoport szám 7 - 15:00 - Pást 7

 Csoport szám 7  GY/M AT-KT AT
TORDAI Mihály  BUDAPEST-FASORI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM    V V 2 V V 0.800 2 22
SZABÓ Vilmos Barnabás  SZADAI SZÉKELY BERTALAN ÁLTALÁNOS ISKOLA  4   2 4 4 V 0.200 -5 19
DUNAY Máté Csobán  VII. KERÜLETI MADÁCH IMRE GIMNÁZIUM  4 V   V V V 0.800 16 24
PELLE Domonkos  BUDAPEST XV. KERÜLETI LÁSZLÓ GYULA GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V 1   V V 0.800 6 21
MARSCHALL Attila  SZENT KORONA ÁLTALÁNOS ISKOLA  4 V 0 2   V 0.400 -5 16
TÓTH Krisztián Márk  BUDAPESTI GAZDASÁGI SZC SZÉCHENYI ISTVÁN KERESKEDELMI SZAKGIMNÁZIUMA  3 4 0 2 2   0.000 -14 11

 

Csoport szám 8 - 15:00 - Pást 8

 Csoport szám 8  GY/M AT-KT AT
ZSIGÓ Marcell  BUDAPEST XVII. KERÜLETI KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA    V 3 2 1 3 0.200 -8 14
KISS Bálint  ÉRDI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA  2   3 1 0 0 0.000 -19 6
SEBESTYÉN Ákos  BUDAPEST XIV. KERÜLETI NÉMETH IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V   V 3 3 0.600 2 21
SOMODY Bonca  BUDAPEST XVI. KERÜLETI SZERB ANTAL GIMNÁZIUM  V V 3   3 3 0.400 1 19
BENE Csongor Miklós  ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA  V V V V   V 1.000 14 25
MARA Sámuel Fülöp  BERZSENYI DÁNIEL GIMNÁZIUM  V V V V 4   0.800 10 24

 
Document engarde-service - 2020. 02. 08. 16:33:17
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthető