Diákolimpia 2019/2020 Budapest és Pest Megyei Régió
4. korcsoport Férfi Párbajtőr A kategória

  -  Engarde Smart

      Tableau of 64

    Tableau of 64     Tableau of 32
   1   BENE Csongor Miklós   ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA      
          BENE Csongor Miklós 
64                               
            BENE Csongor Miklós 
   33   KOVÁCS Dániel   PILISVÖRÖSVÁRI TEMPLOM TÉRI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA       15/10
          MARSCHALL Attila 
32   MARSCHALL Attila   SZENT KORONA ÁLTALÁNOS ISKOLA  15/3
 
   17   BUDAHÁZY Bernát   KANDÓ TÉRI ÁLTALÁNOS ISKOLA     
          BUDAHÁZY Bernát 
48           
            BUDAHÁZY Bernát 
   49            15/14
          MOLNÁR Lehel Levente 
16   MOLNÁR Lehel Levente   BUDAPESTI WARD MÁRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ZENEMŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM     
 
   9   MARA Sámuel Fülöp   BERZSENYI DÁNIEL GIMNÁZIUM     
          MARA Sámuel Fülöp 
56           
            MARA Sámuel Fülöp 
   41   HORVÁTH Márk Marcell   FRIEDRICH SCHILLER GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM       15/3
          HORVÁTH Márk Marcell 
24   PARÁDI Péter   GÖDÖLLŐI REFORMÁTUS LÍCEUM GIMNÁZIUM  15/14
 
   25   GYURA Bálint   BUDAPESTI BAPTISTA SZAKGIMNÁZIUM, GIMNÁZIUM ÉS SPORTISKOLA 
          GYURA Bálint 
40   PALKÓ Zétény   BUDAPEST XVII. KERÜLETI CZIMRA GYULA ÁLTALÁNOS ISKOLA  15/4
            NAGY Nándor Márton 
   57            15/6
          NAGY Nándor Márton 
 NAGY Nándor Márton   GÖDÖLLŐI TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM     
 
   5   MAGYAR Máté   ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
          MAGYAR Máté 
60           
            MAGYAR Máté 
   37   ZSIGÓ Marcell   BUDAPEST XVII. KERÜLETI KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA       15/7
          ZSIGÓ Marcell 
28   NÁDHÁZY Gergely   BUDAPEST I. KERÜLETI SZILÁGYI ERZSÉBET GIMNÁZIUM  15/12
 
   21   SEBESTYÉN Ákos   BUDAPEST XIV. KERÜLETI NÉMETH IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          SEBESTYÉN Ákos 
44   TÓTH Krisztián Márk   BUDAPESTI GAZDASÁGI SZC SZÉCHENYI ISTVÁN KERESKEDELMI SZAKGIMNÁZIUMA  15/9
            SEBESTYÉN Ákos 
   53            13/9
          CSŐKE István 
12   CSŐKE István   ÚJBUDAI TELEKI BLANKA ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 
   13   MARTON Dávid   KŐBÁNYAI SZENT LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA     
          MARTON Dávid 
52           
            MARTON Dávid 
   45   VÁRNAGY Ádám   SZENT MARGIT GIMNÁZIUM       15/11
          NÁDHÁZY Balázs 
20   NÁDHÁZY Balázs   BUDAPEST I. KERÜLETI SZILÁGYI ERZSÉBET GIMNÁZIUM  15/3
 
   29   SZOMOLAI Áron   BUDAPEST XIV. KERÜLETI SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM 
          PLUHÁR László Bence 
36   PLUHÁR László Bence   DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA  15/10
            PLUHÁR László Bence 
   61            15/13
          KAPORNAI Zsigmond 
 KAPORNAI Zsigmond   BAÁR-MADAS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM     
 
   3   SZÁNTÓ Botond   KISGÖNCÖL WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA     
          SZÁNTÓ Botond 
62           
            SZÁNTÓ Botond 
   35   SZABÓ Vilmos Barnabás   SZADAI SZÉKELY BERTALAN ÁLTALÁNOS ISKOLA       15/9
          SZABÓ Vilmos Barnabás 
30   ANGYAL András   ELSŐ ÓBUDAI NÉMET NYELVOKTATÓ NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA ERSTE ALTOFENER DEUTSCHE NATIONALITÄTENSCHULE  15/5
 
   19   HAZAI Tamás   DR. BÉRES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          HAZAI Tamás 
46   PESTI Márton   KANDÓ TÉRI ÁLTALÁNOS ISKOLA  15/6
            PELLE Domonkos 
   51            15/12
          PELLE Domonkos 
14   PELLE Domonkos   BUDAPEST XV. KERÜLETI LÁSZLÓ GYULA GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA     
 
   11   KÁNVÁSI Emil   ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM     
          KÁNVÁSI Emil 
54           
            KÁNVÁSI Emil 
   43   SEBESTYÉN Balázs Ádám   ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM       15/6
          VERES Máté 
22   VERES Máté   ÉRDI VÖRÖSMARTY MIHÁLY GIMNÁZIUM  15/12
 
   27   RÓNA Borisz   BUDAPEST I. KERÜLETI TOLDY FERENC GIMNÁZIUM 
          RÓNA Borisz 
38   PELBÁRT Patrik   DARUS UTCAI MAGYAR-NÉMET KÉT TANNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  15/14
            DUNAY Máté Csobán 
   59            15/6
          DUNAY Máté Csobán 
 DUNAY Máté Csobán   VII. KERÜLETI MADÁCH IMRE GIMNÁZIUM     
 
   7   KARÁCSONY Ábel   ANDREETTI KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS MŰVÉSZETI ISKOLA     
          KARÁCSONY Ábel 
58           
            KARÁCSONY Ábel 
   39   TOLNAI Sándor   EURÓPA 2000 KÖZÉPISKOLA       15/5
          SOMODY Bonca 
26   SOMODY Bonca   BUDAPEST XVI. KERÜLETI SZERB ANTAL GIMNÁZIUM  15/14
 
   23   TÓTH Levente Zsolt   PODMANICZKY JÁNOS EVANGÉLIKUS ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA 
          TÓTH Levente Zsolt 
42   PECSENKA Barnabás Ákos   SYLVESTER JÁNOS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM ÉS SZAKGIMNÁZIUM  15/12
            BALÁZS Bence Attila 
   55            15/13
          BALÁZS Bence Attila 
10   BALÁZS Bence Attila   ÚJPESTI BABITS MIHÁLY GIMNÁZIUM     
 
   15   TORDAI Mihály   BUDAPEST-FASORI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM     
          TORDAI Mihály 
50           
            VARGA-LABÓCZKI Vazul 
   47   KISS Bálint   ÉRDI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA       15/9
          VARGA-LABÓCZKI Vazul 
18   VARGA-LABÓCZKI Vazul   VÁCI SZC BORONKAY GYÖRGY MŰSZAKI SZAKGIMNÁZIUMA ÉS GIMNÁZIUMA  15/9
 
   31   ZICHÓ Péter Barnabás   XÁNTUS JÁNOS KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ GIMNÁZIUM 
          ZICHÓ Péter Barnabás 
34   KISS Marcell   ÉRDI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA  15/10
            SZILÁRD Zsigmond 
   63            15/3
          SZILÁRD Zsigmond 
 SZILÁRD Zsigmond   ÚJLAKI ÁLTALÁNOS ISKOLA     

 
Document engarde-service - 2020. 02. 08. 17:31:27
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthető