Diákolimpia 2019/2020 Budapest és Pest Megyei Régió
4. korcsoport Férfi Párbajtőr A kategória

  -  Engarde Smart

Vívó (jelen - 49)

 Rh.   Név   Kereszt név   Egyesület 
 3   SZILÁRD   Zsigmond    ÚJLAKI ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 7   VARGA-LABÓCZKI   Vazul    VÁCI SZC BORONKAY GYÖRGY MŰSZAKI SZAKGIMNÁZIUMA ÉS GIMNÁZIUMA  
 9   BALÁZS   Bence Attila    ÚJPESTI BABITS MIHÁLY GIMNÁZIUM  
 13   MAGYAR   Máté    ZUGLÓI HAJÓS ALFRÉD MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 16   NAGY   Nándor Márton    GÖDÖLLŐI TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM  
 18   HAZAI   Tamás    DR. BÉRES JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 20   MARA   Sámuel Fülöp    BERZSENYI DÁNIEL GIMNÁZIUM  
 20   PELLE   Domonkos    BUDAPEST XV. KERÜLETI LÁSZLÓ GYULA GIMNÁZIUM ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 25   BENE   Csongor Miklós    ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 25   DUNAY   Máté Csobán    VII. KERÜLETI MADÁCH IMRE GIMNÁZIUM  
 32   KÁNVÁSI   Emil    ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM  
 32   KAPORNAI   Zsigmond    BAÁR-MADAS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM  
 35   SZÁNTÓ   Botond    KISGÖNCÖL WALDORF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA  
 35   VERES   Máté    ÉRDI VÖRÖSMARTY MIHÁLY GIMNÁZIUM  
 35   WERMESER   Csongor György    ÁLDÁS UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 43   ANGYAL   András    ELSŐ ÓBUDAI NÉMET NYELVOKTATÓ NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA ERSTE ALTOFENER DEUTSCHE NATIONALITÄTENSCHULE  
 43   KARÁCSONY   Ábel    ANDREETTI KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS MŰVÉSZETI ISKOLA  
 43   TOLNAI   Sándor    EURÓPA 2000 KÖZÉPISKOLA  
 51   BUDAHÁZY   Bernát    KANDÓ TÉRI ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 51   MOLNÁR   Lehel Levente    BUDAPESTI WARD MÁRIA ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ZENEMŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM  
 51   PLUHÁR   László Bence    DIADAL ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 62   NÁDHÁZY   Balázs    BUDAPEST I. KERÜLETI SZILÁGYI ERZSÉBET GIMNÁZIUM  
 62   SZABÓ   Vilmos Barnabás    SZADAI SZÉKELY BERTALAN ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 73   MARSCHALL   Attila    SZENT KORONA ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 73   SEBESTYÉN   Ákos    BUDAPEST XIV. KERÜLETI NÉMETH IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA  
 73   SOMODY   Bonca    BUDAPEST XVI. KERÜLETI SZERB ANTAL GIMNÁZIUM  
    CSŐKE   István    ÚJBUDAI TELEKI BLANKA ÁLTALÁNOS ISKOLA  
    GYURA   Bálint    BUDAPESTI BAPTISTA SZAKGIMNÁZIUM, GIMNÁZIUM ÉS SPORTISKOLA  
    HORVÁTH   Márk Marcell    FRIEDRICH SCHILLER GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM  
    KISS   Bálint    ÉRDI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA  
    KISS   Marcell    ÉRDI KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA  
    KOVÁCS   Dániel    PILISVÖRÖSVÁRI TEMPLOM TÉRI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA  
    MARTON   Dávid    KŐBÁNYAI SZENT LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
    NÁDHÁZY   Gergely    BUDAPEST I. KERÜLETI SZILÁGYI ERZSÉBET GIMNÁZIUM  
    OROSZ   Dániel    KŐBÁNYAI JANIKOVSZKY ÉVA MAGYAR - ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
    PALKÓ   Zétény    BUDAPEST XVII. KERÜLETI CZIMRA GYULA ÁLTALÁNOS ISKOLA  
    PARÁDI   Péter    GÖDÖLLŐI REFORMÁTUS LÍCEUM GIMNÁZIUM  
    PECSENKA   Barnabás Ákos    SYLVESTER JÁNOS REFORMÁTUS GIMNÁZIUM ÉS SZAKGIMNÁZIUM  
    PELBÁRT   Patrik    DARUS UTCAI MAGYAR-NÉMET KÉT TANNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA  
    PESTI   Márton    KANDÓ TÉRI ÁLTALÁNOS ISKOLA  
    RÓNA   Borisz    BUDAPEST I. KERÜLETI TOLDY FERENC GIMNÁZIUM  
    SEBESTYÉN   Balázs Ádám    ELTE RADNÓTI MIKLÓS GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓ GIMNÁZIUM  
    SZOMOLAI   Áron    BUDAPEST XIV. KERÜLETI SZENT ISTVÁN GIMNÁZIUM  
    TORDAI   Mihály    BUDAPEST-FASORI EVANGÉLIKUS GIMNÁZIUM  
    TÓTH   Krisztián Márk    BUDAPESTI GAZDASÁGI SZC SZÉCHENYI ISTVÁN KERESKEDELMI SZAKGIMNÁZIUMA  
    TÓTH   Levente Zsolt    PODMANICZKY JÁNOS EVANGÉLIKUS ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA  
    VÁRNAGY   Ádám    SZENT MARGIT GIMNÁZIUM  
    ZICHÓ   Péter Barnabás    XÁNTUS JÁNOS KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ GIMNÁZIUM  
    ZSIGÓ   Marcell    BUDAPEST XVII. KERÜLETI KOSSUTH LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA  

 
Document engarde-service - 2020. 02. 08. 16:33:17
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthető