Cadet Circuit -Budapest Championship - Foil Men's Team Competition
Budapest
2018. november 10.

Overall ranking

 Rank   Name   Country 
 1   JAPAN 1
     BABA Shunsuke 
     IIMURA Kazuki 
     MIZUNO Leona 
     YAMAGUCHI Arata  
  JPN  
 2   RUSSIA 1
     BARANNIKOV Egor 
     KORABLIN Anton 
     KOZLOV Zakhar 
     OSIPOV Dmitrii  
  RUS  
 3   UNITED KINGDOM
     EVANS Cameron 
     LONSDALE William 
     RHYS POLLITT Rafael  
  GBR  
 4   POLAND
     BIEDRZYCKI Mateusz 
     JAKUBOWSKI Adam 
     MLICKI Szymon 
     PODRALSKI Adam  
  POL  
 5   HUNGARY
     MAKK Domonkos 
     MIHALYI Andor 
     SZEMES Gergo 
     TOTH Gergely  
  HUN  
 6   ITALY
     BONATO Jacopo 
     DI VEROLI Damiano 
     FRANZONI Giuseppe 
     MARTINI Tommaso  
  ITA  
 7   ITALY 3
     ISOLANI Gregorio 
     LOMBARDI Giulio 
     SARDELLI Elia  
  ITA  
 8   TURKEY
     CETINEL Baha Baykal 
     EYUPOGLU Alp 
     OZYALCIN Utku 
     TUNCER Poyraz  
  TUR  
 9   ITALY 2
     ALNO Andrea 
     FRANCIA Ludovico 
     MORINI Matteo 
     VANNUCCI Francesco  
  ITA  
 10   RUSSIA 3
     KALGANOV Ioann 
     KISELEV Egor 
     KRAVTSOV Danila 
     MAMATOV Ruslan  
  RUS  
 11   RUSSIA 2
     ALOIAN Temyr 
     DROZDOV Aleksandr 
     IUSHKEVICH Savva 
     OZEROV Aleksei  
  RUS  
 12   ITALY 4
     ADUOL Raian 
     CIABATTI Francesco 
     GUIDOTTI Andrea 
     PISANESCHI Edoardo  
  ITA  
 13   RUSSIA 4
     IVANOV Alexey 
     KOBZAR Maksim 
     MOSKVIN Kirill 
     TITOV Andrey  
  RUS  
 14   POLAND 4
     BOLDZILO Igor 
     SMUDA Jakub 
     TOMECZEK Kamil 
     WIECZOREK Michal  
  POL  
 15   CZECH REPUBLIC
     HROMADKA Petr 
     SLEZAK Martin 
     TOTUSEK Marek  
  CZE  
 16   UKRAINE 2
     KULYKOV Mykyta 
     KYTAIEV Vladyslav 
     LAZARENKO Ievgen 
     POSUNKO Luka  
  UKR  
 17   ROMANIA
     MOCANU Radu 
     PAVEL Gabriel 
     STOE Ionut 
     SURCEL Petru  
  ROU  
 18   NETHERLANDS
     JOEMRATI Ashwan 
     KOWALCZYK Fynn 
     NAWAR Suhayl 
     VERMEULEN Olof  
  NED  
 19   UKRAINE
     KOKOROVETS Oleh 
     LISOVYI Bohdan 
     MALYNOVSKYI Mykyta 
     TKACH Daniil  
  UKR  
 20   POLAND 2
     KASKOW Piotr 
     PAWSKI Alan 
     PICHLACZ Szymon 
     WOZNIAK Igor  
  POL  
 21   CROATIA 1
     LESKOVAC Janko 
     NIKOLIC Noa 
     SPOLJAR Borna  
  CRO  
 22   JAPAN 2
     HAYASHI Shoren 
     HORIBE Shota 
     NISHIGUCHI Yasutaka 
     OHTA Hiroki  
  JPN  
 23   SINGAPORE
     CHIU Joel Ka Jyn 
     NEO Max Wei Kit 
     TAN Gerald Jia Rui  
  SGP  
 24   LATVIA
     ALEKSEJENKO Jegors 
     HUSAINOVS Zans 
     KAIGORODOVS Bogdans 
     KOVALCUKS Vladislavs  
  LAT  
 25   BELARUS
     AKSAMIT Mikalai 
     AZIMKO Yahor 
     KRAUTSOU Viachaslau 
     LEVIN Michael  
  BLR  
 26   HUNGARY 2
     GAL Botond 
     HORVATH Soma 
     KOVACS Gergely 
     ZSIGMOND Daniel  
  HUN  
 27   QATAR
     AL-MUTAWA Hussain 
     ALSOWAIDI Faisal 
     HUSSEIN Khaled Aref 
     KHALIFA Abdullah Ismail  
  QAT  
 28   JAPAN 3
     FUKUDA Ryosuke 
     LORENZONI Davide Ryoga 
     TESHIGAWARA Asuka 
     TSUBO Soma  
  JPN  
 29   UNITED KINGDOM 2
     COOK Jaimie 
     GRAY Harry 
     STRANGE Oliver  
  GBR  
 30   GREECE 2
     BALLOS Georgios 
     KAMPANIARIS Georgios 
     TERTIPIS Constantinos  
  GRE  
 31   HUNGARY 3
     BAGDANY Albert 
     SKORKA Csongor 
     TAKACS Kornel 
     VID Attila  
  HUN  
 32   UNITED KINGDOM 5
     HOWARTH Oliver 
     ROCCATO Francesco 
     WILLIAMS David  
  GBR  
 33   SLOVAKIA
     BIELCIK Dominik 
     GYORGY Bendeguz 
     PIRK Akos 
     SARMANY Zoltan  
  SVK  
 34   POLAND 3
     HALADUDA Kacper 
     PLASZCZEWSKI Mikolaj 
     SURMA Jakub 
     WISNIK Olaf  
  POL  
 35   BELGIUM
     GEUDVERT Oscar 
     LAVALLEE Damien 
     LEONARD Alexandre 
     NIJS Mathieu  
  BEL  
 36   POLAND 5
     CZERWINSKI Iwo 
     GORCZYCA Tomasz 
     KWIATKOWSKI Mateusz 
     SUROWIAK Teodor  
  POL  
 37   TURKEY 2
     AYDIN Ege 
     CUFADAR Mustafa Burak 
     DEMIR Ahmet Tarik 
     KECELI Engin  
  TUR  
 38   GREECE 1
     GEIGER Iasonas 
     MALTEZAKIS Panagiotis 
     STAMATOPOULOS Konstantinos  
  GRE  
 39   RUSSIA 5
     BOYKOV Andrey 
     LOKHIN Dmitrii 
     MARTYNOVICH Stepan 
     TIKHONOV Kirill  
  RUS  
 40   ROMANIA 2
     AIGLE Kristof 
     ALBEANU Justin 
     BURCEA Radu 
     MARIN Stefan  
  ROU  
 41   CROATIA 2
     DESPALATOVIC Toni 
     KUNSTIC Patrick 
     LASIC Vigo 
     PEJIC Luka  
  CRO  
 42   UKRAINE 3
     BODNAR Mykhailo 
     HUMEN Pavlo 
     KORZHOVYI Maksym 
     TAKHTABAIEV Henrikh  
  UKR  
 43   HUNGARY 4
     MADURA Máté 
     TOLGYESI Odon 
     TOLNAI Gergo 
     TOTH Zsombor  
    
 44   CZECH REPUBLIC 2
     CIGANEK Jan 
     GRUFIK Michal 
     KOZAK Pavel  
  CZE  
 45   UKRAINE 4
     BILKO Illia 
     LIUTYI Taras 
     MECGER Ivan 
     YANKOVYCH Mykyta  
  UKR  
 46   UNITED KINGDOM 3
     BLAIR Samuel 
     CAMPBELL YATES Tiger 
     DONAGHUE Joe  
  GBR  
 47   ALGERIA
     ALBERT Virgil 
     FELLAH Dani Adam 
     OULD BRAHAM Mehdi Danyl  
  ALG  
 48   UNITED KINGDOM 4
     BARBOUR Rhys 
     DANIEL Dylan 
     WILLIAMS Nicholas  
  GBR  
 49   IRELAND
     LUNEY Rowan 
     MCMULLAN Finn 
     SOSA SMATRALA Claudio  
  IRL  
 49   ISR-GER MIX
     BOROWIAK Arwan 
     FINSTERBUSH Ori 
     TARASOV Fedor  
    
 49   SERBIA
     BARSI Patrik 
     HRGOVIC Milos 
     NESIC Stefan  
  SRB  

 
Document engarde-escrime - 2018.11.10. 18:16:11
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently