Cadet Circuit Men's Foil Individuel
2018. november 09
Budapest

      Tableau of 256

    Tableau of 256
   1   KRAVTSOV Danila   RUS   
          KRAVTSOV Danila 
256                                 
 
   129   AZIMKO Yahor   BLR 
          YLITERVO Santeri 
128   YLITERVO Santeri   FIN  15/6
 
   65   TAKHTABAIEV Henrikh   UKR 
          LEONARD Alexandre 
192   LEONARD Alexandre   BEL  15/10
 
   193   FAHLVIK Axel   SWE 
          PANAZZOLO Matteo 
64   PANAZZOLO Matteo   ITA  19/3
 
   33   IVANOV Alexey   RUS 
          IVANOV Alexey 
224             
 
   161   TOMECZEK Kamil   POL 
          TOMECZEK Kamil 
96   HUSAINOVS Zans   LAT  15/7
 
   97   SKORKA Csongor   HUN 
          SKORKA Csongor 
160   KALT Andreas   AUT  15/12
 
   225        
          ABIDI Neil 
32   ABIDI Neil   FRA      
 
   17   PAYELLE Theophane   FRA 
          PAYELLE Theophane 
240             
 
   145   ROSU Vlad   ROU     
  15:00 piste 10                            
112   GAL Botond   HUN     
 
   81   PICHLACZ Szymon   POL 
          PICHLACZ Szymon 
176   UNIYAL Nils   SWE  15/14
 
   209        
          GUILLAUME Jean 
48   GUILLAUME Jean   FRA      
 
   49   CASTANIE Valerian   FRA 
          CASTANIE Valerian 
208             
 
   177   BENYUS Attila   HUN 
          PERESSINI Esteban 
80   PERESSINI Esteban   FRA  15/5
 
   113   LOKHIN Dmitrii   RUS 
          LOKHIN Dmitrii 
144   SMUDA Jakub   POL  15/7
 
   241        
          ISOLANI Gregorio 
16   ISOLANI Gregorio   ITA      
 
   9   FRANCIA Ludovico   ITA 
          FRANCIA Ludovico 
248             
 
   137   AKSAMIT Mikalai   BLR 
          AKSAMIT Mikalai 
120   LAVALLEE Damien   BEL  15/8
 
   73   DE BELVAL Paul-Antoine   FRA 
          DE BELVAL Paul-Antoine 
184   KOZAK Pavel   CZE  15/3
 
   201        
          CETINEL Baha Baykal 
56   CETINEL Baha Baykal   TUR      
 
   41   DONAGHUE Joe   GBR 
          DONAGHUE Joe 
216             
 
   169   CUFADAR Mustafa Burak   TUR 
          BARBOUR Rhys 
88   BARBOUR Rhys   GBR  15/6
 
   105   GEUDVERT Oscar   BEL 
          TIKHONOV Kirill 
152   TIKHONOV Kirill   RUS  15/9
 
   233        
          TESHIGAWARA Asuka 
24   TESHIGAWARA Asuka   JPN      
 
   25   SPICHIGER Adrien   FRA 
          SPICHIGER Adrien 
232             
 
   153   KOKOROVETS Oleh   UKR 
          HALADUDA Kacper 
104   HALADUDA Kacper   POL  15/14
 
   89   HORIBE Shota   JPN 
          HORIBE Shota 
168   AL-MUTAWA Hussain   QAT  15/5
 
   217        
          DROZDOV Aleksandr 
40   DROZDOV Aleksandr   RUS      
 
   57   MALYNOVSKYI Mykyta   UKR 
          MALYNOVSKYI Mykyta 
200             
 
   185   DEMIR Ahmet Tarik   TUR 
          COOK Jaimie 
72   COOK Jaimie   GBR  15/9
 
   121   HUBNER Alexander   AUT 
          HUMEN Pavlo 
136   HUMEN Pavlo   UKR  15/10
 
   249        
          KISELEV Egor 
 KISELEV Egor   RUS      
 
   5   SZEMES Gergo   HUN 
          SZEMES Gergo 
252             
 
   133   LAZARENKO Ievgen   UKR     
  15:00 piste 14        
124   KOWALCZYK Fynn   NED     
 
   69   WATSON Pierre   FRA 
          ALBERT Virgil 
188   ALBERT Virgil   ALG  15/4
 
   197        
          CIABATTI Francesco 
60   CIABATTI Francesco   ITA      
 
   37   EL RHAZZOULY Amir   FRA 
          EL RHAZZOULY Amir 
220             
 
   165   MLICKI Szymon   POL 
          MLICKI Szymon 
92   KOVACS Gergely   HUN  15/11
 
   101   ALNO Andrea   ITA 
          ALNO Andrea 
156   CORMIER Charles   FRA  15/14
 
   229        
          TOTH Gergely 
28   TOTH Gergely   HUN      
 
   21   TUNCER Poyraz   TUR 
          TUNCER Poyraz 
236             
 
   149   ZSOLNAI Botond   HUN 
          GARCIA MUR Adria 
108   GARCIA MUR Adria   ESP  15/10
 
   85   HAYASHI Shoren   JPN 
          HAYASHI Shoren 
172   COLIN ANDREZ Lothaire   FRA  15/6
 
   213        
          BONNET Adrien 
44   BONNET Adrien   FRA      
 
   53   SARDELLI Elia   ITA 
          SARDELLI Elia 
204             
 
   181   MACHEK Vince   HUN 
          NISHIGUCHI Yasutaka 
76   NISHIGUCHI Yasutaka   JPN  15/7
 
   117   KASKOW Piotr   POL 
          KASKOW Piotr 
140   PLASZCZEWSKI Mikolaj   POL  15/14
 
   245        
          BIEDRZYCKI Mateusz 
12   BIEDRZYCKI Mateusz   POL      
 
   13   KOZLOV Zakhar   RUS 
          KOZLOV Zakhar 
244             
 
   141   BAGDANY Albert   HUN 
          MORINI Matteo 
116   MORINI Matteo   ITA  15/8
 
   77   CHAGNON Eliot   FRA 
          CHAGNON Eliot 
180   KUNSTIC Patrick   CRO  15/3
 
   205        
          VINCIGUERRA Valerio 
52   VINCIGUERRA Valerio   ITA      
 
   45   GREGORI Nathan   FRA 
          GREGORI Nathan 
212             
 
   173   PIRK Akos   SVK 
          TERTIPIS Constantinos 
84   TERTIPIS Constantinos   GRE  15/14
 
   109   BRESSLAUER Tobias   AUT 
          BRESSLAUER Tobias 
148   NAGY Roland   HUN  15/6
 
   237        
          FABINGER Nils 
20   FABINGER Nils   GER      
 
   29   LORENZONI Davide Ryoga   JPN 
          LORENZONI Davide Ryoga 
228             
 
   157   WOZNIAK Igor   POL     
  15:00 piste 18        
100   FARKAS Matyas   HUN     
 
   93   NAWAR Suhayl   NED 
          NAWAR Suhayl 
164   TOLGYESI Odon   HUN  15/11
 
   221        
          LARDY Gautier 
36   LARDY Gautier   FRA      
 
   61   GRAY Harry   GBR 
          GRAY Harry 
196             
 
   189   KALGANOV Ioann   RUS 
          KALGANOV Ioann 
68   DANIEL Dylan   GBR  15/11
 
   125   CAMPBELL YATES Tiger   GBR 
          KUCHTA Leopold Marc 
132   KUCHTA Leopold Marc   SVK  15/9
 
   253        
          DI VEROLI Damiano 
 DI VEROLI Damiano   ITA      
 
   3   FAEDO Tommaso   ITA 
          FAEDO Tommaso 
254             
 
   131   TEXIER Luka   FRA 
          TEXIER Luka 
126   MAMATOV Ruslan   RUS  15/12
 
   67   BAUDCHON Florent   FRA 
          BAUDCHON Florent 
190   BALLOS Georgios   GRE  15/5
 
   195   LEVIN Michael   BLR 
          WILLIAMS David 
62   WILLIAMS David   GBR  15/7
 
   35   BARANNIKOV Egor   RUS 
          BARANNIKOV Egor 
222             
 
   163   TAKACS Kornel   HUN     
  15:00 piste 20        
94   STRANGE Oliver   GBR     
 
   99   MOSKVIN Kirill   RUS 
          JOEMRATI Ashwan 
158   JOEMRATI Ashwan   NED  15/12
 
   227        
          OHTA Hiroki 
30   OHTA Hiroki   JPN      
 
   19   LOMBARDI Giulio   ITA 
          LOMBARDI Giulio 
238             
 
   147   VERMEULEN Olof   NED 
          SPOLJAR Borna 
110   SPOLJAR Borna   CRO  15/5
 
   83   GORCZYCA Tomasz   POL 
          POSUNKO Luka 
174   POSUNKO Luka   UKR  15/6
 
   211        
          MIHALYI Andor 
46   MIHALYI Andor   HUN      
 
   51   ABDELJALIL Wael   FRA 
          ABDELJALIL Wael 
206             
 
   179   TITOV Andrey   RUS 
          MAKK Domonkos 
78   MAKK Domonkos   HUN  15/8
 
   115   GOMEZ PIMIENTA Eloy   ESP 
          HOWARTH Oliver 
142   HOWARTH Oliver   GBR  15/4
 
   243        
          LONSDALE William 
14   LONSDALE William   GBR      
 
   11   HORVATH Soma   HUN 
          HORVATH Soma 
246             
 
   139   PISANESCHI Edoardo   ITA 
          FINSTERBUSH Ori 
118   FINSTERBUSH Ori   ISR  15/10
 
   75   BOYKOV Andrey   RUS     
  14:30 piste 23        
182   KORZHOVYI Maksym   UKR     
 
   203        
          GYORGY Bendeguz 
54   GYORGY Bendeguz   SVK      
 
   43   FIORE Francesco   ITA 
          FIORE Francesco 
214             
 
   171   PAVEL Gabriel   ROU     
  14:45 piste 23        
86   CHIU Joel Ka Jyn   SGP     
 
   107   LESKOVAC Janko   CRO     
  15:00 piste 23        
150   HUSSEIN Khaled Aref   QAT     
 
   235        
          GLASSON Joseph 
22   GLASSON Joseph   AUS      
 
   27   EVANS Cameron   GBR 
          EVANS Cameron 
230             
 
   155   SAIFI Kiyan   GER 
          RHYS POLLITT Rafael 
102   RHYS POLLITT Rafael   GBR  15/12
 
   91   ROCCATO Francesco   GBR 
          ALEKSEJENKO Jegors 
166   ALEKSEJENKO Jegors   LAT  15/9
 
   219        
          CUNAT Sabin 
38   CUNAT Sabin   FRA      
 
   59   NIJS Mathieu   BEL 
          NIJS Mathieu 
198             
 
   187   KULYKOV Mykyta   UKR 
          KWIATKOWSKI Mateusz 
70   KWIATKOWSKI Mateusz   POL  15/7
 
   123   CZERWINSKI Iwo   POL 
          BLAIR Samuel 
134   BLAIR Samuel   GBR  15/11
 
   251        
          BONATO Jacopo 
 BONATO Jacopo   ITA      
 
   7   KORABLIN Anton   RUS 
          KORABLIN Anton 
250             
 
   135   KECELI Engin   TUR 
          TAN Gerald Jia Rui 
122   TAN Gerald Jia Rui   SGP  15/5
 
   71   BABA Shunsuke   JPN 
          BABA Shunsuke 
186   WILLIAMS Nicholas   GBR  15/5
 
   199        
          IUSHKEVICH Savva 
58   IUSHKEVICH Savva   RUS      
 
   39   TSUBO Soma   JPN 
          TSUBO Soma 
218             
 
   167   GUBA Zeteny   HUN 
          JAKUBOWSKI Adam 
90   JAKUBOWSKI Adam   POL  15/3
 
   103   SURMA Jakub   POL 
          SURMA Jakub 
154   KESSLER Vilmos   HUN  15/6
 
   231        
          TOTUSEK Marek 
26   TOTUSEK Marek   CZE      
 
   23   PODRALSKI Adam   POL 
          PODRALSKI Adam 
234             
 
   151   WISNIK Olaf   POL 
          VANNUCCI Francesco 
106   VANNUCCI Francesco   ITA  15/9
 
   87   FUKUDA Ryosuke   JPN 
          FUKUDA Ryosuke 
170   SURCEL Petru   ROU  15/8
 
   215        
          BOROWIAK Arwen 
42   BOROWIAK Arwen   GER      
 
   55   NIKOLIC Noa   CRO 
          NIKOLIC Noa 
202             
 
   183   SZALAI Domonkos   HUN 
          ADOUL Raian 
74   ADOUL Raian   ITA  15/4
 
   119   KYTAIEV Vladyslav   UKR 
          KOVALCUKS Vladislavs 
138   KOVALCUKS Vladislavs   LAT  15/9
 
   247        
          MARTINI Tommaso 
10   MARTINI Tommaso   ITA      
 
   15   FRANZONI Giuseppe   ITA 
          FRANZONI Giuseppe 
242             
 
   143   BODNAR Mykhailo   UKR 
          YAMAGUCHI Arata 
114   YAMAGUCHI Arata   JPN  15/9
 
   79   OZYALCIN Utku   TUR 
          OZYALCIN Utku 
178   MARINO Gonzalo   ESP  15/5
 
   207        
          TKACH Daniil 
50   TKACH Daniil   UKR      
 
   47   MIZUNO Leona   JPN 
          MIZUNO Leona 
210             
 
   175   KHALIFA Abdullah Ismail   QAT 
          ANANE Anas 
82   ANANE Anas   FRA  15/12
 
   111   TIO Maximus   SGP 
          TIO Maximus 
146   BILKO Illia   UKR  15/3
 
   239        
          ALOIAN Temyr 
18   ALOIAN Temyr   RUS      
 
   31   MARTYNOVICH Stepan   RUS 
          MARTYNOVICH Stepan 
226             
 
   159   MADURA Mate   HUN 
          MADURA Mate 
98   OZEROV Aleksei   RUS  15/12
 
   95   KOBZAR Maksim   RUS 
          KOBZAR Maksim 
162   GUIDOTTI Andrea   ITA  15/6
 
   223        
          OSIPOV Dmitrii 
34   OSIPOV Dmitrii   RUS      
 
   63   SARMANY Zoltan   SVK 
          SARMANY Zoltan 
194   BIELCIK Dominik   SVK  15/4
 
   191   SLEZAK Martin   CZE 
          EYUPOGLU Alp 
66   EYUPOGLU Alp   TUR  15/5
 
   127   NEO Max Wei Kit   SGP 
          NEO Max Wei Kit 
130   RAKONCZAI Csaba   HUN  15/4
 
   255        
          IIMURA Kazuki 
 IIMURA Kazuki   JPN      

 
Document engarde-escrime - 2018.11.09. 15:27:36
This document is refreshed every 30 seconds, you can refresh it yourself more frequently