Campionat de Catalunya ABS ABS
ESPASA MASCULí
02.07.2022
Sant Cugat Vallès
- Engarde Smart
Taula de 16
|
Taula de 16 |
|
Taula de 8 |
Semifinals |
Final |
1 |
SEA-T1 |
|
|
|
|
|
SEA-T1 |
16 |
|
|
|
|
|
|
Àrbitre: JANUÉ Oriol SAM-B |
SEA-T1 |
9 |
SAM-B2 |
|
|
45/18 >> |
|
Àrbitre: DE HARO Pau CEMAR-B |
|
SAG-B1 |
|
8 |
SAG-B1 |
|
45/21 >> |
|
|
|
|
|
Àrbitre: JANUÉ Oriol SAM-B |
SEA-T1 |
5 |
SAM-B1 |
|
|
|
45/22 >> |
|
|
|
SAM-B1 |
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Àrbitre: PINYOL Toni SEA-T |
SAM-B1 |
|
13 |
|
|
|
45/39 >> |
|
|
|
|
CEMAR-B2 |
|
|
4 |
CEMAR-B2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Àrbitre: TOMÀS Anna SEA-T |
SEA-T1 |
3 |
SEA-T2 |
|
|
|
|
45/31 >> |
|
|
|
SEA-T2 |
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SEA-T3 |
|
11 |
|
|
|
45/37 >> |
|
|
|
|
SEA-T3 |
|
|
6 |
SEA-T3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Àrbitre: PINYOL Genís SAG |
CEMAR-B1 |
7 |
CECT-B1 |
|
|
|
45/34 >> |
|
Àrbitre: PINYOL Toni SEA-T |
|
SAM-B3 |
|
10 |
SAM-B3 |
|
45/38 >> |
|
|
|
|
Àrbitre: PINYOL Genís SAG |
CEMAR-B1 |
15 |
|
|
|
45/29 >> |
|
|
|
CEMAR-B1 |
|
Tercera posició |
2 |
CEMAR-B1 |
|
|
|
SAM-B1 |
|
|
|
|
|
Àrbitre: DE HARO Leo CEMAR-B |
SEA-T3 |
|
|
|
|
|
SEA-T3 |
45/41 >> |
Taula de 16 : SAG-B1 45/21 SAM-B2 ^
SAG-B1
| Tocats
| Puntuació
| Puntuació
| Tocats
| SAM-B2
|
GODOY CASTELLO Santiago |
5 |
5 |
2 |
2 |
GARCIA VALLE Gonzalo |
CORNET CARMONA Guillermo |
2 |
7 |
3 |
1 |
PÉREZ VILÁ Cristóbal |
ARQUER LORENZO Aitor |
8 |
15 |
5 |
2 |
TORNER SÁNCHEZ Obac |
CORNET CARMONA Guillermo |
5 |
20 |
7 |
2 |
GARCIA VALLE Gonzalo |
GODOY CASTELLO Santiago |
5 |
25 |
9 |
2 |
TORNER SÁNCHEZ Obac |
ARQUER LORENZO Aitor |
5 |
30 |
10 |
1 |
PÉREZ VILÁ Cristóbal |
CORNET CARMONA Guillermo |
5 |
35 |
11 |
1 |
TORNER SÁNCHEZ Obac |
ARQUER LORENZO Aitor |
5 |
40 |
15 |
4 |
GARCIA VALLE Gonzalo |
GODOY CASTELLO Santiago |
5 |
45 |
21 |
6 |
PÉREZ VILÁ Cristóbal |
Taula de 16 : SAM-B3 45/38 CECT-B1 ^
SAM-B3
| Tocats
| Puntuació
| Puntuació
| Tocats
| CECT-B1
|
BALCAZAR NAVARRO Jose Luis |
0 |
0 |
5 |
5 |
LÓPEZ PÉREZ Iu Xuwang |
GES CROS Xavier |
8 |
8 |
9 |
4 |
RUBÍ BALLÚS Tomas |
BAGAN NAVARRO Hector |
1 |
9 |
15 |
6 |
TRIGINER MÍNGUEZ Bernat |
BALCAZAR NAVARRO Jose Luis |
11 |
20 |
19 |
4 |
RUBÍ BALLÚS Tomas |
BAGAN NAVARRO Hector |
5 |
25 |
21 |
2 |
LÓPEZ PÉREZ Iu Xuwang |
GES CROS Xavier |
5 |
30 |
26 |
5 |
TRIGINER MÍNGUEZ Bernat |
BAGAN NAVARRO Hector |
5 |
35 |
30 |
4 |
RUBÍ BALLÚS Tomas |
BALCAZAR NAVARRO Jose Luis |
5 |
40 |
32 |
2 |
TRIGINER MÍNGUEZ Bernat |
GES CROS Xavier |
5 |
45 |
38 |
6 |
LÓPEZ PÉREZ Iu Xuwang |
Taula de 8 : SAG-B1 18/45 SEA-T1 ^
SAG-B1
| Tocats
| Puntuació
| Puntuació
| Tocats
| SEA-T1
|
ARQUER LORENZO Aitor |
3 |
3 |
5 |
5 |
MARTINEZ GUERRERO Guillem |
GODOY CASTELLO Santiago |
3 |
6 |
10 |
5 |
MARTI GARCIA Aleix |
CERVELLÓ THIÉBEAULD Marc |
1 |
7 |
15 |
5 |
JIMENEZ GISBERT Aleix |
ARQUER LORENZO Aitor |
2 |
9 |
20 |
5 |
MARTI GARCIA Aleix |
CERVELLÓ THIÉBEAULD Marc |
1 |
10 |
25 |
5 |
MARTINEZ GUERRERO Guillem |
GODOY CASTELLO Santiago |
1 |
11 |
30 |
5 |
JIMENEZ GISBERT Aleix |
CERVELLÓ THIÉBEAULD Marc |
3 |
14 |
35 |
5 |
MARTI GARCIA Aleix |
ARQUER LORENZO Aitor |
3 |
17 |
40 |
5 |
JIMENEZ GISBERT Aleix |
GODOY CASTELLO Santiago |
1 |
18 |
45 |
5 |
MARTINEZ GUERRERO Guillem |
Taula de 8 : CEMAR-B2 39/45 SAM-B1 ^
CEMAR-B2
| Tocats
| Puntuació
| Puntuació
| Tocats
| SAM-B1
|
SANTIAGO ULLOD Adria |
3 |
3 |
5 |
5 |
PEREZ-OBIOL CASTAÑEDA Axel |
ANDERTON Grant |
1 |
4 |
8 |
3 |
TESTOR SCHNELL Tomas |
PRADELL GRANÉ Joan |
3 |
7 |
15 |
7 |
BARDET Alexandre |
SANTIAGO ULLOD Adria |
4 |
11 |
20 |
5 |
TESTOR SCHNELL Tomas |
PRADELL GRANÉ Joan |
2 |
13 |
25 |
5 |
PEREZ-OBIOL CASTAÑEDA Axel |
ANDERTON Grant |
8 |
21 |
30 |
5 |
BARDET Alexandre |
PRADELL GRANÉ Joan |
8 |
29 |
32 |
2 |
TESTOR SCHNELL Tomas |
SANTIAGO ULLOD Adria |
6 |
35 |
40 |
8 |
BARDET Alexandre |
ANDERTON Grant |
4 |
39 |
45 |
5 |
PEREZ-OBIOL CASTAÑEDA Axel |
Taula de 8 : SEA-T3 45/37 SEA-T2 ^
SEA-T3
| Tocats
| Puntuació
| Puntuació
| Tocats
| SEA-T2
|
ROURE VILA Deneb |
5 |
5 |
3 |
3 |
BORODIN NESTERUK Ivan |
SABATE TOMAS Josep |
5 |
10 |
7 |
4 |
ACCENSI GOMEZ Jahve |
BORRAS LLAMBRICH Marc |
5 |
15 |
13 |
6 |
TOMAS PUJOL Ferran |
ROURE VILA Deneb |
5 |
20 |
19 |
6 |
ACCENSI GOMEZ Jahve |
BORRAS LLAMBRICH Marc |
5 |
25 |
23 |
4 |
BORODIN NESTERUK Ivan |
SABATE TOMAS Josep |
5 |
30 |
30 |
7 |
TOMAS PUJOL Ferran |
BORRAS LLAMBRICH Marc |
2 |
32 |
30 |
0 |
ACCENSI GOMEZ Jahve |
ROURE VILA Deneb |
8 |
40 |
33 |
3 |
TOMAS PUJOL Ferran |
SABATE TOMAS Josep |
5 |
45 |
37 |
4 |
BORODIN NESTERUK Ivan |
Taula de 8 : CEMAR-B1 45/29 SAM-B3 ^
CEMAR-B1
| Tocats
| Puntuació
| Puntuació
| Tocats
| SAM-B3
|
LANTERI Guillaume |
5 |
5 |
1 |
1 |
BALCAZAR NAVARRO Jose Luis |
TENA RAVENTÓS Albert |
3 |
8 |
2 |
1 |
GES CROS Xavier |
GALBANY AGULLÓ Borja |
3 |
11 |
4 |
2 |
BAGAN NAVARRO Hector |
TENA RAVENTÓS Albert |
9 |
20 |
9 |
5 |
BALCAZAR NAVARRO Jose Luis |
LANTERI Guillaume |
5 |
25 |
10 |
1 |
BAGAN NAVARRO Hector |
GALBANY AGULLÓ Borja |
5 |
30 |
14 |
4 |
GES CROS Xavier |
TENA RAVENTÓS Albert |
5 |
35 |
19 |
5 |
BAGAN NAVARRO Hector |
GALBANY AGULLÓ Borja |
5 |
40 |
28 |
9 |
BALCAZAR NAVARRO Jose Luis |
LANTERI Guillaume |
5 |
45 |
29 |
1 |
GES CROS Xavier |
Semifinals : SAM-B1 22/45 SEA-T1 ^
SAM-B1
| Tocats
| Puntuació
| Puntuació
| Tocats
| SEA-T1
|
PEREZ-OBIOL CASTAÑEDA Axel |
1 |
1 |
5 |
5 |
JIMENEZ GISBERT Aleix |
TESTOR SCHNELL Tomas |
0 |
1 |
10 |
5 |
MARTINEZ GUERRERO Guillem |
BARDET Alexandre |
4 |
5 |
15 |
5 |
MARTI GARCIA Aleix |
TESTOR SCHNELL Tomas |
0 |
5 |
20 |
5 |
JIMENEZ GISBERT Aleix |
PEREZ-OBIOL CASTAÑEDA Axel |
9 |
14 |
25 |
5 |
MARTI GARCIA Aleix |
BARDET Alexandre |
0 |
14 |
30 |
5 |
MARTINEZ GUERRERO Guillem |
TESTOR SCHNELL Tomas |
3 |
17 |
35 |
5 |
MARTI GARCIA Aleix |
BARDET Alexandre |
4 |
21 |
40 |
5 |
JIMENEZ GISBERT Aleix |
PEREZ-OBIOL CASTAÑEDA Axel |
1 |
22 |
45 |
5 |
MARTINEZ GUERRERO Guillem |
Semifinals : CEMAR-B1 45/34 SEA-T3 ^
CEMAR-B1
| Tocats
| Puntuació
| Puntuació
| Tocats
| SEA-T3
|
GILI LOPEZ Pau |
5 |
5 |
4 |
4 |
BORRAS LLAMBRICH Eric |
LANTERI Guillaume |
3 |
8 |
8 |
4 |
SABATE TOMAS Josep |
GALBANY AGULLÓ Borja |
7 |
15 |
11 |
3 |
ROURE VILA Deneb |
GILI LOPEZ Pau |
5 |
20 |
17 |
6 |
SABATE TOMAS Josep |
GALBANY AGULLÓ Borja |
5 |
25 |
18 |
1 |
BORRAS LLAMBRICH Eric |
LANTERI Guillaume |
5 |
30 |
22 |
4 |
ROURE VILA Deneb |
GALBANY AGULLÓ Borja |
5 |
35 |
29 |
7 |
SABATE TOMAS Josep |
GILI LOPEZ Pau |
5 |
40 |
32 |
3 |
ROURE VILA Deneb |
LANTERI Guillaume |
5 |
45 |
34 |
2 |
BORRAS LLAMBRICH Eric |
Final : CEMAR-B1 31/45 SEA-T1 ^
CEMAR-B1
| Tocats
| Puntuació
| Puntuació
| Tocats
| SEA-T1
|
TENA RAVENTÓS Albert |
4 |
4 |
5 |
5 |
JIMENEZ GISBERT Aleix |
LANTERI Guillaume |
6 |
10 |
7 |
2 |
MARTI GARCIA Aleix |
GALBANY AGULLÓ Borja |
4 |
14 |
13 |
6 |
MARTINEZ GUERRERO Guillem |
TENA RAVENTÓS Albert |
4 |
18 |
19 |
6 |
MARTI GARCIA Aleix |
GALBANY AGULLÓ Borja |
2 |
20 |
25 |
6 |
JIMENEZ GISBERT Aleix |
LANTERI Guillaume |
3 |
23 |
27 |
2 |
MARTINEZ GUERRERO Guillem |
GALBANY AGULLÓ Borja |
4 |
27 |
35 |
8 |
MARTI GARCIA Aleix |
TENA RAVENTÓS Albert |
3 |
30 |
40 |
5 |
MARTINEZ GUERRERO Guillem |
LANTERI Guillaume |
1 |
31 |
45 |
5 |
JIMENEZ GISBERT Aleix |
Tercera posició : SEA-T3 45/41 SAM-B1 ^
SEA-T3
| Tocats
| Puntuació
| Puntuació
| Tocats
| SAM-B1
|
BORRAS LLAMBRICH Eric |
5 |
5 |
2 |
2 |
PEREZ-OBIOL CASTAÑEDA Axel |
ROURE VILA Deneb |
5 |
10 |
8 |
6 |
BARDET Alexandre |
SABATE TOMAS Josep |
5 |
15 |
12 |
4 |
CAMINAL LEIVA Niko |
ROURE VILA Deneb |
5 |
20 |
19 |
7 |
PEREZ-OBIOL CASTAÑEDA Axel |
BORRAS LLAMBRICH Eric |
5 |
25 |
21 |
2 |
CAMINAL LEIVA Niko |
SABATE TOMAS Josep |
5 |
30 |
27 |
6 |
BARDET Alexandre |
ROURE VILA Deneb |
5 |
35 |
30 |
3 |
CAMINAL LEIVA Niko |
SABATE TOMAS Josep |
5 |
40 |
37 |
7 |
PEREZ-OBIOL CASTAÑEDA Axel |
BORRAS LLAMBRICH Eric |
5 |
45 |
41 |
4 |
BARDET Alexandre |
Document engarde-service - 02/07/2022 19:47:27
aquest document s''actualitza automàticament, la podeu actualitzar vosaltres mateixos