Csoport szám 1 - 13:15 - Pást 2 - Versenybíró : NÉMETH Gábor
Csoport szám 1 | GY/M | AT-KT | AT | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BARTUS Bianca | HALÁSZTELKI BSE | V |
1 | V |
3 | 0 | 0.400 | -8 | 14 | |||
DANCZY Gréta | HALÁSZTELKI BSE | 4 | 1 | 0 | 0 | V |
0.200 | -14 | 10 | |||
KOLLÁR Anna | TÖREKVÉS | V |
V |
V |
V |
V |
1.000 | 20 | 25 | |||
PASTYIK Kata | UTE | 3 | V |
0 | V |
2 | 0.400 | -3 | 15 | |||
HARCSÁS Dorina | CSOMORKÁNY | V |
V |
2 | 3 | V |
0.600 | 4 | 20 | |||
MÁRKUS Boglárka | FTC | V |
4 | 1 | V |
3 | 0.400 | 1 | 18 |
Csoport szám 2 - 13:15 - Pást 3 - Versenybíró : TÓTH Janka
Csoport szám 2 | GY/M | AT-KT | AT | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ÁNYOS Izabella | HALÁSZTELKI BSE | 1 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0.000 | -17 | 8 | |||
LÁSZLÓ Hanna | HALÁSZTELKI BSE | V |
0 | 1 | 2 | V |
0.400 | -3 | 13 | |||
SZASZÁK Kata Boglárka | SZTE-VK | V |
V |
0 | 1 | V |
0.600 | 3 | 16 | |||
YUE Ruhan | UTE | V |
V |
V |
V |
V |
1.000 | 21 | 25 | |||
MALE Enya | BRASOV | V |
V |
V |
2 | V |
0.800 | 13 | 22 | |||
MAKARÓ Hanna | ZVE | V |
0 | 1 | 0 | 1 | 0.200 | -17 | 7 |
Csoport szám 3 - 13:15 - Pást 4 - Versenybíró : MESTERI Viktória
Csoport szám 3 | GY/M | AT-KT | AT | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GOÓG Emma | TÖREKVÉS | V |
V |
V |
V |
3 | 0.800 | 16 | 23 | |||
TIGHINEAN Sonia | BRASOV | 1 | V |
V |
V |
2 | 0.600 | 6 | 18 | |||
LEIMETER Mira | FTC | 1 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0.000 | -16 | 9 | |||
STANKOVIC Sofija | RED STAR B. | 0 | 1 | V |
V |
1 | 0.400 | -7 | 12 | |||
BALÁZS Dóra | SZENT GYÖRGY VE | 0 | 0 | V |
0 | 1 | 0.200 | -16 | 6 | |||
BARTUS Claudia | HALÁSZTELKI BSE | V |
V |
V |
V |
V |
1.000 | 17 | 25 |
Csoport szám 4 - 13:15 - Pást 5 - Versenybíró : SÁPI Ferenc
Csoport szám 4 | GY/M | AT-KT | AT | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HABUCZKI Vanda | ZVE | 0 | V |
3 | 3 | 2 | 0.200 | -9 | 13 | |||
SPERKA Jázmin | BHSE | V |
V |
V |
2 | V4 |
0.800 | 12 | 21 | |||
FÜLÖP Anna Csillag | FTC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0.000 | -20 | 5 | |||
KOVÁCSI Sára | TÖREKVÉS | V |
2 | V |
3 | V |
0.600 | 4 | 20 | |||
POLONYI Petra Dóra | HALÁSZTELKI BSE | V |
V |
V |
V |
V |
1.000 | 13 | 25 | |||
MITI-BIKFALVI Ingrid | TEMESVÁR | V |
2 | V |
2 | 3 | 0.400 | 0 | 17 |
Csoport szám 5 - 13:15 - Pást 6 - Versenybíró : GASPARIN János
Csoport szám 5 | GY/M | AT-KT | AT | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OLARU Alexandra | BRASOV | V |
4 | 2 | 4 | V |
0.400 | -1 | 20 | |||
ZORIC Mira | RED STAR B. | 4 | V |
2 | 4 | V |
0.400 | 0 | 20 | |||
GYALUS Veronika | TÖREKVÉS | V |
3 | 1 | 0 | V |
0.400 | -6 | 14 | |||
BADÁR Szonja Nikoletta | HALÁSZTELKI BSE | V |
V |
V |
V |
V |
1.000 | 16 | 25 | |||
VAN LEEUWEN Nina | SZTE-VK | V |
V |
V |
3 | V |
0.800 | 10 | 23 | |||
SOLTI Zsófia | FTC | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0.000 | -19 | 6 |
Csoport szám 6 - 13:15 - Pást 7 - Versenybíró : BALOGH Boldizsár
Csoport szám 6 | GY/M | AT-KT | AT | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IZSÓF Veronika | SZENT GYÖRGY VE | 4 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0.000 | -15 | 10 | |||
KISS Virág | FTC | V |
V |
1 | 1 | 1 | 0.400 | -7 | 13 | |||
SÓS Gréta | CSOMORKÁNY | V |
1 | 1 | 1 | 1 | 0.200 | -13 | 9 | |||
TÓTH Anna | TÖREKVÉS | V |
V |
V |
V |
V |
1.000 | 18 | 25 | |||
POLISCHI Catinca | TEMESVÁR | V |
V |
V |
2 | 0 | 0.600 | 2 | 17 | |||
TÓTH Léna Sára | HALÁSZTELKI BSE | V |
V |
V |
2 | V |
0.800 | 15 | 22 |
Csoport szám 7 - 13:15 - Pást 8 - Versenybíró : BENCZE Attila
Csoport szám 7 | GY/M | AT-KT | AT | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SZABÓ Róza | GEAC | V |
V |
1 | V |
4 | 0.600 | 0 | 20 | |||
KÉKESI Dóra | CSOMORKÁNY | 4 | V |
V |
V |
0 | 0.600 | 5 | 19 | |||
OSMANAJ Admira | BHSE | 3 | 0 | 0 | V |
2 | 0.200 | -10 | 10 | |||
BAJÁKY Bernadett | HALÁSZTELKI BSE | V |
3 | V |
V |
0 | 0.600 | 5 | 18 | |||
ULTMANN Luca | FTC | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0.000 | -19 | 6 | |||
PINTÉR Abigél | TÖREKVÉS | V |
V |
V |
V |
V |
1.000 | 19 | 25 |
Csoport szám 8 - 13:15 - Pást 9 - Versenybíró : NEHÉZ Denisz
Csoport szám 8 | GY/M | AT-KT | AT | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MAHOVSZKIJ Szilvia | HALÁSZTELKI BSE | V |
0 | 1 | 2 | 3 | 0.200 | -12 | 11 | |||
PESCARUS Denisa | BRASOV | 3 | 3 | 2 | 4 | V |
0.200 | -6 | 17 | |||
PAPP Jázmin | CSOMORKÁNY | V |
V |
V |
V |
V |
1.000 | 16 | 25 | |||
SZEVERÉNYI Sára | TÖREKVÉS | V |
V |
4 | V |
0 | 0.600 | 5 | 19 | |||
TABAJDI Hanka Bíbor | BHSE | V |
V |
1 | 1 | 0 | 0.400 | -9 | 12 | |||
ZUNIC Milena | RED STAR B. | V |
3 | 1 | V |
V |
0.600 | 6 | 19 |
Document engarde-service - 2019. 10. 20. 15:50:00
?docu_actualise0?, manuálisan gyakrabban frissíthető