Poule No 1 - 11:30 - Piste 1 - Referee : NARANJO-ROSALES Hunor DVE
Poule No 1 | V/M | Indicator | HS | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NÁDI Zsombor | KODOLÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM ÉS SZAKGIMNÁZIUM | V |
4 | V |
3 | V |
0.600 | 7 | 22 | |||
BALLA Botond | ÁRPÁD-HÁZI SZENT ERZSÉBET GIMNÁZIUM, ÓVODA ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA | 3 | 4 | V |
V |
V |
0.600 | 3 | 22 | |||
KERÉNYI Gábor Manó | VAS MEGYEI SZC GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZAKGIMNÁZIUMA | V |
V |
V |
1 | V |
0.800 | 5 | 21 | |||
OLCSVÁRI Attila | TATABÁNYAI SZC BOTTYÁN JÁNOS SZAKGIMNÁZIUMA | 1 | 4 | 1 | 2 | V |
0.200 | -9 | 13 | |||
KEMECSEI Kornél | CZUCZOR GERGELY BENCÉS GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM | V |
4 | V |
V |
V |
0.800 | 11 | 24 | |||
KOLLÁROVICS Ákos | PANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM ÉS SZAKKOLLÉGIUM | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0.000 | -17 | 8 |
Poule No 2 - 11:30 - Piste 2 - Referee : GÁLFFY Gyula VILLA COMPLOV
Poule No 2 | V/M | Indicator | HS | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CZÉGÉNY Balázs | EÖTVÖS JÓZSEF GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM | 2 | 4 | X | 4 | 3 | 0.000 | -7 | 13 | |||
SCHUNDER Balázs | GYŐRI SZC DEÁK FERENC KÖZGAZDASÁGI SZAKGIMNÁZIUMA | V |
V |
X | V |
V |
1.000 | 9 | 20 | |||
SCHWEIGHARDT Rajmund | TATABÁNYAI SZC BÁNKI DONÁT-PÉCH ANTAL SZAKGIMNÁZIUMA ÉS SZAKKÖZÉPISKOLÁJA | V |
1 | X | 3 | 1 | 0.250 | -9 | 10 | |||
BARANYÁK Vendel Tamás | PANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM ÉS SZAKKOLLÉGIUM | A | A | A | A | A | DNF | |||||
SZENDELBACHER Márton | CISZTERCI REND NAGY LAJOS GIMNÁZIUMA ÉS KOLLÉGIUMA | V |
4 | V |
X | 0 | 0.500 | -3 | 14 | |||
KOVÁCS Kristóf | BÁRDOS LÁSZLÓ GIMNÁZIUM | V |
4 | V |
X | V |
0.750 | 10 | 19 |
Poule No 3 - 11:30 - Piste 3 - Referee : SULYOK Bálint PTE-PEAC
Poule No 3 | V/M | Indicator | HS | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FAZIO-ZALÁNYI Zoltán | KULCSI FEKETE ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA | 2 | 3 | 3 | V |
2 | 0.200 | -5 | 15 | |||
KOVÁCS Alex Ilián | CISZTERCI REND NAGY LAJOS GIMNÁZIUMA ÉS KOLLÉGIUMA | V4 |
2 | 3 | V |
2 | 0.400 | -2 | 16 | |||
CSUTA András | KODOLÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM ÉS SZAKGIMNÁZIUM | V |
V |
V |
V |
V |
1.000 | 13 | 25 | |||
SZABÓ Jónás | PANNONHALMI BENCÉS GIMNÁZIUM ÉS SZAKKOLLÉGIUM | V |
V |
4 | V |
3 | 0.600 | 3 | 22 | |||
WINKLER Zoltán Bendegúz | PÉCSI SZC RADNÓTI MIKLÓS KÖZGAZDASÁGI SZAKGIMNÁZIUMA | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0.000 | -19 | 6 | |||
JÁRAI Jeromos | PERINTPARTI SZÓ-FOGADÓ SZOMBATHELYI WALDORF ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA | V |
V4 |
3 | V |
V |
0.800 | 10 | 22 |
Poule No 4 - 11:30 - Piste 4 - Referee : BONDRA Roland PTE-PEAC
Poule No 4 | V/M | Indicator | HS | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SIKER Mihály Róbert | PÉCSI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM GIMNÁZIUMA, SZAKGIMNÁZIUMA, ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA, ÓVODÁJA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLÁJA | 2 | 3 | V |
2 | 4 | 0.200 | -8 | 16 | |||
PELLE Dániel Szilveszter | CISZTERCI REND NAGY LAJOS GIMNÁZIUMA ÉS KOLLÉGIUMA | V |
1 | V4 |
2 | 2 | 0.400 | -6 | 14 | |||
BENKOVITS Marcell | KAZINCZY FERENC GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM | V |
V |
1 | 1 | 1 | 0.400 | -6 | 13 | |||
HERCZEG Martin Bence | TATABÁNYAI SZC BÁNKI DONÁT-PÉCH ANTAL SZAKGIMNÁZIUMA ÉS SZAKKÖZÉPISKOLÁJA | 4 | 3 | V |
V |
V |
0.600 | 9 | 22 | |||
JANKY Bendegúz | KODOLÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM ÉS SZAKGIMNÁZIUM | V |
V |
V |
1 | V |
0.800 | 7 | 21 | |||
SZÉLIG Péter Áron | SZENT MÓR KATOLIKUS ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM | V |
V |
V |
2 | 4 | 0.600 | 4 | 21 |
Document engarde-service - 2020.02.02. 13:12:24
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently