Csoport szám 1 - 10:00 - Pást 1 - Versenybíró : PÁL Rea OSC
Csoport szám 1 | GY/M | AT-KT | AT | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TÁRKÁNYI Zsombor | ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA | 1 | 2 | V |
4 | 1 | V |
0.333 | -8 | 18 | |||
JANKY Bendegúz | SZVSZSE | V |
V |
V |
V |
1 | V |
0.833 | 15 | 26 | |||
KOVÁCS Dominik | NKESE | V |
1 | V |
4 | V |
4 | 0.500 | 1 | 24 | |||
SZAKMÁRY Sándor | VERESEGYHÁZ | 4 | 1 | 3 | V |
V |
V |
0.500 | 0 | 23 | |||
VERES Máté | DANUBIUS RSC | V |
2 | V |
2 | 1 | V |
0.500 | -5 | 20 | |||
VÖLCSEI György | MTK | V |
V |
3 | 3 | V |
1 | 0.500 | 4 | 22 | |||
KLIS Krisztián | BHSE | 2 | 1 | V |
3 | 2 | V |
0.333 | -7 | 18 |
Csoport szám 2 - 10:00 - Pást 2 - Versenybíró : KÁLÓZI Anna VERESEGYHÁZ
Csoport szám 2 | GY/M | AT-KT | AT | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NAGY Nándor | VERESEGYHÁZ | V |
V |
V |
3 | V |
V |
0.833 | 14 | 28 | |||
PÁSZTOR Attila | DVE | 1 | V |
V4 |
V |
V |
V |
0.833 | 4 | 25 | |||
LIPTAY Ádám | BHSE | 2 | 4 | V |
V |
V |
V |
0.667 | 4 | 26 | |||
HORVÁTH Merse | MTK | 2 | 3 | 1 | V |
4 | 3 | 0.167 | -9 | 18 | |||
NAGY Balázs | DANUBIUS RSC | V |
1 | 4 | 3 | V |
V |
0.500 | -3 | 23 | |||
CSUTA András | SZVSZSE | 1 | 4 | 3 | V |
4 | V |
0.333 | -5 | 22 | |||
KALICZA Mihály | VASAS | 3 | 4 | 4 | V |
4 | 3 | 0.167 | -5 | 23 |
Csoport szám 3 - 10:00 - Pást 3 - Versenybíró : SZŐKE Napsugár BHSE
Csoport szám 3 | GY/M | AT-KT | AT | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KARDOS Bence | MTK | X | 4 | V |
V |
V |
V |
0.800 | 7 | 24 | |||
GELB Viktor Tamás | VERESEGYHÁZ | A | A | A | A | A | A | DNF | |||||
HESZ Krisztián | PTE-PEAC | V |
X | V |
3 | V4 |
V |
0.800 | 3 | 22 | |||
BERHENCZ Ákos | OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA | 1 | X | 3 | 1 | 2 | 1 | 0.000 | -17 | 8 | |||
BRANDT Imre | SZVSZSE | 3 | X | V |
V |
V |
3 | 0.600 | 6 | 21 | |||
FAZIO-ZALÁNYI Zoltán | DANUBIUS RSC | 4 | X | 3 | V |
1 | 0 | 0.200 | -8 | 13 | |||
GYALOG Zoltán | SZURKA-PISZKA VÍVÓ SE | 4 | X | 4 | V |
V |
V |
0.600 | 9 | 23 |
Csoport szám 4 - 10:00 - Pást 4 - Versenybíró : SAMU Laura VERESEGYHÁZ
Csoport szám 4 | GY/M | AT-KT | AT | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ILLÉS Henrik János | BELVÁROSI VÍVÓ SE | V |
V |
V |
4 | 2 | 1 | 0.500 | 3 | 22 | |||
SASVÁRI Bálint | VERESEGYHÁZ | 1 | V |
V |
V |
1 | 2 | 0.500 | -6 | 19 | |||
KOLB Tamás | MTK | 2 | 3 | V |
V |
3 | 2 | 0.333 | -5 | 20 | |||
SÓS Levente | CSOMORKÁNY | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0.000 | -17 | 13 | |||
PLAZZERIANO Gábor | PTE-PEAC | V |
3 | 1 | V |
V |
4 | 0.500 | 1 | 23 | |||
GYÖRGY Attila | DANUBIUS RSC | V |
V |
V |
V |
2 | V |
0.833 | 12 | 27 | |||
KUN Péter | HIPERAKTÍV | V |
V |
V |
V |
V |
4 | 0.833 | 12 | 29 |
Csoport szám 5 - 10:00 - Pást 5 - Versenybíró : SZAKMÁRY Janka VERESEGYHÁZ
Csoport szám 5 | GY/M | AT-KT | AT | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SZAJKOVITS Ádám | VERESEGYHÁZ | 1 | 1 | 0 | V |
0 | 2 | 0.167 | -17 | 9 | |||
HARANGOZÓ Bence | ALBA VOLÁN SC | V |
V |
4 | V |
4 | V |
0.667 | 12 | 28 | |||
FARKAS Péter | OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA | V |
4 | V |
V |
V |
V |
0.833 | 18 | 29 | |||
PARTICS Péter | DANUBIUS RSC | V |
V |
1 | V |
3 | V |
0.667 | 5 | 24 | |||
DR. KESZTHELYI László | BELVÁROSI VÍVÓ SE | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0.000 | -23 | 7 | |||
SZODORAY-PARÁDI Hunor | DEBRECENI SPORTCENTRUM | V |
V |
0 | V |
V |
3 | 0.667 | 5 | 23 | |||
SZALAI Zalán | MTK | V |
0 | 3 | 4 | V |
V |
0.500 | 0 | 22 |
Csoport szám 6 - 10:00 - Pást 6 - Versenybíró : BÖRCSÖK Koppány OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA
Csoport szám 6 | GY/M | AT-KT | AT | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RAB Attila | PTE-PEAC | 3 | V4 |
V |
V |
V |
V |
0.833 | 20 | 27 | |||
ÁDÁM Konrád | KRVSE | V4 |
V |
V |
V |
V |
V |
1.000 | 12 | 29 | |||
NEUSPILLER Dávid | VERESEGYHÁZ | 0 | 3 | V |
V |
4 | V |
0.500 | -1 | 22 | |||
VERES István | OSC | 0 | 2 | 4 | V |
3 | 2 | 0.167 | -12 | 16 | |||
SÓS Csaba | CSOMORKÁNY | 1 | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0.000 | -17 | 13 | |||
NÁDI Zsombor | SZVSZSE | 1 | 3 | V |
V |
V |
V |
0.667 | 4 | 24 | |||
CSAPÓ Balázs Péter | MTK | 1 | 3 | 1 | V |
V |
2 | 0.333 | -6 | 17 |
Csoport szám 7 - 10:00 - Pást 7 - Versenybíró : RADICS Zsuzsa OSC
Csoport szám 7 | GY/M | AT-KT | AT | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LÁNG Márton | VERESEGYHÁZ | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0.000 | -23 | 7 | |||
KORMOS Levente | DEBRECENI SPORTCENTRUM | V |
2 | 3 | 4 | V |
V |
0.500 | 0 | 24 | |||
SERRA Solt | BÉKESSY DEBRECEN | V |
V |
V |
V |
V |
V |
1.000 | 21 | 30 | |||
SINKA Gáspár | VERESEGYHÁZ | V |
V |
2 | V |
2 | V |
0.667 | 6 | 24 | |||
KOSKA-G Bendegúz | MTK | V |
V |
2 | 2 | 3 | V |
0.500 | 0 | 22 | |||
TÓTH Andor | DANUBIUS RSC | V |
4 | 3 | V |
V |
4 | 0.500 | 5 | 26 | |||
NÁDI Norbert | SZVSZSE | V |
4 | 0 | 2 | 3 | V |
0.333 | -9 | 19 |
Csoport szám 8 - 10:00 - Pást 8 - Versenybíró : SOMODY Soma OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA
Csoport szám 8 | GY/M | AT-KT | AT | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HOFFMANN Dávid | VERESEGYHÁZ | V |
V |
4 | 3 | 0 | 3 | 0.333 | -4 | 20 | |||
BÁRÁNY Péter András | ALBA VOLÁN SC | 2 | 4 | 4 | V |
1 | V |
0.333 | -6 | 21 | |||
KARÁCSONY Ábel | DANUBIUS RSC | 2 | V |
V |
1 | 1 | V |
0.500 | -5 | 19 | |||
FEHÉR Zsombor | VERESEGYHÁZ | V |
V |
1 | 2 | 2 | 2 | 0.333 | -11 | 17 | |||
KUN Benjamin | SZVSZSE | V |
3 | V |
V |
1 | V |
0.667 | 5 | 24 | |||
KOVÁCS Gergely | ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA | V |
V |
V |
V |
V |
V |
1.000 | 22 | 30 | |||
HAJTMAN Olaf | SZURKA-PISZKA VÍVÓ SE | V |
4 | 4 | V |
3 | 3 | 0.333 | -1 | 24 |
Document engarde-service - 2020. 10. 24. 13:05:41
This document is automatically refreshed, manuálisan gyakrabban frissíthető