Tableau of 16 | Tableau of 8 | Semi-finals | Final | |||
1 | REDLICH Fenja Apsarah | GLOSTRUP FK | ||||
12:25 Piste 12 Referee: PELLETTA Francesco FFF STOCKHOLM | REDLICH Fenja Apsarah | |||||
16 | LINDHARDT Olivia | HELLERUP FK | 15/8 | |||
13:35 Piste 13 Referee: BJARTMAR Otto MF19 MALMÖ | REDLICH Fenja Apsarah | |||||
9 | CARLSSON Emma | KFK KALMAR | 15/7 | |||
12:40 Piste 12 Referee: PELLETTA Francesco FFF STOCKHOLM | RAHBEK OLSEN Ida | |||||
8 | RAHBEK OLSEN Ida | TAASTRUP FK | 15/10 | |||
13:50 Piste 3 Referee: ZANDER Anders MF19 MALMÖ | ULLTJÄRN Louise | |||||
5 | ULLTJÄRN Louise | FFF STOCKHOLM | 15/14 | |||
12:25 Piste 13 Referee: LERNESJÖ Ulf MFFG MALMÖ | ULLTJÄRN Louise | |||||
12 | ELMFELDT ÖHRSKOG Elsa | LÖFK LIDINGÖ | 15/10 | |||
13:35 Piste 14 Referee: LERNESJÖ Ulf MFFG MALMÖ | ULLTJÄRN Louise | |||||
13 | FRODLER Anna | FFF STOCKHOLM | 15/6 | |||
12:40 Piste 13 Referee: LERNESJÖ Ulf MFFG MALMÖ | BROLIN Moa | |||||
4 | BROLIN Moa | FFF STOCKHOLM | 15/13 | |||
ULLTJÄRN Louise | ||||||
3 | OLSSON Liv | WFF ÖREBRO | 15/10 | |||
12:25 Piste 14 Referee: ZANDER Anders MF19 MALMÖ | OLSSON Liv | |||||
14 | VESTIN Matilda | FFF STOCKHOLM | 15/10 | |||
13:35 Piste 15 Referee: SÖNNERGREN Simon MF19 MALMÖ | OLSSON Liv | |||||
11 | HANSEN Ida Marie | TAASTRUP FK | 15/8 | |||
12:40 Piste 14 Referee: ZANDER Anders MF19 MALMÖ | HARDING Alma | |||||
6 | HARDING Alma | AFIL LUND | 15/10 | |||
13:50 Piste 4 Referee: LERNESJÖ Ulf MFFG MALMÖ | WESTMAN Elda | |||||
7 | AXHED Isabelle | KFK KALMAR | 15/8 | |||
12:25 Piste 15 Referee: BÆKMAND Nicky HELLERUP FK | AXHED Isabelle | |||||
10 | VINQVIST Lova | MF19 MALMÖ | 15/6 | |||
13:35 Piste 18 Referee: PELLETTA Francesco FFF STOCKHOLM | WESTMAN Elda | |||||
15 | ELDH Felicia | MF19 MALMÖ | 15/14 | |||
12:40 Piste 15 Referee: BÆKMAND Nicky HELLERUP FK | WESTMAN Elda | |||||
2 | WESTMAN Elda | MF19 MALMÖ | 15/1 |
Document engarde-service - 2023-04-29 14:40:34
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently