Coupe du Monde

  -  Engarde Smart

      Tableau of 256

    Tableau of 256
   1   ZHANG Daniel   USA      
          ZHANG Daniel 
256                                
 
   129   BENYUS Attila   HUN 
  Referee: LEROUGE Frederic FRA        BENYUS Attila 
128   ARIZA Isaac   PER  15/13
 
   65   LONSDALE William   GBR     
          LONSDALE William 
192            
 
   193            
          BONATO Jacopo 
64   BONATO Jacopo   ITA     
 
   33   LUTAR Lucas   PER     
          LUTAR Lucas 
224            
 
   161            
          GYORGY Bendeguz 
96   GYORGY Bendeguz   SVK     
 
   97   SKORKA Csongor   HUN     
          SKORKA Csongor 
160            
 
   225            
          CHAGNON Eliot 
32   CHAGNON Eliot   FRA     
 
   17   LOUIE Bryce   USA     
          LOUIE Bryce 
240            
 
   145            
          MARCOS PERAL Alvaro 
112   MARCOS PERAL Alvaro   ESP     
 
   81   SPAMPINATO Francesco   ITA     
          SPAMPINATO Francesco 
176            
 
   209            
          LAZARENKO Ievgen 
48   LAZARENKO Ievgen   UKR     
 
   49   JOEMRATI Ashwan   NED     
          JOEMRATI Ashwan 
208            
 
   177            
          ELIAZ Adam 
80   ELIAZ Adam   ISR     
 
   113   LESKOVAC Janko   CRO     
          LESKOVAC Janko 
144            
 
   241            
          LEUNG Chin Yu 
16   LEUNG Chin Yu   HKG     
 
   9   RHYS POLLITT Rafael   GBR     
          RHYS POLLITT Rafael 
248            
 
   137   LASIC Vigo   CRO 
  Referee: BENCZE Attila HUN        PLASZCZEWSKI Mikolaj 
120   PLASZCZEWSKI Mikolaj   POL  15/11
 
   73   GEUDVERT Oscar   BEL     
          GEUDVERT Oscar 
184            
 
   201            
          NIJS Mathieu 
56   NIJS Mathieu   BEL     
 
   41   CHENG Tit Nam   HKG     
          CHENG Tit Nam 
216            
 
   169            
          FERNANDEZ HERNANDEZ Alan 
88   FERNANDEZ HERNANDEZ Alan   ESP     
 
   105   GARCIA MUR Adria   ESP     
          GARCIA MUR Adria 
152            
 
   233            
          JAKUBOWSKI Adam 
24   JAKUBOWSKI Adam   POL     
 
   25   RIEGER Laurenz   GER     
          RIEGER Laurenz 
232            
 
   153            
          CHOY Lucas Brendan 
104   CHOY Lucas Brendan   HKG     
 
   89   HORVATH Kean   HUN     
          HORVATH Kean 
168            
 
   217            
          KASI Sanjay 
40   KASI Sanjay   USA     
 
   57   GLASSON Joseph   AUS     
          GLASSON Joseph 
200            
 
   185            
          LEMBERGER Eitan 
72   LEMBERGER Eitan   ISR     
 
   121   HORN NIELSEN Christopher   DEN 
  Referee: KREISS Peter HUN        HORN NIELSEN Christopher 
136   ALKAABI Khalifa   UAE  15/4
 
   249            
          FAZEKAS Arpad 
 FAZEKAS Arpad   SVK     
 
   5   GRIFFIN John   USA     
          GRIFFIN John 
252            
 
   133   DURAND Marc   FRA 
  Referee: PASCUAL Alberto ESP        DURAND Marc 
124   ALJAABI Shahab   UAE  15/14
 
   69   NAWAR Suhayl   NED     
          NAWAR Suhayl 
188            
 
   197            
          KASKOW Piotr 
60   KASKOW Piotr   POL     
 
   37   BAUDCHON Florent   FRA     
          BAUDCHON Florent 
220            
 
   165            
          PRADEL Louis 
92   PRADEL Louis   FRA     
 
   101   CEDERGREN Axel   SWE     
          CEDERGREN Axel 
156            
 
   229            
          GROETEKE Sebastiano 
28   GROETEKE Sebastiano   GER     
 
   21   FRANZONI Giuseppe   ITA     
          FRANZONI Giuseppe 
236            
 
   149            
          CORBERAND Amaury 
108   CORBERAND Amaury   FRA     
 
   85   STRANGE Oliver   GBR     
          STRANGE Oliver 
172            
 
   213            
          DE BELVAL Jean-Baptiste 
44   DE BELVAL Jean-Baptiste   FRA     
 
   53   COOK Jaimie   GBR     
          COOK Jaimie 
204            
 
   181            
          RAIMONDI Mattia 
76   RAIMONDI Mattia   ITA     
 
   117   LIEBSCHER David   GER 
  Referee: IANNUZZI Yanina ARG        MION Lorenzo 
140   MION Lorenzo   BRA  15/9
 
   245            
          MARTINI Tommaso 
12   MARTINI Tommaso   ITA     
 
   13   SZEMES Gergo   HUN     
          SZEMES Gergo 
244            
 
   141            
          GINDA Piotr 
116   GINDA Piotr   POL     
 
   77   DIESTELKAMP Niklas   GER     
          DIESTELKAMP Niklas 
180            
 
   205            
          ROKHKIND Eitan 
52   ROKHKIND Eitan   ISR     
 
   45   MIHALYI Andor Istvan   HUN     
          MIHALYI Andor Istvan 
212            
 
   173            
          STENBECK-SCHIAVO Dario 
84   STENBECK-SCHIAVO Dario   GBR     
 
   109   DAHAN Yali Eliyahu   ISR     
          DAHAN Yali Eliyahu 
148            
 
   237            
          UNIYAL Nils 
20   UNIYAL Nils   SWE     
 
   29   XIAO Enoch   USA     
          XIAO Enoch 
228            
 
   157            
          HUSSEIN Khaled Aref 
100   HUSSEIN Khaled Aref   QAT     
 
   93   LANCARIC Branislav   SVK     
          LANCARIC Branislav 
164            
 
   221            
          NDIAYE Edriss 
36   NDIAYE Edriss   USA     
 
   61   KELLY William   USA     
          KELLY William 
196            
 
   189            
          BAGDANY Albert 
68   BAGDANY Albert   HUN     
 
   125   KROCKEL Emil   SWE 
  Referee: AVALLONE Carlo Maria ITA        KROCKEL Emil 
132   KNOEPFFLER LOACIALES Alexander Mathias   NCA  15/4
 
   253            
          CHEN James 
 CHEN James   USA     
 
   3   EMMER Chase   USA     
          EMMER Chase 
254            
 
   131   THORBEK Julius Manz   DEN 
  Referee: HEIRICH Marc GER        THORBEK Julius Manz 
126   MENEZES Duarte   POR  15/8
 
   67   DIAZ HIGUERAS Luis   ESP     
          DIAZ HIGUERAS Luis 
190            
 
   195            
          LINDNER Ruben 
62   LINDNER Ruben   GER     
 
   35   FAUL Paul Luca   GER     
          FAUL Paul Luca 
222            
 
   163            
          DOERFER Laurenz 
94   DOERFER Laurenz   GER     
 
   99   DIAZ ESCALONA Mario   ESP     
          DIAZ ESCALONA Mario 
158            
 
   227            
          ISOLANI Gregorio 
30   ISOLANI Gregorio   ITA     
 
   19   SOSNOV David   GBR     
          SOSNOV David 
238            
 
   147            
          BUDAHAZY Ambrus 
110   BUDAHAZY Ambrus   HUN     
 
   83   PIOSIK Dawid   POL     
          PIOSIK Dawid 
174            
 
   211            
          SPOLJAR Borna 
46   SPOLJAR Borna   CRO     
 
   51   BRAVO Sahel   ESP     
          BRAVO Sahel 
206            
 
   179            
          DONAGHUE Joe 
78   DONAGHUE Joe   GBR     
 
   115   SEMBACH Philipp   GER     
          SEMBACH Philipp 
142            
 
   243            
          YU Eric 
14   YU Eric   USA     
 
   11   CHEN Ziyuan   CHN     
          CHEN Ziyuan 
246            
 
   139   BENYUS Andras   HUN 
  Referee: HAZELWOOD Daniel GBR        BROBERG Marcus 
118   BROBERG Marcus   SWE  15/5
 
   75   PENMAN Callum   GBR     
          PENMAN Callum 
182            
 
   203            
          COLON LOPEZ Cesar 
54   COLON LOPEZ Cesar   PUR     
 
   43   LOMBARDI Giulio   ITA     
          LOMBARDI Giulio 
214            
 
   171            
          LIM Li Leo 
86   LIM Li Leo   SGP     
 
   107   PROSSOR Woser   GBR     
          PROSSOR Woser 
150            
 
   235            
          WILLIAMS David 
22   WILLIAMS David   GBR     
 
   27   MORINI Matteo   ITA     
          MORINI Matteo 
230            
 
   155            
          MALYNOVSKYI Mykyta 
102   MALYNOVSKYI Mykyta   UKR     
 
   91   JARVIE Lachlan   GBR     
          JARVIE Lachlan 
166            
 
   219            
          CRIST Numa 
38   CRIST Numa   FRA     
 
   59   PACHOLCZYK Szymon   POL     
          PACHOLCZYK Szymon 
198            
 
   187            
          ZABALA Juan 
70   ZABALA Juan   ESP     
 
   123   ZSIGMOND Daniel   HUN 
  Referee: FUNARO Leonardo ITA        ZSIGMOND Daniel 
134   PUIG TRINIDAD Lluc   ESP  15/4
 
   251            
          LI Brandon 
 LI Brandon   USA     
 
   7   DI VEROLI Damiano   ITA     
          DI VEROLI Damiano 
250            
 
   135   NAVARRO OLIVERA Gaston Ariel   ESP 
  Referee: LORENZ Benoit FRA        WALET Koen 
122   WALET Koen   NED  15/6
 
   71   HELMY-COCOYNACQ Adrien   FRA     
          HELMY-COCOYNACQ Adrien 
186            
 
   199            
          TABAJDI Zsombor 
58   TABAJDI Zsombor   HUN     
 
   39   BALINT Almos   HUN     
          BALINT Almos 
218            
 
   167            
          PERESSINI TORREGROSA Esteban 
90   PERESSINI TORREGROSA Esteban   ESP     
 
   103   PROSOLI Lovro   CRO     
          PROSOLI Lovro 
154            
 
   231            
          KARLSEN Jonas Benjamin 
26   KARLSEN Jonas Benjamin   DEN     
 
   23   DE BELVAL Paul Antoine   FRA     
          DE BELVAL Paul Antoine 
234            
 
   151            
          BODNAR Myhailo 
106   BODNAR Myhailo   UKR     
 
   87   PIRK Akos   SVK     
          PIRK Akos 
170            
 
   215            
          SARMANY Zoltan 
42   SARMANY Zoltan   SVK     
 
   55   SUSDORF Guillaume   FRA     
          SUSDORF Guillaume 
202            
 
   183            
          GROSS Roy 
74   GROSS Roy   ISR     
 
   119   KORZHOVOI Maksym   UKR 
  Referee: MILONE Dominika POL        KORZHOVOI Maksym 
138   HAVIV Liam   ISR  15/11
 
   247            
          KAPPUS Bastian 
10   KAPPUS Bastian   GER     
 
   15   LIAO Jun Heng   USA     
          LIAO Jun Heng 
242            
 
   143            
          KOKOROVETS Oleh 
114   KOKOROVETS Oleh   UKR     
 
   79   FABINGER Nils Alexander   GER     
          FABINGER Nils Alexander 
178            
 
   207            
          FINSTERBUSH Ori 
50   FINSTERBUSH Ori   ISR     
 
   47   KWIATKOWSKI Mateusz   POL     
          KWIATKOWSKI Mateusz 
210            
 
   175            
          LIM Julian 
82   LIM Julian   AUS     
 
   111   ZANARDO Andrea   ITA     
          ZANARDO Andrea 
146            
 
   239            
          PODRALSKI Adam 
18   PODRALSKI Adam   POL     
 
   31   IACOMONI Matteo   ITA     
          IACOMONI Matteo 
226            
 
   159            
          LISOVYI Bohdan 
98   LISOVYI Bohdan   UKR     
 
   95   HEGGE Maurus   GER     
          HEGGE Maurus 
162            
 
   223            
          MORAIS Paulo 
34   MORAIS Paulo   BRA     
 
   63   BESNAULT Jean-Charles   FRA     
          BESNAULT Jean-Charles 
194            
 
   191            
          ANANE Anas 
66   ANANE Anas   FRA     
 
   127   RAMIREZ LARENA Alejandro   ESP 
  Referee: DUCARME Florence FRA        RAMIREZ LARENA Alejandro 
130   DE CRISTOFARO Mattia   ITA  15/9
 
   255            
          CERQUETTI Dante Leonel 
 CERQUETTI Dante Leonel   ARG     

 
Document engarde-service - 19/02/2022 19:53:08
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently