Kadet Férfi Párbajtőr Magyar Kupa
Budapest, 2020.09.26.

  -  Engarde Smart

Overall ranking

 Rank   Name   First name   Club 
 1   SOMODY   Soma    MTK  
 2   HIRTLING   Márton    BHSE  
 3   MÉRŐ   Leon    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 3   SZILÁRD   Zsigmond    BHSE  
 5   NÉMETH   Zétény    BALATON VÍVÓKLUB  
 6   LENKEFI   Soma Boldizsár    AVA  
 7   KARÁCSONY   Ábel    DANUBIUS RSC  
 8   HAZAI   Tamás    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 9   BÖRCSÖK   Koppány    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 9   KERESZTES   Ádám    OMS-TATA  
 11   PAULIK   Tamás    KONDOROSI VÍVÓ SE  
 12   JANKY   Bendegúz    SZVSZSE  
 13   KOVÁCS   Benedek    BHSE  
 14   KALÓ   Ádám    BALATON VÍVÓKLUB  
 15   KOLESZÁR   Domonkos    DVE  
 16   DUNAY   Máté    MTK  
 17   CSEKE   Balázs    DVE  
 18   FERENCZ   Bence    DVE  
 19   HUTÁS   Barna    BVSC  
 20   BARTKÓ   Zalán    MTK  
 21   KAPORNAI   Zsigmond István    VASAS  
 22   XUE   Fu    BVSC  
 23   GÖMÖRI   Levente    BVSC  
 24   FAZIO-ZALÁNYI   Zoltán    DANUBIUS RSC  
 25   SIMONYAI   Olivér    BALATON VÍVÓKLUB  
 25   SZÜCS SZUPER   Milán    BHSE  
 27   TÓTH   Marcell    AVA  
 28   BALLA   Botond    SZENT LÁSZLÓ  
 29   KERÉNYI   Gábor Manó    SZOMBATHELY  
 30   BICSÉRDI   Csongor    TAPOLCA VÍVÓKLUB  
 31   KOHAJDA   László    KRVSE  
 32   KOVÁCS   Máté    BHSE  
 33   BALÁZS   Bence    VERESEGYHÁZ  
 34   KIRÁLY   Mátyás    BALATON VÍVÓKLUB  
 35   SOMODY   Bonca    MTK  
 36   SINKA   Gáspár    VERESEGYHÁZ  
 37   CSIZMAZIA-DARAB   István    VASAS  
 38   MOLNÁR   Lehel    TÖREKVÉS SE  
 39   HANGYÁSI   Ádám    VASAS  
 40   PATAKY   Ádám    DVE  
 41   DEBRECZENI   Ákos    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 42   PLUHÁR   László    BHSE  
 43   MARTON   Dávid    BHSE  
 44   KÁNVÁSI   Emil    BVSC  
 45   HORVÁTH   Levente Zétény    OMS-TATA  
 46   SZODORAY-PARÁDI   Hunor    DEBRECENI SPORTCENTRUM  
 47   REGŐNYEI   Máté    DANUBIUS RSC  
 48   PÁCZAI   Dávid    MTK  
 49   NÁDI   Zsombor    SZVSZSE  
 50   BENE   Csongor Miklós    VASAS  
 51   ÖRSI   Benedek    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 52   ANGYAL   András    BHSE  
 53   WERMESER   Csongor György    VASAS  
 54   MAGYAR   Máté    BHSE  
 55   BAGYULA   László    VASAS  
 56   NEMES   Ábel    TÖREKVÉS SE  
 57   GYURA   Bálint    TÖREKVÉS SE  
 58   KRNÁCS   Tamás    AVA  
 59   VECZEL   Zsombor    BHSE  
 60   FARKAS   Bulcsú    PTE-PEAC  
 60   SZÜTS   Máté    BALATON VÍVÓKLUB  
 62   CSUTA   András    SZVSZSE  
 63   CSAPÓ   Balázs Péter    MTK  
 63   SIKER   Mihály Róbert    PTE-PEAC  
 65   CSOKNYAY   Bertalan    INTERFENCING DSC  
 66   NADERI   Ármin    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 67   PACSAY   Benjámin    MTK  
 68   KORONCAI   Sámuel    BHSE  
 68   SZABÓ   Benedek    SZVSZSE  
 70   KELLNER   Csongor    BAJAI VÍVÓ SE  
 71   HERCZEG   Martin Bence    OMS-TATA  
 72   TOMOJZER   Péter    BVSC  
 73   ZICHÓ   Barnabás    TÖREKVÉS SE  
 74   VIRÁG   Gellért    BAJAI VÍVÓ SE  
 75   BUDAHÁZY   Bernát    TÖREKVÉS SE  
 76   HUSTI   Botond    BAJAI VÍVÓ SE  
 77   NÁDHÁZY   Gergely    VASAS  
 78   SÜKETES   Miklós Csaba    TAPOLCA VÍVÓKLUB  
 79   BODOR   Előd    KRVSE  
 80   NAGY   Nándor    VERESEGYHÁZ  
 81   PINTÉR   Boldizsár    TÖREKVÉS SE  
 82   GULYÁS   Richard Leonardo    KSI  
 82   GÖMBÖS   Bálint    MTK  
 84   VARGA-LABÓCZKI   Vazul    VERESEGYHÁZ  
 85   SZALAI   Zalán    MTK  
 86   BÁN   Balázs    BAJAI VÍVÓ SE  
 87   CSÖKE   István    NKESE  
 88   JUHÁSZ   Ákos Endre    BAJAI VÍVÓ SE  
 89   SZAJKOVITS   Ádám    VERESEGYHÁZ  
 90   SZABÓ   Vilmos    VERESEGYHÁZ  
 91   KETLER- VÁRKONYI   Róbert    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA  
 92   BONDOR   Márk    TSC  
 93   PAPP   Zsombor    ANGELS  
 93   SCHMIDT   Domonkos    ANGELS  
 95   VIKTÓRI-FARKAS   Ádám    TSC  

 
Document engarde-service - 2020. 09. 26. 18:11:57
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently