Kadet Férfi Párbajtőr Magyar Kupa
Budapest, 2020.09.26.

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   CSEKE   Balázs    DVE    1.000   22   30   qualifier 
 2   BÖRCSÖK   Koppány    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    1.000   20   30   qualifier 
 2   KERESZTES   Ádám    OMS-TATA    1.000   20   30   qualifier 
 4   PAULIK   Tamás    KONDOROSI VÍVÓ SE    1.000   18   30   qualifier 
 5   BALÁZS   Bence    VERESEGYHÁZ    1.000   17   25   qualifier 
 6   SOMODY   Soma    MTK    1.000   15   30   qualifier 
 7   KIRÁLY   Mátyás    BALATON VÍVÓKLUB    1.000   12   30   qualifier 
 8   SZILÁRD   Zsigmond    BHSE    1.000   11   30   qualifier 
 9   FERENCZ   Bence    DVE    0.833   15   28   qualifier 
 10   JANKY   Bendegúz    SZVSZSE    0.833   11   25   qualifier 
 11   SOMODY   Bonca    MTK    0.833   10   26   qualifier 
 12   NÉMETH   Zétény    BALATON VÍVÓKLUB    0.833   9   27   qualifier 
 13   HIRTLING   Márton    BHSE    0.833   8   28   qualifier 
 14   HUTÁS   Barna    BVSC    0.800   14   24   qualifier 
 15   MÉRŐ   Leon    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.800   12   24   qualifier 
 16   BARTKÓ   Zalán    MTK    0.800   9   23   qualifier 
 17   KOVÁCS   Benedek    BHSE    0.800   6   20   qualifier 
 18   SINKA   Gáspár    VERESEGYHÁZ    0.800   1   21   qualifier 
 19   CSIZMAZIA-DARAB   István    VASAS    0.667   13   27   qualifier 
 20   MOLNÁR   Lehel    TÖREKVÉS SE    0.667   11   28   qualifier 
 21   KAPORNAI   Zsigmond István    VASAS    0.667   10   27   qualifier 
 22   KALÓ   Ádám    BALATON VÍVÓKLUB    0.667   9   28   qualifier 
 23   HANGYÁSI   Ádám    VASAS    0.667   8   26   qualifier 
 24   KOLESZÁR   Domonkos    DVE    0.667   6   27   qualifier 
 25   XUE   Fu    BVSC    0.667   6   26   qualifier 
 26   PATAKY   Ádám    DVE    0.667   4   26   qualifier 
 27   GÖMÖRI   Levente    BVSC    0.667   4   23   qualifier 
 28   DEBRECZENI   Ákos    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.667   3   24   qualifier 
 29   FAZIO-ZALÁNYI   Zoltán    DANUBIUS RSC    0.667   2   27   qualifier 
 30   SIMONYAI   Olivér    BALATON VÍVÓKLUB    0.667   2   22   qualifier 
 30   SZÜCS SZUPER   Milán    BHSE    0.667   2   22   qualifier 
 32   LENKEFI   Soma Boldizsár    AVA    0.667   1   25   qualifier 
 33   PLUHÁR   László    BHSE    0.667   0   24   qualifier 
 34   MARTON   Dávid    BHSE    0.667   -3   23   qualifier 
 35   KÁNVÁSI   Emil    BVSC    0.600   3   22   qualifier 
 36   HORVÁTH   Levente Zétény    OMS-TATA    0.600   0   20   qualifier 
 37   TÓTH   Marcell    AVA    0.600   0   16   qualifier 
 38   SZODORAY-PARÁDI   Hunor    DEBRECENI SPORTCENTRUM    0.500   6   27   qualifier 
 39   KARÁCSONY   Ábel    DANUBIUS RSC    0.500   6   26   qualifier 
 40   REGŐNYEI   Máté    DANUBIUS RSC    0.500   5   23   qualifier 
 41   BALLA   Botond    SZENT LÁSZLÓ    0.500   3   26   qualifier 
 41   PÁCZAI   Dávid    MTK    0.500   3   26   qualifier 
 43   NÁDI   Zsombor    SZVSZSE    0.500   3   25   qualifier 
 44   BENE   Csongor Miklós    VASAS    0.500   3   24   qualifier 
 45   KERÉNYI   Gábor Manó    SZOMBATHELY    0.500   2   25   qualifier 
 46   HAZAI   Tamás    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.500   1   24   qualifier 
 47   BICSÉRDI   Csongor    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.500   1   22   qualifier 
 48   ÖRSI   Benedek    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.500   0   24   qualifier 
 49   ANGYAL   András    BHSE    0.500   -1   24   qualifier 
 50   WERMESER   Csongor György    VASAS    0.500   -1   21   qualifier 
 51   MAGYAR   Máté    BHSE    0.500   -2   24   qualifier 
 52   BAGYULA   László    VASAS    0.500   -2   22   qualifier 
 53   NEMES   Ábel    TÖREKVÉS SE    0.500   -2   21   qualifier 
 54   KOHAJDA   László    KRVSE    0.500   -2   19   qualifier 
 55   GYURA   Bálint    TÖREKVÉS SE    0.500   -3   19   qualifier 
 56   CSOKNYAY   Bertalan    INTERFENCING DSC    0.500   -6   19   qualifier 
 57   NADERI   Ármin    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.500   -7   19   qualifier 
 58   KOVÁCS   Máté    BHSE    0.400   2   18   qualifier 
 59   KRNÁCS   Tamás    AVA    0.400   0   16   qualifier 
 60   DUNAY   Máté    MTK    0.400   -1   19   qualifier 
 61   PACSAY   Benjámin    MTK    0.400   -6   14   qualifier 
 62   VECZEL   Zsombor    BHSE    0.333   -2   22   qualifier 
 63   FARKAS   Bulcsú    PTE-PEAC    0.333   -3   21   qualifier 
 63   SZÜTS   Máté    BALATON VÍVÓKLUB    0.333   -3   21   qualifier 
 65   KORONCAI   Sámuel    BHSE    0.333   -4   22   qualifier 
 65   SZABÓ   Benedek    SZVSZSE    0.333   -4   22   qualifier 
 67   KELLNER   Csongor    BAJAI VÍVÓ SE    0.333   -4   20   qualifier 
 68   CSUTA   András    SZVSZSE    0.333   -5   22   qualifier 
 69   HERCZEG   Martin Bence    OMS-TATA    0.333   -5   20   qualifier 
 70   TOMOJZER   Péter    BVSC    0.333   -6   22   qualifier 
 71   ZICHÓ   Barnabás    TÖREKVÉS SE    0.333   -6   19   qualifier 
 72   CSAPÓ   Balázs Péter    MTK    0.333   -8   19   qualifier 
 72   SIKER   Mihály Róbert    PTE-PEAC    0.333   -8   19   qualifier 
 72   VIRÁG   Gellért    BAJAI VÍVÓ SE    0.333   -8   19   qualifier 
 75   BUDAHÁZY   Bernát    TÖREKVÉS SE    0.333   -8   18   eliminated 
 76   HUSTI   Botond    BAJAI VÍVÓ SE    0.333   -9   18   eliminated 
 77   NÁDHÁZY   Gergely    VASAS    0.200   -6   17   eliminated 
 78   SÜKETES   Miklós Csaba    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.200   -9   15   eliminated 
 79   BODOR   Előd    KRVSE    0.200   -12   12   eliminated 
 80   NAGY   Nándor    VERESEGYHÁZ    0.167   -3   23   eliminated 
 81   PINTÉR   Boldizsár    TÖREKVÉS SE    0.167   -7   21   eliminated 
 82   GULYÁS   Richard Leonardo    KSI    0.167   -8   20   eliminated 
 82   GÖMBÖS   Bálint    MTK    0.167   -8   20   eliminated 
 84   VARGA-LABÓCZKI   Vazul    VERESEGYHÁZ    0.167   -9   20   eliminated 
 85   SZALAI   Zalán    MTK    0.167   -10   19   eliminated 
 86   BÁN   Balázs    BAJAI VÍVÓ SE    0.167   -11   18   eliminated 
 87   CSÖKE   István    NKESE    0.167   -11   16   eliminated 
 88   JUHÁSZ   Ákos Endre    BAJAI VÍVÓ SE    0.167   -15   13   eliminated 
 89   SZAJKOVITS   Ádám    VERESEGYHÁZ    0.167   -16   13   eliminated 
 90   SZABÓ   Vilmos    VERESEGYHÁZ    0.000   -14   11   eliminated 
 91   KETLER- VÁRKONYI   Róbert    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.000   -16   9   eliminated 
 92   BONDOR   Márk    TSC    0.000   -17   13   eliminated 
 93   PAPP   Zsombor    ANGELS    0.000   -18   12   eliminated 
 93   SCHMIDT   Domonkos    ANGELS    0.000   -18   12   eliminated 
 95   VIKTÓRI-FARKAS   Ádám    TSC    0.000   -22   8   eliminated 

 
Document engarde-service - 2020. 09. 26. 18:11:57
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently