Kadet Férfi Párbajtőr Magyar Kupa
Budapest, 2020.09.26.

  -  Engarde Smart

      Tableau of 128

    Tableau of 128     Tableau of 64   Tableau of 32
   1   CSEKE Balázs   DVE      
          CSEKE Balázs 
128                               
      Referee: HONTI-KISS Dominika BVSC   CSEKE Balázs 
   65   SZABÓ Benedek   SZVSZSE       15/7
  Referee: HONTI-KISS Dominika BVSC        SZÜTS Máté      
64   SZÜTS Máté   BALATON VÍVÓKLUB  15/10     
        Referee: GNÁM Tamara TSC   LENKEFI Soma Boldizsár 
   33   PLUHÁR László   BHSE           15/10
          PLUHÁR László      
96                
      Referee: HONTI-KISS Dominika BVSC   LENKEFI Soma Boldizsár 
   97            15/11
          LENKEFI Soma Boldizsár 
32   LENKEFI Soma Boldizsár   AVA     
 
   17   KOVÁCS Benedek   BHSE     
          KOVÁCS Benedek 
112           
      Referee: KUN Péter HIPER SE   KOVÁCS Benedek 
   81            15/10
          ÖRSI Benedek      
48   ÖRSI Benedek   OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA          
        Referee: SZANISZLÓ József    KOVÁCS Benedek 
   49   ANGYAL András   BHSE           15/12
          ANGYAL András      
80                
      Referee: KUN Péter HIPER SE   BARTKÓ Zalán 
   113            15/5
          BARTKÓ Zalán 
16   BARTKÓ Zalán   MTK     
 
   9   FERENCZ Bence   DVE     
          FERENCZ Bence 
120           
      Referee: DIERA Ferenc BHSE   FERENCZ Bence 
   73   SIKER Mihály Róbert   PTE-PEAC       15/8
  Referee: KUN Péter HIPER SE        SIKER Mihály Róbert      
56   CSOKNYAY Bertalan   INTERFENCING DSC  14/9     
        Referee: MARKOVICS György    KOLESZÁR Domonkos 
   41   PÁCZAI Dávid   MTK           15/8
          PÁCZAI Dávid      
88                
      Referee: DIERA Ferenc BHSE   KOLESZÁR Domonkos 
   105            15/12
          KOLESZÁR Domonkos 
24   KOLESZÁR Domonkos   DVE     
 
   25   XUE Fu   BVSC     
          XUE Fu 
104           
      Referee: MARKOVICS György    XUE Fu 
   89            15/8
          REGŐNYEI Máté      
40   REGŐNYEI Máté   DANUBIUS RSC          
        Referee: KUN Péter HIPER SE   SZILÁRD Zsigmond 
   57   NADERI Ármin   OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA         15/12
  Referee: DIERA Ferenc BHSE        CSAPÓ Balázs Péter      
72   CSAPÓ Balázs Péter   MTK  15/10     
      Referee: MARKOVICS György    SZILÁRD Zsigmond 
   121            15/10
          SZILÁRD Zsigmond 
 SZILÁRD Zsigmond   BHSE     
 
   5   BALÁZS Bence   VERESEGYHÁZ     
          BALÁZS Bence 
124           
      Referee: SEMERÉDY Alexandra VASAS   DUNAY Máté 
   69   HERCZEG Martin Bence   OMS-TATA       15/14
  Referee: MARKOVICS György         DUNAY Máté      
60   DUNAY Máté   MTK  15/3     
        Referee: PATÓCS Zsolt PTE-PEAC   DUNAY Máté 
   37   TÓTH Marcell   AVA           15/4
          TÓTH Marcell      
92                
      Referee: SEMERÉDY Alexandra VASAS   TÓTH Marcell 
   101            15/10
          DEBRECZENI Ákos 
28   DEBRECZENI Ákos   OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA     
 
   21   KAPORNAI Zsigmond István   VASAS     
          KAPORNAI Zsigmond István 
108           
      Referee: LASZTOVICZA Máté    KAPORNAI Zsigmond István 
   85            15/12
          BENE Csongor Miklós      
44   BENE Csongor Miklós   VASAS          
        Referee: SZAJKÓ Zalán SZOLNOKI SPORTISKOLA   NÉMETH Zétény 
   53   NEMES Ábel   TÖREKVÉS SE           15/4
          NEMES Ábel      
76                
      Referee: LASZTOVICZA Máté    NÉMETH Zétény 
   117            15/13
          NÉMETH Zétény 
12   NÉMETH Zétény   BALATON VÍVÓKLUB     
 
   13   HIRTLING Márton   BHSE     
          HIRTLING Márton 
116           
      Referee: PATÓCS Zsolt PTE-PEAC   HIRTLING Márton 
   77            15/7
          BAGYULA László      
52   BAGYULA László   VASAS          
        Referee: HONTI-KISS Dominika BVSC   HIRTLING Márton 
   45   KERÉNYI Gábor Manó   SZOMBATHELY           15/6
          KERÉNYI Gábor Manó      
84                
      Referee: PATÓCS Zsolt PTE-PEAC   KERÉNYI Gábor Manó 
   109            15/9
          MOLNÁR Lehel 
20   MOLNÁR Lehel   TÖREKVÉS SE     
 
   29   FAZIO-ZALÁNYI Zoltán   DANUBIUS RSC     
          FAZIO-ZALÁNYI Zoltán 
100           
      Referee: FARKAS-NÉMETH Zoltán VASAS   FAZIO-ZALÁNYI Zoltán 
   93            15/13
          HORVÁTH Levente Zétény      
36   HORVÁTH Levente Zétény   OMS-TATA          
        Referee: FRAIMAN Dániel OMS-TATA   PAULIK Tamás 
   61   PACSAY Benjámin   MTK         15/11
  Referee: SEMERÉDY Alexandra VASAS        CSUTA András      
68   CSUTA András   SZVSZSE  15/6     
      Referee: FARKAS-NÉMETH Zoltán VASAS   PAULIK Tamás 
   125            15/4
          PAULIK Tamás 
 PAULIK Tamás   KONDOROSI VÍVÓ SE     
 
   3   BÖRCSÖK Koppány   OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA     
          BÖRCSÖK Koppány 
126           
      Referee: BUTA Levente VASAS   BÖRCSÖK Koppány 
   67   KELLNER Csongor   BAJAI VÍVÓ SE       15/5
  Referee: LASZTOVICZA Máté         VECZEL Zsombor      
62   VECZEL Zsombor   BHSE  15/11     
        Referee: BALOGH Boldizsár    BÖRCSÖK Koppány 
   35   KÁNVÁSI Emil   BVSC           15/14
          KÁNVÁSI Emil      
94                
      Referee: BUTA Levente VASAS   SIMONYAI Olivér 
   99            15/6
          SIMONYAI Olivér 
30   SIMONYAI Olivér   BALATON VÍVÓKLUB     
 
   19   CSIZMAZIA-DARAB István   VASAS     
          CSIZMAZIA-DARAB István 
110           
      Referee: FRAIMAN Dániel OMS-TATA   HAZAI Tamás 
   83            15/12
          HAZAI Tamás      
46   HAZAI Tamás   OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA          
        Referee: SZOMBATHELYI Tamás    HAZAI Tamás 
   51   MAGYAR Máté   BHSE           15/12
          MAGYAR Máté      
78                
      Referee: FRAIMAN Dániel OMS-TATA   HUTÁS Barna 
   115            15/14
          HUTÁS Barna 
14   HUTÁS Barna   BVSC     
 
   11   SOMODY Bonca   MTK     
          SOMODY Bonca 
118           
      Referee: GNÁM Tamara TSC   KOHAJDA László 
   75            15/8
          KOHAJDA László      
54   KOHAJDA László   KRVSE          
        Referee: LASZTOVICZA Máté    KALÓ Ádám 
   43   NÁDI Zsombor   SZVSZSE           15/10
          NÁDI Zsombor      
86                
      Referee: GNÁM Tamara TSC   KALÓ Ádám 
   107            15/10
          KALÓ Ádám 
22   KALÓ Ádám   BALATON VÍVÓKLUB     
 
   27   GÖMÖRI Levente   BVSC     
          GÖMÖRI Levente 
102           
      Referee: SZOMBATHELYI Tamás    GÖMÖRI Levente 
   91            15/5
          SZODORAY-PARÁDI Hunor      
38   SZODORAY-PARÁDI Hunor   DEBRECENI SPORTCENTRUM          
        Referee: DIERA Ferenc BHSE   SOMODY Soma 
   59   KRNÁCS Tamás   AVA         15/10
  Referee: PATÓCS Zsolt PTE-PEAC        KRNÁCS Tamás      
70   TOMOJZER Péter   BVSC  15/2     
      Referee: SZOMBATHELYI Tamás    SOMODY Soma 
   123            15/4
          SOMODY Soma 
 SOMODY Soma   MTK     
 
   7   KIRÁLY Mátyás   BALATON VÍVÓKLUB     
          KIRÁLY Mátyás 
122           
      Referee: SZANISZLÓ József    KOVÁCS Máté 
   71   ZICHÓ Barnabás   TÖREKVÉS SE       15/14
  Referee: FARKAS-NÉMETH Zoltán VASAS        KOVÁCS Máté      
58   KOVÁCS Máté   BHSE  15/5     
        Referee: FARKAS-NÉMETH Zoltán VASAS   KARÁCSONY Ábel 
   39   KARÁCSONY Ábel   DANUBIUS RSC           15/8
          KARÁCSONY Ábel      
90                
      Referee: SZANISZLÓ József    KARÁCSONY Ábel 
   103            15/9
          PATAKY Ádám 
26   PATAKY Ádám   DVE     
 
   23   HANGYÁSI Ádám   VASAS     
          HANGYÁSI Ádám 
106           
      Referee: BALOGH Boldizsár    BALLA Botond 
   87            15/9
          BALLA Botond      
42   BALLA Botond   SZENT LÁSZLÓ          
        Referee: BUTA Levente VASAS   JANKY Bendegúz 
   55   GYURA Bálint   TÖREKVÉS SE         15/8
  Referee: BUTA Levente VASAS        GYURA Bálint      
74   VIRÁG Gellért   BAJAI VÍVÓ SE  15/11     
      Referee: BALOGH Boldizsár    JANKY Bendegúz 
   119            15/10
          JANKY Bendegúz 
10   JANKY Bendegúz   SZVSZSE     
 
   15   MÉRŐ Leon   OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA     
          MÉRŐ Leon 
114           
      Referee: SZAJKÓ Zalán SZOLNOKI SPORTISKOLA   MÉRŐ Leon 
   79            15/5
          WERMESER Csongor György      
50   WERMESER Csongor György   VASAS          
        Referee: SEMERÉDY Alexandra VASAS   MÉRŐ Leon 
   47   BICSÉRDI Csongor   TAPOLCA VÍVÓKLUB           15/7
          BICSÉRDI Csongor      
82                
      Referee: SZAJKÓ Zalán SZOLNOKI SPORTISKOLA   BICSÉRDI Csongor 
   111            15/13
          SINKA Gáspár 
18   SINKA Gáspár   VERESEGYHÁZ     
 
   31   SZÜCS SZUPER Milán   BHSE     
          SZÜCS SZUPER Milán 
98           
            SZÜCS SZUPER Milán 
   95            15/13
          MARTON Dávid      
34   MARTON Dávid   BHSE          
              KERESZTES Ádám 
   63   FARKAS Bulcsú   PTE-PEAC         15/13
  Referee: FRAIMAN Dániel OMS-TATA        FARKAS Bulcsú      
66   KORONCAI Sámuel   BHSE  15/13     
            KERESZTES Ádám 
   127            15/8
          KERESZTES Ádám 
 KERESZTES Ádám   OMS-TATA     

 
Document engarde-service - 2020. 09. 26. 18:11:58
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently