Olimpici OB
Gyermek Fiú Egyéni
Keszthely, 2021.06.20.

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   KOCH   Lénárd    VASAS    1.000   20   30   qualifier 
 1   OSZTER-BARCSAY   Dominik    BÉKESSY DEBRECEN    1.000   20   30   qualifier 
 1   ÖRSI   Boldizsár    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    1.000   20   30   qualifier 
 4   KISS   Donát Lőrinc    BHSE    1.000   18   30   qualifier 
 5   SALAMON   Bálint    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    1.000   17   29   qualifier 
 6   VARRÓ   Márton    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    1.000   16   30   qualifier 
 7   BAGOLY   Benedek    PTE-PEAC    0.833   17   29   qualifier 
 8   MAKAI   Benjamin    BVSC    0.833   16   29   qualifier 
 9   PETROVSZKI   Áron    AVA    0.833   15   29   qualifier 
 10   SZENTPÁLI   Dániel    PTE-PEAC    0.833   15   28   qualifier 
 11   NAGY-TÓSZEGI   Soma    PTE-PEAC    0.833   14   28   qualifier 
 12   PATAKY   Roland    DVE    0.833   13   26   qualifier 
 13   FARKAS   Bence    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.833   12   29   qualifier 
 14   SZAJKOVITS   Bence    VERESEGYHÁZ    0.833   12   28   qualifier 
 15   VASKEBA   Vince    BVSC    0.833   11   29   qualifier 
 16   INOTAI   Botond    BHSE    0.833   10   27   qualifier 
 17   KIRST   Alexander    VASAS    0.833   9   29   qualifier 
 18   MAJSAI   Nimród    VASAS    0.833   9   27   qualifier 
 19   HERMANN   Dániel    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.833   9   26   qualifier 
 20   DÉKÁNY   Patrik    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.833   8   29   qualifier 
 21   TÓTH   Lázár    ALBA RÉGIA VÍVÓ AKADÉMIA    0.833   8   28   qualifier 
 21   ZÖLD   Zsombor    BHSE    0.833   8   28   qualifier 
 23   BOBACH   Arthur    BVSC    0.667   13   26   qualifier 
 24   EGRI   Olivér    AVENGARDE VSE    0.667   11   26   qualifier 
 25   DEÁK   András    SZENT LÁSZLÓ    0.667   10   25   qualifier 
 26   BORBÉLY   Máté    BALATON VÍVÓKLUB    0.667   9   28   qualifier 
 27   DONKÓ   Zádor Áron    BHSE    0.667   9   22   qualifier 
 28   ILLIK   Levente    ANGELS    0.667   8   26   qualifier 
 29   BERNHARDT   Áron    PTE-PEAC    0.667   7   28   qualifier 
 30   GALLY-KOVÁCS   Márton    BHSE    0.667   7   24   qualifier 
 31   KUBINGER   Ákos    OMS-TATA    0.667   6   26   qualifier 
 32   SZIJJÁRTÓ   Tamás    BVSC    0.667   6   20   qualifier 
 33   KOVÁCS   Gergő János    VILLA COMPLOV    0.667   5   25   qualifier 
 34   PAP   Károly    VASAS    0.667   4   24   qualifier 
 35   VÉGH   Ágoston    PILISI SPORTEGYESÜLET    0.667   3   25   qualifier 
 36   ARÁNYI   Dániel    VASAS    0.667   0   21   qualifier 
 37   BATA   Máté    VASAS    0.667   -2   23   qualifier 
 38   SZÁNTÓ   Zalán    MTK BUDAPEST    0.500   3   26   qualifier 
 39   MAKRANCZI   András Levente    BHSE    0.500   3   23   qualifier 
 40   CSERMÁK   Patrik Tamás    TFSE    0.500   3   22   qualifier 
 41   VÖRÖS   Róbert    BHSE    0.500   2   24   qualifier 
 42   NOGULA   Mór    DANUBIUS RSC    0.500   2   23   qualifier 
 43   BODNÁR   Dorián    BALATON VÍVÓKLUB    0.500   0   24   qualifier 
 44   VADÓCZ   Csanád    VASAS    0.500   -1   20   qualifier 
 45   BÉKEFI   László    BHSE    0.500   -2   23   qualifier 
 46   FODOR   Boldizsár    BALATON VÍVÓKLUB    0.500   -2   22   qualifier 
 46   SZABÓ   Csanád    TFSE    0.500   -2   22   qualifier 
 48   TÍMÁR   Dániel    ANGELS    0.500   -3   19   qualifier 
 49   KUZNYECOV   Jároszláv Örs    BALATON VÍVÓKLUB    0.333   2   24   qualifier 
 50   NAGY   Levente    SZENT LÁSZLÓ    0.333   -1   24   qualifier 
 51   TÓTH   Koppány Gergely    VASAS    0.333   -2   22   qualifier 
 52   KEREKES   Ignác Csaba    KRVSE    0.333   -2   19   qualifier 
 53   SZIGETI   Bence    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.333   -3   21   qualifier 
 54   KOZMA   Benedek    ANGELS    0.333   -4   19   qualifier 
 55   MIRKÓ   Zalán    BHSE    0.333   -5   22   qualifier 
 56   POJÁNYI   Balázs    SZVSZSE    0.333   -5   21   qualifier 
 57   MOHAI   Bálint    ANGELS    0.333   -6   19   qualifier 
 58   HAJDÚ   András    BAJAI VÍVÓ SE    0.333   -6   17   qualifier 
 59   CSERMÁK   Gergely    SZENT LÁSZLÓ    0.333   -7   17   qualifier 
 60   FEHÉR   Benedek    PTE-PEAC    0.333   -9   18   qualifier 
 61   SASVÁRI   Tamás    VERESEGYHÁZ    0.333   -9   16   eliminated 
 62   BÁLINT   Bence    SZTE-VK    0.333   -10   17   eliminated 
 63   ISZAK   Dénes    DANUBIUS RSC    0.333   -10   16   eliminated 
 64   DÓCZY   Szabolcs    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.167   -2   25   eliminated 
 65   SZELEZSÁN   Martin    AVA    0.167   -10   15   eliminated 
 66   KOLLÁR   Milán    AVA    0.167   -11   18   eliminated 
 67   KEMP   Balázs    SZENT LÁSZLÓ    0.167   -11   17   eliminated 
 68   NAGY   Norbert    KRVSE    0.167   -12   15   eliminated 
 68   PÁSZTOR   Patrik    DANUBIUS RSC    0.167   -12   15   eliminated 
 70   VÁSÁRHELYI   Patrik    AVENGARDE VSE    0.167   -13   15   eliminated 
 71   MÉSZÁROS   Noel Hunor    MTK BUDAPEST    0.167   -14   15   eliminated 
 72   PAPP   Dávid Ádám    MTK BUDAPEST    0.167   -14   14   eliminated 
 73   KOVÁCS   Bulcsú    NKESE    0.167   -15   14   eliminated 
 74   CZIMMER   Bendegúz    BHSE    0.167   -16   13   eliminated 
 75   RAVASZ   Levente    AVENGARDE VSE    0.167   -16   12   eliminated 
 76   LAKATOS-SZAKOS   Bálint    BALATON VÍVÓKLUB    0.167   -17   9   eliminated 
 77   FODOR   Kara Géza    BHSE    0.000   -15   15   eliminated 
 78   CSARNAI   Roland    AVA    0.000   -17   13   eliminated 
 78   ZSARNAI   Levente Ákos    SZTE-VK    0.000   -17   13   eliminated 
 80   KESSERŰ-LUKÁCS   Péter    SZTE-VK    0.000   -18   12   eliminated 
 80   VAN LEEUWEN   Lukas    SZTE-VK    0.000   -18   12   eliminated 
 82   NÁSZ   Roland    MTK BUDAPEST    0.000   -20   10   eliminated 
 83   HARMATI   Péter    MTK BUDAPEST    0.000   -25   5   eliminated 
 84   HOMÁLYOS   Attila    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.000   -26   4   eliminated 

 
Document engarde-service - 2021. 06. 20. 12:41:26
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently