Junior Férfi Kard MK 1.
2021. 10. 16.
Vasas SC

  -  Engarde Smart

Csoportok rangsorolása, 1. forduló (69 vívó)

 RG   Név   Kereszt név   Egyesület   GY/M   Ind.   AT   Csoport 
 1   MEKA   Valentin    DORMAGEN    1.000   23   30   továbbjutó 
 2   HORVÁTH   Gergő    BHSE    1.000   20   30   továbbjutó 
 2   TÓTH   Bertalan    TFSE    1.000   20   30   továbbjutó 
 2   VIGH   Benedek    VASAS    1.000   20   30   továbbjutó 
 5   FÜLÖP   Zsombor    KVSE    1.000   14   30   továbbjutó 
 6   ONDRIK   Konrád    BVSC    0.833   17   27   továbbjutó 
 7   PINTÉR   Levente    BHSE    0.833   16   29   továbbjutó 
 8   BÍRÓ   Huba    VASAS    0.833   16   25   továbbjutó 
 9   GODÓ   Frigyes András    BVSC    0.833   13   28   továbbjutó 
 9   HANZÉLY   Zsombor    TFSE    0.833   13   28   továbbjutó 
 11   CSOBA   Botond    TFSE    0.833   12   29   továbbjutó 
 11   PETRUCZ   Mirkó    BVSC    0.833   12   29   továbbjutó 
 13   KISS   Benedek    GEAC    0.833   12   28   továbbjutó 
 14   MIKES   Mátyás    VASAS    0.833   8   25   továbbjutó 
 15   FEKETE-KOVÁCS   Máté    BHSE    0.833   7   26   továbbjutó 
 16   SCHENKEL   Moritz    DORMAGEN    0.800   13   24   továbbjutó 
 17   TÓTH   Patrik    BVSC    0.800   10   23   továbbjutó 
 18   MUSITZ   Bendegúz    VASAS    0.800   7   23   továbbjutó 
 19   K SZABÓ       INTERFENCING DSC    0.667   10   28   továbbjutó 
 20   KOCSIS   Márton    TFSE    0.667   9   24   továbbjutó 
 21   CSERJÉS   Buda    VASAS    0.667   8   28   továbbjutó 
 22   BÁNYAY   Endre Marcell    INTERFENCING DSC    0.667   8   24   továbbjutó 
 23   BÍRÓ   Hugó    VASAS    0.667   7   26   továbbjutó 
 24   BIRÓ   Domonkos    VASAS    0.667   5   27   továbbjutó 
 25   HEGYI   Barnabás Péter    VASAS    0.667   5   23   továbbjutó 
 26   MINDÁK   Máté    TFSE    0.667   4   26   továbbjutó 
 26   PAPP   Zsadány    BVSC    0.667   4   26   továbbjutó 
 28   KATUS   Donát    TFSE    0.667   3   22   továbbjutó 
 29   SÁPI   Vince    INTERFENCING DSC    0.500   5   25   továbbjutó 
 30   SZÁNTÓ   Dávid    NYVSC KK    0.500   4   26   továbbjutó 
 31   KISS   Gergely    NTE 1866    0.500   4   24   továbbjutó 
 31   TFIRST   Balázs    KVSE    0.500   4   24   továbbjutó 
 33   METHNER   Philipp    DORMAGEN    0.500   1   25   továbbjutó 
 34   PÉCH   Kornél    KVSE    0.500   1   22   továbbjutó 
 35   KÜRBIS   Jarl    DORMAGEN    0.500   1   20   továbbjutó 
 36   VAJDA   Oszkár    TFSE    0.500   0   23   továbbjutó 
 37   HUSMANN   Matthis    DORMAGEN    0.500   0   20   továbbjutó 
 38   VARGA   Zalán    NYVSC KK    0.500   -1   23   továbbjutó 
 39   AVARKESZI   Dániel    BVSC    0.500   -1   22   továbbjutó 
 39   CSERHALMI   Bálint    TFSE    0.500   -1   22   továbbjutó 
 41   KECSKEMÉTI   Áron    GEAC    0.500   -1   21   továbbjutó 
 42   MEZEY   Zalán    VASAS    0.500   -3   20   továbbjutó 
 43   LUO   Han    BVSC    0.500   -5   20   továbbjutó 
 44   BODÓCS   Tamás    BVSC    0.500   -5   19   továbbjutó 
 45   FARSANG   Bernát    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.400   -7   16   továbbjutó 
 46   FARKAS   Mátyás    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.333   -3   20   továbbjutó 
 47   DALLOS   Benedek    VASAS    0.333   -8   16   továbbjutó 
 48   SCHUSTER   Vencel    BVSC    0.333   -9   17   továbbjutó 
 49   GENZELMANN   Erik    BVSC    0.333   -10   15   továbbjutó 
 50   KARÁCSONY   Márton    GEAC    0.333   -11   17   továbbjutó 
 51   LENDVAI   Dániel    GEAC    0.200   -8   13   továbbjutó 
 52   KOMLÓ   Márton    BVSC    0.167   -4   22   továbbjutó 
 53   MÁRCZIS   Márk    KVSE    0.167   -9   18   továbbjutó 
 54   SVÁB   Zoltán    BHSE    0.167   -9   17   továbbjutó 
 55   MEZEI   Noel Marcell    VASAS    0.167   -11   18   továbbjutó 
 56   LUCAS   Bjarne    DORMAGEN    0.167   -11   16   kieső 
 57   DE BARROS FONSECA   Goncalo    GEAC    0.167   -12   16   kieső 
 58   BÉNDEK   Máté    TFSE    0.167   -13   16   kieső 
 59   VIGH   Botond    UTE    0.167   -16   13   kieső 
 60   KRUTÁK   Dávid    NYVSC KK    0.167   -16   12   kieső 
 61   HERKÓ   Domonkos    VASAS    0.167   -18   11   kieső 
 62   PÜSPÖK   Milán Zoltán    GEAC    0.167   -18   10   kieső 
 63   CSERVENY   Bálint    BVSC    0.000   -12   18   kieső 
 64   SZÁVÓ   Tamás    TFSE    0.000   -15   10   kieső 
 65   CZÉGÉNY   Kornél    TÖRÖKBÁLINTI GEREVICH ALADÁR VE    0.000   -18   12   kieső 
 66   WIENER   Márton    TFSE    0.000   -19   11   kieső 
 67   MÁNYA   Balázs    GEAC    0.000   -20   10   kieső 
 67   ÁMON   Benedek    UTE    0.000   -20   10   kieső 
 69   KATONA   Soma Bendegúz    UTE    0.000   -22   8   kieső 

 
Document engarde-service - 2021. 10. 16. 11:22:12
Ez az oldal automatikusan frissül, manuálisan gyakrabban frissíthető